Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Златна лилия"

Go down 
+50
beshi
anitaxx
kokalwe
liusi
silver_v898
Amber_
celest
Temptress
lily
radin4eto
hristina
starokina
Ellie.
vivian
qnityyy_98
th_fenka_1998
ryan
Lady Vampire
zori_sz
stasungera
Lady Infernaliia
Nuriko
moonbeam_vk
Ellendary
perlata
snejincety
vamp_girl33
Veroncheto
Bubole4eKle4e
magi1998
petq6663
e.stoikova
Enigma
cold_lady_
kristina___
Rock Rabbit
swetim
Gabiity
MetoCharmed
marta98
elly97
Jess
люлю
grum4o
Laura-C
dani553
hrisitiana
Iskra16
LoveBell
Sunshine_G
54 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
kokalwe
Потребител
Потребител
kokalwe


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 14
Точки : 27
Join date : 12.04.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 11, 2012 12:38 am

Аз съм номер 47.

Корицата на книгата ми харесва страшно много! Просто е удивителна.Напълно се вписва с предишната корица. Тази нежност, красота, крехкост и изящество, които изобразява корицата й придават една майсторска завършеност. Поздравявам ИБИС за чудесно свършената работа!

П.П: Успех на всички! Smile
Върнете се в началото Go down
anitaxx
I Love Ibis
I Love Ibis
anitaxx


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 724
Точки : 741
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 20.08.2011
Age : 30
Работа/хоби Работа/хоби : Хубава книжка,интересен филм и хубава музичка..

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 11, 2012 6:00 am

Аз съм номер 48

Харесвам ми корицата,далеч е от съвършеството ,но в сравнение с оригинала направо грее.Предполагам модела е същият който пресъздаваше Джил от корицата на шестата книга от „Академия за вампири”.В цялост от корицата най-много ми харесва фона –синьото е любимият ми цвят ,а капчиците създават настроение.Харесва ми това че долната част е подобна на първата ,но не и абсолютно еднаква.Момичето е красива и има интересни очи,но не мога да кажа че се припокрива със представата ми за Джил,но определено е по-сполучлива от „Последната саможертва”.В книжарницата определено би хванала окото...
Върнете се в началото Go down
beshi
Потребител
Потребител
beshi


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 15
Join date : 12.09.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 12, 2012 9:19 am

Номер 49

Корицата ми допада, а момичето, което са избрали за модел е много красиво. Не ми харесва фона зад нея, който са поставили, а и си личи че лицето не е снимано на този фон. От долната част на корицата не ми допада синия цвят, защото не се връзва с жълтия. Но въпреки това като цяло Ибис правят най-хубавите корици и мисля, че ако не се загледаме толкова няма да открием толкова малки недооправени подробности... Smile
Върнете се в началото Go down
afrodita586
Потребител
Потребител
afrodita586


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 01.02.1996
Join date : 25.11.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София
Хумор Хумор : Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера: - Тук ли живее Иван Иванов? Портиерът отговоря: - Да, тук живее. Подпрете го до вратата, аз ще го внеса като изтрезнее!

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2012 3:02 am

Номер 50

Хмм Ако сравним тази корица с предната... не я бива много много.. Някак си прекалено елементарна е. А това синьо хич не се връзва с останалата част от корицата. Ако беше друг нюанс,може би небесно или морско - да. Момичето е много хубаво, нежно, вдъхва доста тайнственост на книгата Smile Не мога да разбера какъв е смисъла на капчиците вода... Може би ако цветовете бяха различни и нямаше толкова празно пространство корицата щеше да е доста по-привлекателна, с малко повечко елементи също, знам ли. Винаги съм се радвала страшно много на кориците на Ибис, или са много потайни, или изпълнени с толкова много действие, че те карат да загубиш ума и дума само от това. НЕ ме бива много в изказването и обясняването на това, което мисля, но колкото мога толкова. Нямам търпение да разбера какво става нататък в книгата, така че нека късметът победи.

Пожелавам успех на всички Smile :*
Върнете се в началото Go down
http://vampire-magic.bulgarianforum.net
nesi97
Потребител
Потребител
nesi97


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Рожден ден Рожден ден : 04.01.1997
Join date : 14.07.2012
Age : 27
Местожителство Местожителство : Русе

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 7:26 pm

Номер 51

Корицата е хубава, но първата си остава ненадмината. Първата корица от поредицата беше невероятна, идеална и като съчетание на цветове, модел и дизайн...на тази нещо сякаш и куца, но въпреки всичко е хубава. И още по - хубава в сравнение с американската. Запазен е дизайна на предходната и моделът е красив. Лично аз намирам корицата за хубава.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 10:09 pm

Играта приключи! До един час ще се постарая да обява победителя Smile.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 11:14 pm

Днес в тази невероятна жега един от вас си спечели страхотна книга. Ето го и късметлията:



Имаш време до 13:30 утре, за да изпратиш адреса си, ако не го направиш ще изтегля друг потребител.


Номера на участниците:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 11:25 pm

Честито на победителя! bounce
Върнете се в началото Go down
lily
Friends
Friends
lily


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 26
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 18.05.1993
Join date : 06.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 11:35 pm

Честито на победителката angel Да си четеш книжката със здраве
Върнете се в началото Go down
http://teenobsessions.forumotion.com
Laura-C
Незаинтересован
Незаинтересован
Laura-C


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 87
Рожден ден Рожден ден : 26.09.1988
Join date : 19.06.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 11:36 pm

Честито! Да си четеш книжката с голямо удоволствие!
Върнете се в началото Go down
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 11:46 pm

Честито и от мен! Smile
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 12:00 am

Кристина изпрати своя адрес. Сега ще го изпратя на издателството Smile. Явно днес ти върви на числото 15. Честито Smile!
Върнете се в началото Go down
kristina___
Потребител
Потребител
kristina___


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Join date : 25.09.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 12:04 am

Здравейте, преди малко изпратих писмото с данните си, надявам се да е получено. Много благодаря, направо не мога да повярвам, че спечелих, просто преливам от щастие в момента! Благодаря ви! Smile:*
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Потребител
Потребител
JoInT{}MaNia4ka


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 45
Точки : 59
Рожден ден Рожден ден : 20.02.1993
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Местожителство Местожителство : Плевен
Работа/хоби Работа/хоби : Книги, писане, и т.н.

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 12:07 am

Криси, честито. Да си четеш книжката с кеф. Много се радвам за теб!
Върнете се в началото Go down
kristina___
Потребител
Потребител
kristina___


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Join date : 25.09.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 12:09 am

Много ти благодаря, JoInT{}MaNia4ka. Smile
Върнете се в началото Go down
hot*blood
Sunshine
Sunshine
hot*blood


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 199
Рожден ден Рожден ден : 14.02.1986
Join date : 30.01.2011
Age : 38
Местожителство Местожителство : With my husband Alexander Skarsgård
Работа/хоби Работа/хоби : Непрестанно говорене и пречене
Хумор Хумор : Вампирски ;]

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 12:12 am

Кристина, писмото ти е получено, а вече и Ибис има данните ти. Честито и от мен Smile.
Върнете се в началото Go down
kristina___
Потребител
Потребител
kristina___


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Join date : 25.09.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 12:20 am

Добре, благодаря много! Smile
Върнете се в началото Go down
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 1:13 am

Честито, да си я четеш с кеф!
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 9:06 am

Честито
Върнете се в началото Go down
snejincety
Потребител
Потребител
snejincety


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Join date : 25.08.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 10:18 pm

Честито! Smile
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Потребител
Потребител
Ellendary


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 04.02.2012

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 11:39 pm

Честито! Аз спечелих първата книга от игра в друг форум и се радвам, че има такива игри. Благодаря на издателството, че мислят и за феновете! thank you
Върнете се в началото Go down
ryan
Потребител
Потребител
ryan


Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 25
Join date : 07.09.2011

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 1:33 am

Честито. Приятно четене на една прекрасна книга от също толкова прекрасна поредица. Smile
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Модератор
Модератор
zori_sz


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 54
Точки : 68
Рожден ден Рожден ден : 26.02.1995
Join date : 30.10.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 12:02 am

Браво и от мен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Златна лилия"    Победителят от играта за "Златна лилия"  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Златна лилия"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"
» Победителят от играта за "Прелъстителят"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: