Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"

Go down 
+34
Reni23
mimolinka92
lydotokote
rucanor
icy_freshness
Nuriko
Veroncheto
celest
grum4o
hristina
moonbeam_vk
vampire_girl
Enigma
zori_sz
Ellie.
elly97
sweet_vampire
Bubole4eKle4e
kalinko
krisi
vamp_girl33
iva
e.stoikova
Lady Vampire
black_kitten
MetoCharmed
cold_lady_
katence
black_raven
Iskra16
xrisinkaa
b3as7
starokina
Sunshine_G
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
grum4o
Потребител
Потребител
grum4o


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 29.06.2012

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 11:08 pm

Номер 25

Чесно казано не ми допада много. Синьото ми идва в повече. Корицата не е лоша, но не е запомняща се и няма да изпълва сред други издания. Определено обаче е много по-хубава от оригиналната корица на книгата.
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 2:19 am

Номер 26

Обожавам синьо и мисля, че корицата е много хубава. Допада ми шрифта, използван за заглавието на книгата.
Върнете се в началото Go down
Veroncheto
Помагачите
Помагачите
Veroncheto


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 39
Точки : 50
Рожден ден Рожден ден : 20.06.1990
Join date : 13.03.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : Bulgaria
Хумор Хумор : ха-ха

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 9:52 pm

Аз съм номер 27

Корица е приказна, излъчва загадъчности, някак те привлича. Нюансите на сивото са прекрасни и мисля, че допълват някак митичносттта.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 2:32 am

Аз съм 28


Какво е мнението ви за корицата?

Корицата е много добре направена. Първата бе част от сериала, близка до него, но това вече е нещо различно. Този син цвят е перфектният фон за тази бляската, чиста енергия в ръката на нашето момиче. Пътеката е началото на нашето пътешествие, отвеждащо ни още по-дълбоко във вълшебния свят на Л. Дж. Смит.
Върнете се в началото Go down
icy_freshness
Потребител
Потребител
icy_freshness


Пол : Male Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 30
Точки : 41
Рожден ден Рожден ден : 10.07.1995
Join date : 19.04.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 9:22 am

Аз съм номер 29

Относно корицата, много ми харесва. Издателство Ибис отново ни пленяват с прекрасна корица. Макар да очаквах и тази да е с някакви мотиви от сериала, тази също надмина очакванията ми. Има някаква тайнственост в нея особено с тази сянка в далечината, а нюансът на синьото е много добре подбран. И не знам дали само на мен, но в лицето момичето много ми прилича на актрисата от сериала по книгите.
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:33 am

№30 съм

И аз очаквах да бъде с мотиви от сериала, както първата но... тук определено Ибис ме изненадаха, разбира се приятно. Много ми хареса корицата, обещава една изпълнена с динамика книга, с много повече загадки от първата и с много повече магия.
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:45 am

Аз съм номер 31
Корицата много напомня на "Фантом", поне що се отнася до цветовата гама ...
Голям фен съм на синьото и черното като цяло и съм много доволна Smile. Корицата е мега яка и много оригинална. Определено грабва окото Smile
Върнете се в началото Go down
mimolinka92
Потребител
Потребител
mimolinka92


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 05.02.2012

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:10 am

Включвам се и аз като номер 32 Smile
Корицата е страхотна.Това синьо, което са го сложили за вода в ръката на героинята е много добро. А и самата корица е направена много по добре от предишната. Както винаги издателството ни изненадва с все по-добри корици ^.^
Върнете се в началото Go down
Reni23
Потребител
Потребител
Reni23


Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:17 pm

Номер 33 .
Тази е хиляди пъти по-добра от първата.По тази корица книгата ми изглежда по-интересна.И доста мистика има в тази корица. Very Happy
Върнете се в началото Go down
silvara
Потребител
Потребител
silvara


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 20
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 24.07.1989
Join date : 07.04.2011
Age : 34

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:33 pm

Номер 34.
Корицата е много хубава, много повече ми харесва от първата. Тази книга бих си я купила, дори само за да притежавам тази невероятна корица. Синият цвят и нощта се комбинират перфектно, а тъмната фигура в края на пътека загатва за предстоящите проблеми и приключения. Момичето наистина много ми напомня за актрисата от сериала и съм много доволна от избора на издателството.
Върнете се в началото Go down
Morana
Потребител
Потребител
Morana


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Рожден ден Рожден ден : 10.06.1991
Join date : 16.08.2012
Age : 32

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:40 am

Номер 35.

Корицата ми харесва страшно много. По-семпла е от първата, което я прави по-добра. И самият фонов цвят, актрисата, снимана в гръб и задаващият се мъж, приличащ на сянка, я прави по-загадъчна и интересна. И, разбира се, намеква за задаващите се опасности и препятствия. А и гората и перфектната горска пътечка, която оформят дърветата я правят още по-мистериозна. Рядко се срещат гори с такива перфектни пътечки, да не кажа, че почти няма такива.
Единственото, което не ми допада е шрифтът, с който е изписано заглавието на книгата. Но това по никакъв начин не нарушава красотата на корицата.
Върнете се в началото Go down
beyonce_r
Потребител
Потребител
beyonce_r


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 19.08.2012

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 19, 2012 3:10 am

Номер 36.

За корицата на "Тайния кръг"... нямам думи - Уникална е! Ако намеря такъв пъзел ще е просто страхотно Smile.
Върнете се в началото Go down
mia_chan
Потребител
Потребител
mia_chan


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 07.05.1995
Join date : 21.11.2011
Age : 28
Работа/хоби Работа/хоби : Четене,слушане на музика

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 19, 2012 2:21 pm

Номер 37.

Корицата е много хубава. Допада ми повече отколкото корицата на първата книга.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 19, 2012 10:13 pm

Играта приключи! Успех на всички. До един час ще обявя победителя.
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Модератор
Модератор
zori_sz


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 54
Точки : 68
Рожден ден Рожден ден : 26.02.1995
Join date : 30.10.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 19, 2012 10:42 pm

Ще чакаме с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 19, 2012 10:57 pm

Днес е време да разберем, кой ще се сдобие с едно безплатно копие от Тайният кръг. Днес лявата ми ръка малко не ме слушаше ;д, но успях да се справя. А сега ето го и късметлията.



До 13 часа утре ще трябва да ми изпратиш данните си, ако не ще изтегля друг победител!

Номера на участниците:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 3:00 am

Честито vamp_girl33
Върнете се в началото Go down
Lady Vampire
Потребител
Потребител
Lady Vampire


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 20
Join date : 14.10.2011
Местожителство Местожителство : Планетата ИБИС

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 5:32 am

Честито!
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Ибис Маниак
Ибис Маниак
Bubole4eKle4e


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 230
Точки : 230
Рожден ден Рожден ден : 17.06.1997
Join date : 07.04.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Да пиша, да чета и да рисувам.

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 8:57 am

Честито! Smile
Върнете се в началото Go down
icy_freshness
Потребител
Потребител
icy_freshness


Пол : Male Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 30
Точки : 41
Рожден ден Рожден ден : 10.07.1995
Join date : 19.04.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 9:25 am

Честито на победителката Smile
Върнете се в началото Go down
iva
Потребител
Потребител
iva


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 27.02.2012

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 7:28 pm

Честито!
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 9:50 pm

ЛЕЛЕ, спечелих!!! thank you Много я исках тази книжка. Благодаря ви за невероятната възможност да я спечелим heart Сега си изпращам данните Smile
Върнете се в началото Go down
hristina
Модератор
Модератор
hristina


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 325
Точки : 390
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1994
Join date : 10.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Мода, книги

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 10:20 pm

честитоо! да си я четеш с удоволствие!
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 10:25 pm

vamp_girl33 написа:
ЛЕЛЕ, спечелих!!! thank you Много я исках тази книжка. Благодаря ви за невероятната възможност да я спечелим heart Сега си изпращам данните Smile

Радвам се, че писа преди да мине срока Smile. Изпратих адреса ти на Ибис. Честито!

"Здравей, Гери,

Благодарим за адреса. Книгата ще бъде изпратена в четвъртък.



Поздрави и хубав ден,

ИБИС"
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 23, 2012 9:56 pm

Днес си получих книгата. Изглежда невероятно!!! Благодаря отново. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"   Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Тайният кръг 2- Пленница"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Победителят от играта за Тайният кръг- Посвещаването
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"
» Победителят от играта за "Прелъстителят"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: