Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_lcapПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Voting_barПобедителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"

Go down 
+32
silver_v898
swetim
zori_sz
beyonce_r
kalinko
Morana
starokina
black_kitten
snejincety
cold_lady_
krisi
Veroncheto
vamp_girl33
Reni23
silvara
Enigma
hristina
Bubole4eKle4e
petq6663
sweet_vampire
Iskra16
moonbeam_vk
Nuriko
crazy_954
black_raven
xrisinkaa
MetoCharmed
mimolinka92
lydotokote
rucanor
Lady Vampire
Sunshine_G
36 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:02 am

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" 53299341574868179450820

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:


1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какво е мнението ви за корицата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителя ще бъде изтеглен на 27.08.2012. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Нед Авг 26, 2012 11:11 pm; мнението е било променяно общо 28 пъти
Върнете се в началото Go down
Lady Vampire
Потребител
Потребител
Lady Vampire


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 20
Join date : 14.10.2011
Местожителство Местожителство : Планетата ИБИС

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:13 am

Аз съм #1! Корицата е божествена! Много е красива! Харесва ми момичето! Изглежда тайнствено, дори зловещо! Прекрасна е!
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:22 am

Аз съм №2
Много ми харесва корицата! Напомня ми за първата среща на Стефан и Елена на гробището и съответно и косвената среща с гарвана в ролята на Деймън. Малко ми напомня и на книгата "Фантом"
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:43 am

Аз съм номер 3
Наистина много напомня на "Фантом", но и на "Пленница"(от поредицата "Тайният кръг"), поне що се отнася до цветовата гама ... Голям фен съм на синьото и черното като цяло и съм много доволна Smile. Корицата е мега яка и много оригинална. Определено грабва окото Smile
Върнете се в началото Go down
mimolinka92
Потребител
Потребител
mimolinka92


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 05.02.2012

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:55 am

А аз съм номер 4
Корицата е наистина страхотна. Наблегнато е на готическите мотиви, които допринасят на зловещата атмосфера и за тайнственото. А ако си поставя въпроса, коя е най-добрата корица до момента, то за сигурност е тя Smile Страхотна е Smile
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:00 am

№5

Останах без думи когато зърнах корицата.Загадъчното момиче, гробището, мъглата, пълнолунието, дори гарванът, всичко това ме накара да настръхна.Всички тези елементи от корицата се допълват взаимно и образуват невероятна и магическа атмосфера за читателя.Общо взето - корицата е невероятна, оригинална и нямам търпение да се докопам до книжката Very Happy
Върнете се в началото Go down
xrisinkaa
Потребител
Потребител
xrisinkaa


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 28.03.1994
Join date : 25.08.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:33 am

Аз съм номер 6

Корицата е отново уникална. Тази тенденция на синьото дойде още от Тайния кръг и я виждаме и тук и 2-те са невероятни!
Върнете се в началото Go down
http://www.all-serials.net
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 2:26 am

Аз съм номер 7


Не знам от къде е дошла идеята, но корицата е прекрасна. Мислех, че оригиналната е страхотна, но тази я задминава на светлинни години. Може би е една от най-красивите корици, които съм виждала някога. Излъчва мистика, тайнственост, но и някакъв романтизъм. Поредното точно попадение на Ибис. bravo
Върнете се в началото Go down
crazy_954
Потребител
Потребител
crazy_954


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 16
Join date : 23.08.2011

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 3:15 am

И аз се включих и съм номер 8.
Много красива корица. Харесва ми новият стил, който присъстваше и при корицата на "Дневниците на вампира: Фантом", а също и при "Тайният кръг; книга 2" . За пореден път Ибис доказват, че са едно от водещите издателства в България, които освен добре подбрани заглавия, залагат и на добър графичен дизайн. Поздравления за което. bravo
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 3:19 am

Аз съм номер 9

Ах, от къде просто да започна. Този син цвят е върховен, перфектно отговаря както на гробищната атмосфера, така и на загадъчната красота на тази девойка.Направо ти иде да се приближиш и да надникнеш под това малко копринено чадърче. Дали ще видиш ангел или някой там обаче е друг въпрос.
А и този гарван... добре си спомняме кой имаше навика да се привръща в гарван, така че дори с тази гледна си спомняме историята до сега и тръпнем в още по-голяма нетърпение да разберем как сагата ще продължи.
Върнете се в началото Go down
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 3:24 am

№ 10
Корицата е същевременно божествено красива и злокобна.Цветовете, ефектите ,гробището и гарванът допринасят още повече за тази тайнственост.Направо всичко крещи вампири ! Радвам се ,че тук за разлика от предните три корици не са използвали отново фотосесиите на актьорите за сериала.
Върнете се в началото Go down
Iskra16
Потребител
Потребител
Iskra16


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 33
Рожден ден Рожден ден : 09.05.1995
Join date : 07.09.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 4:34 am

Номер 11

Корицата е наистина прекрасна. Много харесвам син цвят. Самата картина е просто превъзходна. Но пък защо корицата е твърде различна от другите?? Мисля, че е по - хубаво да са в тон. Вярно, тази корица е много по-добра от предните три, но пък можеше да запазят тона на кориците, с който са почнали.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 4:43 am

Стила на корицата напомня на "Дневниците на вампира- Фантом" и на"Тайният кръг 2", защото и трите корици са правени от Силвия Йорданова Smile.
Върнете се в началото Go down
sweet_vampire
Потребител
Потребител
sweet_vampire


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 16
Рожден ден Рожден ден : 11.02.1997
Join date : 18.05.2012
Age : 27

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 7:06 am

№12

Корицата много ми допада!Това че до сега винаги кориците на "Дневниците на Стефан" бяха с постери на "Дневниците на вампира" ми харесваше,защото така още по-ясно можех да си представя героите,но сега,когато видях тази корица разбрах,че по този начин също книгата се описва превъзходно.Направо съм влюбена в тази корица!Невероятна е!Поздравления на този,който я е измислил,защото е наистина невероятен!Нямам търпение да държа книгата в ръцете си. (:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
petq6663
Потребител
Потребител
petq6663


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 14
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 04.08.1995
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : Симеоновград

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 7:49 am

Номер 13
Корицата е страхотна! Обожавам я. Не прилича на останалите като на нея не са изобразени актьорите от сериала, но е много по-мистериозна, тъмна, сексапилна - просто уникална. Много бих искала да притежавам книгата, заради прекрасното й оформление, но и заради интригуващото съдържание!
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Ибис Маниак
Ибис Маниак
Bubole4eKle4e


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 230
Точки : 230
Рожден ден Рожден ден : 17.06.1997
Join date : 07.04.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Да пиша, да чета и да рисувам.

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:57 am

Аз съм номер 14.

Корицата ( П.П Гери и аз щях да кажа, че всички са правени от един и същ човек) е невероятна. По-различна е от другите три, но на мен ми харесва повече. По-стилна е. Момичето изглежда тайнствено, загадъчно, изглежда естествена и привлекателна. Пък и аз, като нашата прекрасна админка, обожавам корици с чадъри - наистина изглеждат мистериозно. Харесва ми луната осветяваща гробището, прехвърчащия гарван. Корицата е прекрасна, наистина много красива. Силф се е справила чудесно с всичко. Всичките й корици досега са в гамата на синьото и черното. Мистериозни са, карат те да се замислиш. Приятна гледка за окото! Не само приятна - вдъхновяваща и уникална!!
Върнете се в началото Go down
hristina
Модератор
Модератор
hristina


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 325
Точки : 390
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1994
Join date : 10.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Мода, книги

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 9:12 pm

Номер 15.

о,да, корицата е просто божествена, може би е една от най добрите досега!
Моделът, който са използвали много не се доближава до представите ми, но все пак корицата е страхотна.Но не и учудвам, ИБИС винаги правят качествени корици. Smile Цветовете са много добре подбрани, оформлението също е направено професионално и вече нямам търпение да излезе!
Върнете се в началото Go down
Enigma
Потребител
Потребител
Enigma


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 49
Точки : 61
Рожден ден Рожден ден : 11.01.1995
Join date : 11.09.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Sofia
Работа/хоби Работа/хоби : Writer

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 9:23 pm

Аз съм номер 16.

Тази корица ми е любимата от всички досега. Много ми харесват цветовете, фона, луната, птицата...дрехата на момичето също, а и чадърчето. =) Много е загадъчна.
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st
silvara
Потребител
Потребител
silvara


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 20
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 24.07.1989
Join date : 07.04.2011
Age : 34

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:25 pm

Аз съм номер 17.
Корицата е направо невероятна, много по-хубава е от другите досега. Излъчва доста мистериозност и загадъчност, фонът е прекрасен, а гробището и птиците добре предават темата за вампирите. Моделът също ми харесва, особено чадърчето! Тя изглежда доста тайствено на фона на нощта и почти не можеш да откъснеш очи от нея.
Върнете се в началото Go down
Reni23
Потребител
Потребител
Reni23


Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:40 pm

Номер 18.
Много харесвам корици с чадъри.Изглеждат мистично и дори понякога страшно,като тази.Доста по-добра от другите.Нямам търпение да я видя на живо.Smile
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 4:37 am

№19

Корицата е просто уникална!!! Обожавам готик картинки, а за направата на тази корица дизайнерът/ите са използвали именно такава картинка. Корицата е толкова тайнствена, а момичето е много красиво. С една дума корицата е ВЕЛИКОЛЕПНА!!!
Върнете се в началото Go down
Veroncheto
Помагачите
Помагачите
Veroncheto


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 39
Точки : 50
Рожден ден Рожден ден : 20.06.1990
Join date : 13.03.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : Bulgaria
Хумор Хумор : ха-ха

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 9:00 am

№ 20

Корицата ми допада, излъчва мистерия, страх, тайнство... Мотивът с гробищата и момичето обърнато с гръб допълват тези чувства.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 9:06 am

Номер 21

Мнението ми за корицата на "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" е че идеята, както и оформлението са страхотни. Пресъздадена е в този красив и тайнствен мрачен стил, който е идеален и определящ за съдържанието на самата книга. Харесва ми спокойствието, което идва от младата дама, начинът по който се е отпуснала наблюдавайки луната. Предизвиква у мен силно желание да прочета книгата.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_
Модератор
Модератор
cold_lady_


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 914
Точки : 1074
Рожден ден Рожден ден : 04.11.1993
Join date : 04.09.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Гледане на сериали и четене на книжки, както излизане с приятели и приготвянето и консумирането на хубава храна.
Хумор Хумор : Няма да ти кажа Казах ти. Упс, аз вече го направих.

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 12:02 am

Номер 22

Какво е мнението ви за корицата?
Корицата на тази част е различна по стил от другите. Но тук сякаш се усеща повече мистерията и опасностите около вампирския свят. Готик мотивите според мен са много по - подходящи за тази поредица, защото те подсилват ефекта на мрачността за миналото на нашите любими герои. Затова и мнението ми за корицата е по - високо от това за досегашните.
Върнете се в началото Go down
snejincety
Потребител
Потребител
snejincety


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Join date : 25.08.2011

Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 1:31 am

Номер 23

Тази корица е най-хубавата до момента според мен. Наистина е по-различна от предните, за които бяха използвани промоционални снимки на сериала.
Прегледах профила на авторката във фейсбук и останах очарована. Всичките й корици са просто уникални!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"   Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 4- Преследвачът"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Дневниците на Стефан"
» Победителят от играта за "Дневниците на Стефан 2- Кръвожадност"
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: