Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Ibisfr
За контакти
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_lcapПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Voting_barПобедителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)

Go down 
+20
b3as7
cold_lady_
Lady Infernaliia
Iv4o
radin4eto
kokalwe
qnityyy_98
TraYkovA
Райс
cvetelincho2
stasungera
savagejo
DannyRei
moonbeam_vk
black_raven
нел-j
Thэ Dark Girl
bethhkeith
Izida
Sunshine_G
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:04 am

SUN_VAMPIRE написа:
От Ибис направиха изключение. За тази игра победителите ще са двама Smile. Също така отговорите на двамата победители ще бъдат прочетени и от издателството Smile.

Това е страхотна новина Smile phew
Хора, имате още малко време,участвайте нищо не губите,с по-голяма конкуренция е по-интересно.
Върнете се в началото Go down
starokina
Потребител
Потребител
starokina


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 18.07.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:08 am

Искам да попитам дали писмото ми е получено?И дали има проблем с него?
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:15 am

starokina написа:
Искам да попитам дали писмото ми е получено?И дали има проблем с него?

Получено е и всичко е наред Smile.
Върнете се в началото Go down
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:42 am

И аз изпратих, надявам се всичко да е наред. И този месец ставам на 16 надявам се да няма проблем. Smile
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:46 am

swetim написа:
И аз изпратих, надявам се всичко да е наред. И този месец ставам на 16 надявам се да няма проблем. Smile

Писмото ти е получено и всичко е наред Smile.
Върнете се в началото Go down
Amber_
Потребител
Потребител
Amber_


Пол : Female Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 40
Точки : 51
Рожден ден Рожден ден : 08.09.1995
Join date : 08.05.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:39 pm

Току-що си пратих писмото. Реших да участвам в последния момент. Надявам се не е проблем, че чак след малко повече от 12 часа ще навърша 16 и пожелавам успех на всички!
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:46 pm

Amber_ написа:
Току-що си пратих писмото. Реших да участвам в последния момент. Надявам се не е проблем, че чак след малко повече от 12 часа ще навърша 16 и пожелавам успех на всички!

Няма проблем. Писмото ти е получено и всичко е наред Smile.

Остават само 15 минути, за да се включите...
Върнете се в началото Go down
b3as7
Потребител
Потребител
b3as7


Пол : Male Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 44
Рожден ден Рожден ден : 19.09.1994
Join date : 05.09.2011
Age : 29

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:50 pm

Пожелавам успех на всички и нека най-добрите да спечелят. Впрочем, горе-долу към колко часа ще разберем кои са щастливците?
Върнете се в началото Go down
Thэ Dark Girl
Потребител
Потребител
Thэ Dark Girl


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 16
Join date : 22.08.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:51 pm

Аз искам да попитам, това, че съм на 14 означава автоматично, че няма как да участвам, нали?
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:55 pm

Thэ Dark Girl написа:
Аз искам да попитам, това, че съм на 14 означава автоматично, че няма как да участвам, нали?

Да, за съжаление има ограничение.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 9:57 pm

b3as7 написа:
Пожелавам успех на всички и нека най-добрите да спечелят. Впрочем, горе-долу към колко часа ще разберем кои са щастливците?

До 17 часа, но по принцип ги обявявам към 15, но сега има много хубави писма и не знам, какво ще правя.

Само ще те помоля да не пишеш цветно Smile.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:08 pm

Край на играта

До 17 часа ще обявя двамата победители. Ще ги обявя в тази тема. Сега се заемам отново с препрочитането на писмата. Този път си признавам, че ще ми е много по-трудно от предишните пъти. Много желаещи и много хубави писма. Честно доплаква ми се, че трябва да избирам и в момента ми е мнооого нервно, защото съм много емоционален човек. Но това са правилата ще трябва да избера...
Върнете се в началото Go down
Райс
Friends
Friends
avatar


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 262
Точки : 281
Join date : 06.02.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:07 pm

Успех Ви пожелавам на всички и стискам палци на Гери да успее да се справи с трудната задача ^^
Върнете се в началото Go down
DannyRei
Потребител
Потребител
DannyRei


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 30.06.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:08 pm

Уф, на 20 съм... Много ме яд, за втори път отпадам от ваш конкурс...
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:17 pm

DannyRei написа:
Уф, на 20 съм... Много ме яд, за втори път отпадам от ваш конкурс...

Съжалявам, но аз изпратих имейли на всички и бях написала в темата, че е добавено и такова условие. И вчера бях написала кои потребители не са изпълнили условията. Пожелавам ти успех за другите игри Smile.
Върнете се в началото Go down
DannyRei
Потребител
Потребител
DannyRei


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 30.06.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:57 pm

SUN_VAMPIRE написа:
DannyRei написа:
Уф, на 20 съм... Много ме яд, за втори път отпадам от ваш конкурс...

Съжалявам, но аз изпратих имейли на всички и бях написала в темата, че е добавено и такова условие. И вчера бях написала кои потребители не са изпълнили условията. Пожелавам ти успех за другите игри Smile.

Разбирам, но аз като си пращах писмото на 23 го нямаше. Имам проблеми с форума. Днес ме изхръвляше ужасно много пъти(и не ми се случва за първи път) пусна ме едва към 1 и кусур. Ще те помля, ако има такива проблеми в бъдеще, да ми пишеш на лично във фейсбук. Защото по някаква причина аз не получавам известия, че има отговори по темата. Нито пък за лични, когато получа мейл, че имам лично съобщение и вляза тук, такова нямам. Или се появява дни по - късно.

Мисля, че четири или пет пъти пробвах да пратя мейл за конкурса за дневниците и пак не ми даде, казва ми, че такъв мейл адрес не съществува. Може ли да ти пращам всичко за следващите конкурси на лично във фейса, защото просто не знам какво друго да направя.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:08 am

DannyRei написа:
SUN_VAMPIRE написа:
DannyRei написа:
Уф, на 20 съм... Много ме яд, за втори път отпадам от ваш конкурс...

Съжалявам, но аз изпратих имейли на всички и бях написала в темата, че е добавено и такова условие. И вчера бях написала кои потребители не са изпълнили условията. Пожелавам ти успех за другите игри Smile.

Разбирам, но аз като си пращах писмото на 23 го нямаше. Имам проблеми с форума. Днес ме изхръвляше ужасно много пъти(и не ми се случва за първи път) пусна ме едва към 1 и кусур. Ще те помля, ако има такива проблеми в бъдеще, да ми пишеш на лично във фейсбук. Защото по някаква причина аз не получавам известия, че има отговори по темата. Нито пък за лични, когато получа мейл, че имам лично съобщение и вляза тук, такова нямам. Или се появява дни по - късно.

Мисля, че четири или пет пъти пробвах да пратя мейл за конкурса за дневниците и пак не ми даде, казва ми, че такъв мейл адрес не съществува. Може ли да ти пращам всичко за следващите конкурси на лично във фейса, защото просто не знам какво друго да направя.

Не съм знаела, че има такъв проблем. Поне никой друг не е казал. Много съжалявам, че се е получило така. За следващите конкурси може да изпращаш писмата си на личната ми поща gapome@abv.bg , а ако отново не става тогава във Фейсбук.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:53 am

След ужасно много четене на писмата (поне 1000 пъти) е време да обявя победителите. Този път имаше невероятни писма с много хубави и смислени отговори. Дори мисля някои от тях да сложа в специална тема, защото много ми харесаха (естествено, ако нямате нищо против). Без повече увъртания!
Победителите са:

Spoiler:

Честито отново! Сега ще изпратя адресите и отговорите ви на Ибис.
Неспечелилите за вас има още три конкурса. Включете си и опитайте късмета си там Smile.

Сега искам и да се извиня, че включих условието за годините по-късно. Понеже от скоро правя конкурси за книги до сега не се е налагало да има такова ограничение. Повече тази грешка от моя страна няма да се повтаря!


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Сря Сеп 07, 2011 1:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bethhkeith
Ибис Фен
Ибис Фен
bethhkeith


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 131
Точки : 147
Рожден ден Рожден ден : 20.03.1995
Join date : 16.05.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Стара Загора
Работа/хоби Работа/хоби : различни спортове, мързел, музика, книги и отгл на животни

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:55 am

Честито на победителите! bravo
Върнете се в началото Go down
b3as7
Потребител
Потребител
b3as7


Пол : Male Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 44
Рожден ден Рожден ден : 19.09.1994
Join date : 05.09.2011
Age : 29

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:59 am

Честито на победителите. Да си четете книжките с удоволствие и да изразите мнение.... Smile
Върнете се в началото Go down
radin4eto
Незаинтересован
Незаинтересован
radin4eto


Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 86
Join date : 22.08.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 1:00 am

Честито да ви е победители ! bravo аз се захващам с въпросите за "Кръвни връзки" Wink
Върнете се в началото Go down
cold_lady_
Модератор
Модератор
cold_lady_


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 914
Точки : 1074
Рожден ден Рожден ден : 04.11.1993
Join date : 04.09.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Гледане на сериали и четене на книжки, както излизане с приятели и приготвянето и консумирането на хубава храна.
Хумор Хумор : Няма да ти кажа Казах ти. Упс, аз вече го направих.

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 1:01 am

Моля!!!! Моля?! Аз!! МОЛЯ???????????? thank you thank you thank you thank you thank you thank you
Мале! Много благодаря! Надявах се да съм аз, днес почти не съм спала. Много исках книгата. Изключително благодаря! heart kiss
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 1:05 am

Адресите ви вече са изпратени до издателството Smile.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_
Модератор
Модератор
cold_lady_


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 914
Точки : 1074
Рожден ден Рожден ден : 04.11.1993
Join date : 04.09.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Гледане на сериали и четене на книжки, както излизане с приятели и приготвянето и консумирането на хубава храна.
Хумор Хумор : Няма да ти кажа Казах ти. Упс, аз вече го направих.

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 1:07 am

Страхотно! crazy
Върнете се в началото Go down
Райс
Friends
Friends
avatar


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 262
Точки : 281
Join date : 06.02.2011

Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 1:15 am

еститооо! Да си четете книжката с удоволствие ;рр

п.с. И да разказвате после, ей ;рр

п.с. 2: дори и да не съм една от добрите писма, нямам нищо против да направиш тема за тях. Хората са се постарали и е добре трудът им да бъде оценен от конкуренцията ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)    Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)   - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителите от "Мечтан любовник" (DARK HUNTER)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sherrilyn Kenyon, DARK HUNTER series

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: