Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_lcapПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Voting_barПобедителят от играта за "Град на изгубени души" Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Град на изгубени души"

Go down 
+43
liusi
Choco.Cherry
mi6eto
Shinigami
tamara8710
LoveBell
starokina
Nuriko
mitencetoy
iva
Enigma
afrodita586
elly97
grum4o
kristina___
silver_v898
stmaya
zori_sz
beyond-remedy
mia_chan
jinchen
icy_freshness
hristina
silvara
lydotokote
vamp_girl33
Sexy Milady
MetoCharmed
marielasv
Reni23
black_kitten
aiq
ellii
Laura-C
Lady Infernaliia
krisi
swetim
Iskra16
SweetAngel
moonbeam_vk
Temptress
JoInT{}MaNia4ka
Sunshine_G
47 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 3:40 am

Победителят от играта за "Град на изгубени души" 20604141835612820043018

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите "Град на изгубени души"?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:


1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какво е мнението ви за корицата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителя ще бъде изтеглен на 27.09.2012. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Чет Сеп 27, 2012 12:40 am; мнението е било променяно общо 31 пъти
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Потребител
Потребител
JoInT{}MaNia4ka


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 45
Точки : 59
Рожден ден Рожден ден : 20.02.1993
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Местожителство Местожителство : Плевен
Работа/хоби Работа/хоби : Книги, писане, и т.н.

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 4:05 am

№ 1

Корицата е много добре направена. Шрифтът, който е използван е изключителен.
Пък и двойката е невероятна и подсказва за една страстна любов. Ибис са се справили превъзходно.
Върнете се в началото Go down
Temptress
Потребител
Потребител
Temptress


Брой мнения Брой мнения : 25
Точки : 25
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 5:10 am

номер 2

Какво е мнението ви за корицата?

Невероятна! Толкова дълго чаках за тази книга, че след като видях корицата, реакцията ми бе нещо от типа на "Уау. Прелестно.". Това, че са запазили оригиналният (май така беше) вариант е още един плюс за издателството. Всичко е толкова детайлно изпипано и очарователно, че всеки един елемент допринася за изграждането на тази перфектна картина. А и двойката е супер сладурска. Мда, много добре се е получило.
Върнете се в началото Go down
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 5:15 am

Номер 3

Корицата е копие на оригиналната.Единствено надписите са променени, но пък са по-добре подбрани и пасват идеално на корицата.Ако трябва да изкажа мнение , не конкретно за българската корица, то бих казала ,че тази е най-красивата.Харесвам моделите, които са използвали, както и ефектите.Радвам се ,че от Ибис не са решили да импровизират, въпреки че бе възможно да направят и нещо още по-добро.Понякога е по-добре да се придържат към оригинала.
Върнете се в началото Go down
SweetAngel
Потребител
Потребител
SweetAngel


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 27
Точки : 27
Join date : 17.09.2012
Местожителство Местожителство : Sofia

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 5:28 am

Аз съм номер 4

Какво е мнението ви за корицата? - Много е красива и оригинална.Харесват ми всички детайли по нея и шрифтовете ,които толкова добре прилягат, и моделите ,които са толкова сладки.Определено Ибис не са сгрешили като са заложили на оригиналната корица ,въпреки че съм убедена ,че и те самите щяха да направят нещо изумително и впечатляващо Smile.
Върнете се в началото Go down
Iskra16
Потребител
Потребител
Iskra16


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 33
Рожден ден Рожден ден : 09.05.1995
Join date : 07.09.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 5:37 am

Номер 5

Оооо, корицата е невероятно прекрасно красива. Също като предните 4 корици. Стилът е един и същ и все пак са различни. Много харесвам момчето и момичето на корицата. От 5-те корици тази мисля, че е най-хубава и героите са най-добре подбрани за корицата.
Върнете се в началото Go down
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 5:38 am

Номер 6

Какво е мнението ви за корицата?

Корицата е великолепна! Тази е най-добрата корица от всички досега (включвам българските и чуждестранните). Много се радвам, че са решили да запазят оригиналната. Моделите, които изобразяват Джейс и Клеъри наистина изглеждат на щастлива лудо влюбена двойка, големи сладури са избрали.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 6:09 am

Номер 7

Корицата на "Град на изгубени души" е много красива. По принцип цялата поредица е с много добре изглеждащи корици, но тази аз харесвам най-много, до сега. Радвам се, че Издателство "Ибис" и те са я одобрили и са оставили оригинала. Моделите, избрани да изобразят Клари и Джейс са много красиви, което засилва одобрението и възхищението ми за корицата. Много харесвам как светлината струи от руните и на двамата, ефекта е страхотен. И като обобщение - прекрасна корица.
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Модератор
Модератор
Lady Infernaliia


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 582
Точки : 701
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 7:20 am

Номер 8

Какво е мнението ви за корицата?

Корицата е невероятна!Моделите са много красиви, а оформлението е прекрасно.Българските шрифтове стоят много на място, на фона на корицата.Страшно ми допада и "сиянието", което се излъчва от Джейс и Клеъри на фона на бурното небе отзад.С две думи - корицата е страшна!Smile
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Незаинтересован
Незаинтересован
Laura-C


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 87
Рожден ден Рожден ден : 26.09.1988
Join date : 19.06.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 7:51 am

Номер 9

Какво е мнението ви за корицата?

Като заклета фенка на Касандра Клеър, аз следя новините около поредиците й много преди да се появи информация в България. Така че с огромно нетърпение очаквах корицата, както на следващата книга от Реликвите, така и на Адските устройства. Доколкто помня беше миналата зима, когато броях минутите до показването на корицата на Град на изгубени души и много ясно си спомням какъв вик нададох, щом се показа това произведение на изкуството. В пърият миг, това което ми дойде наум беше "колко много любов струи от Джейс и Клеъри" и самта аз бях залята от това всепоглъщащо чувство. Чак след 2-3 дена вече успях да анализирам по-обстойно качествата й - цветове, фон, героите, атмосферата... Всичко е невероятно, но това, което най-много ме впечатли е излъчването - само и единствен любов!
Върнете се в началото Go down
ellii
Потребител
Потребител
ellii


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 4
Точки : 15
Join date : 06.02.2011
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 8:32 am

Номер 10

Корицата е уникална! Вдъхновяваща, караща те да се замислиш след като тя е толкова завладяваща, какво ли ще е съдържанието, особено като знаем как пише Касандра Клеър . Нямам търпение книгата да излезе, както всички останали! Smile
Върнете се в началото Go down
aiq
Потребител
Потребител
aiq


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 24.06.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 8:43 am

Номер 11
Корицата не ми харесва. Напомня ми на сапунка, а тези прекрасни книги са много повече от това.
Върнете се в началото Go down
black_kitten
Потребител
Потребител
black_kitten


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Join date : 20.01.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 9:14 am

Номер 12

Като направа корицата е страхотна! Едни от любимите ми корици са на поредиците на Касандра - Реликвите на смъртните и Адски устройства. Винаги са ме очаровали толкова много! Не казвам, че българските не са страшни, но и на тези не може да им се отрече...

Но малко като замисъл на мен лично ми куца... Книгата така прилича по скоро на любовен роман от колкото какъвто и друг да е... Но мога да го преживея Wink
Върнете се в началото Go down
Reni23
Потребител
Потребител
Reni23


Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 5:49 pm

Аз съм номер 13.

Корицата е най-красива до сега.И естествено от вътре ще е много добра нали е на Касанрда Клеър.
Върнете се в началото Go down
marielasv
Потребител
Потребител
marielasv


Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Join date : 17.09.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 6:17 pm

N:14
Здравейте.
Корицата е уникална.Доколкото си спомням,тъй като съм чела в различни форуми,корицата е същата,както в оригиналния(чуждия) вариант.Според мен е много интересна и загатва за развитието на сюжета,който всички с нетърпение очакваме да се развие.Успех на всички в играта и приятно четене след товаSmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 6:20 pm

№15

Корицата е много, много красива и със силно излъчване.Моделите са страхотни, а цветовете и контрастът са просто омагьосващи.
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 7:36 pm

Номер 16

Какво е мнението ви за корицата?

Корицата е невероятна! Ефектът, който е придаден на руните е просто страхотен! Моделите са страхотни, е не е Джейс от мечтите ми, но определено е чаровен.
Мисля, че използваният шрифт пасва идеално на самата корица и я прави още по-красива отколкото е. Това според мен е най-хубавата корица до момента.
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 8:38 pm

№17

Корицата е много красива!!! Абсолютно всичко в нея е перфектно изпипано, като започнем от моделите (много се доближават до представата ми за Клеъри и Джейс ) и стигнем до фона зад тях, който пасва идеално на цялата корица. Оформена е също много добре. Много ми харесва, че дизайнерът e наблегнал на руните, защото те са много важен елемент и благодарение на тях корицата придобива съвършен вид. Общо взето корицата е невероятна!!!
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 10:59 pm

Номер 18

Корицата е много красива. Радвам се, че от Ибис са решили да използват оригинала. Моделите са много сладки и по отделно, и заедно. Представата ми за Клеъри и Джейс е малко по-различна, но и тези стават Smile. Шрифта и ефектите много си пасват. Абе общо взето невероятна корица се е получила Smile
Върнете се в началото Go down
silvara
Потребител
Потребител
silvara


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 20
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 24.07.1989
Join date : 07.04.2011
Age : 34

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 11:06 pm

Номер 19
Корицата ми харесва и се радвам, че са запазиили оригинала. Моделите, които са използвани, са много подходящи и веднага се усеща напрежението и страстта между тях. Останалият фон също е много въздействащ, създава цялостното впечатление на някаква предстояща буря между двамата.
Върнете се в началото Go down
hristina
Модератор
Модератор
hristina


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 325
Точки : 390
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1994
Join date : 10.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Мода, книги

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeВто Сеп 18, 2012 12:06 am

Номер 20

Корицата е страхотна, според мен. Харесват ми добре подбраните цветове, които се преливат от един в друг нюанс. Всички тези елементи от корицата се допълват
взаимно и образуват невероятна и магическа атмосфера за читателя.
Харесват ми момичето и момчето, които напълно си подхождат с целия пейзаж.
Върнете се в началото Go down
icy_freshness
Потребител
Потребител
icy_freshness


Пол : Male Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 30
Точки : 41
Рожден ден Рожден ден : 10.07.1995
Join date : 19.04.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeВто Сеп 18, 2012 1:49 am

Номер 21 съм

Корицата е наистина впечатляваща. Виждал съм я след като книгата излезе в САЩ и още тогава бях доста приятно изненадан. Като цяло е запазен облика на всички корици от поредицата, но същевременно има много нови и различни неща. Типичният мегаполисен град изпъкващ сред фона е заменен и това ме радва. Да, това е една от отличителните черти на кориците, но пък вече ми писваше. Относно Джейс и Клеъри, химията между тях е много очевидна и това ми харесва. Макар любимата ми корица да остава тази на "Град на паднали ангели", тази тук е изпълнена с повече чувства.
Върнете се в началото Go down
jinchen
Потребител
Потребител
jinchen


Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 15
Join date : 05.02.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeВто Сеп 18, 2012 5:08 am

Аз съм номер 22!

Корицата много ми харесва,смятам че е най-добрата до сега в сравнение с кориците на предишните книги от поредицата. Джейс и Клеъри са много сладки,почти се доближават до моята представа. Smile
Върнете се в началото Go down
mia_chan
Потребител
Потребител
mia_chan


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 07.05.1995
Join date : 21.11.2011
Age : 28
Работа/хоби Работа/хоби : Четене,слушане на музика

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeВто Сеп 18, 2012 6:49 am

Номер 23

Корицата е невероятна! Най - хубавата до момента.
Върнете се в началото Go down
beyond-remedy
Потребител
Потребител
beyond-remedy


Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Join date : 18.09.2012

Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitimeВто Сеп 18, 2012 8:54 am

Номер 24

Определено оригиналната корица е най-хубава, поздравления за избора. Даже, ако съществува възможността да се преиздадат предишните с твърди корици и оригинално оформление- бих се разорила отново xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Град на изгубени души" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Град на изгубени души"   Победителят от играта за "Град на изгубени души" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Град на изгубени души"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» "Победителят от играта за "Бебето е мое"
» Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: