Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_lcapПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Voting_barПобедителят от играта за "Третият гроб отсреща" Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"

Go down 
+45
CuRSe
megan5
sineoka1983
jinchen
Maliciouz
BlackRose
celest
elizabetta_90
Nuriko
moonbeam_vk
grum4o
elito_4471
silvara
jalice
stasungera
sweet_vampire
jeiny
raikazaika
vampire_girl
starokina
radin4eto
stmaya
Lady Infernaliia
Райс
krisi
afrodita586
rucanor
black_raven
SweetAngel
Eissturm666
yana83
MetoCharmed
desi_98
black_kitten
van4ulinka_20@abv.bg
Sexy Milady
mi6ok123
martetou
vamp_girl33
Zolla
lydotokote
Enigma
liusi
poisonn
Sunshine_G
49 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 4:17 am

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" 19029473410022695040964

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите "Третият гроб отсреща"?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:



1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Харесва ли ви, че Ибис използват оригиналната корица?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителя ще бъде изтеглен на 05.02.2013. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Вто Фев 05, 2013 12:01 am; мнението е било променяно общо 29 пъти
Върнете се в началото Go down
poisonn
Потребител
Потребител
poisonn


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 8
Join date : 03.12.2012

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 4:29 am

Аз съм номер 1.
Харесва ми оригиналната корица.
Върнете се в началото Go down
liusi
Ибис Фен
Ибис Фен
liusi


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 100
Точки : 100
Рожден ден Рожден ден : 02.11.1988
Join date : 16.05.2012
Age : 35
Местожителство Местожителство : Видин
Хумор Хумор : Щеше да трябва да доведе цяла шибана армия от птици.

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 4:46 am

О, да много даже оригиналните са перфектни.

Номер 2


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Чет Яну 24, 2013 5:04 am; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Пропуснала си да напишеш номера, под който се записваш!)
Върнете се в началото Go down
Enigma
Потребител
Потребител
Enigma


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 49
Точки : 61
Рожден ден Рожден ден : 11.01.1995
Join date : 11.09.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Sofia
Работа/хоби Работа/хоби : Writer

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 4:50 am

Предполагам, че съм номер 3, ако предният потребител се записва за конкурса с този коментар...
Харесва ли ви, че Ибис използват оригиналната корица? Да, страхотна е и се радвам, че са решили да не я сменят.
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 4:53 am

Аз съм номер 4.
Oooo, да. Харесва ми оригиналната корица. Smile
Върнете се в началото Go down
Zolla
Потребител
Потребител
Zolla


Брой мнения Брой мнения : 9
Точки : 22
Join date : 06.02.2011

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 5:07 am

Номер 5 от мен.

Не, не ми допада. Предпочитам да виждам лица на корицата.Но цветовете са страхотни.
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 5:14 am

Номер 6

Разбира се!!! Оригиналната корица е невероятна!!!
Върнете се в началото Go down
martetou
Потребител
Потребител
martetou


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 24.01.2013

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 5:56 am

Аз съм номер 7.
Всъщност по въпросът за кориците смятам, че винаги трябва да се използват оригиналните корици. В крайна сметка, първо е повече игра да се правят нови, второ хората така и така са го направили, а оригиналните издания имат прекрасни корици в повечето случаи, освен това смятам, че е би било добра идея издателството да пробва да издаде и копия с твърди корици за по-успешните серии.

Съжалявам, че постът ми не е точно кратък. В случая корицата е наистина специална и е добре, че сте заложили на нея, в крайна сметка изглежда супер, а и е нещо по-различно от обикновените лица и голи мъжки тела (не че имам против, да не ме разбере някой погрешно) Smile
Върнете се в началото Go down
mi6ok123
Потребител
Потребител
mi6ok123


Брой мнения Брой мнения : 13
Точки : 15
Join date : 13.01.2013

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 6:10 am

Аз съм номер 8.
Много съм доволен,че ИК "Ибис" избират да използват оригиналната корица на книгата.Корицата е идеална,точно като за книгата.Радвам се,че Ибис използват оригинала.
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 6:11 am


Номер 9

Харесва ли ви, че Ибис използват оригиналната корица?

-О, да и още как! Оригиналната корица на трета книга е хипер яка! Много се зарадвах когато видях, че ИБИС ще издадат книгата именно с нея. Тъй че, да... много, много ми харесва, че ИБИС използват оригиналната корица. Very Happy
Върнете се в началото Go down
van4ulinka_20@abv.bg
Потребител
Потребител
van4ulinka_20@abv.bg


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 28.11.2012

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 6:18 am

Аз съм номер 10.
Корицата е страхотна!Много се радвам, че сте използвали оригиналната корица!
Върнете се в началото Go down
black_kitten
Потребител
Потребител
black_kitten


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Join date : 20.01.2012

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 6:43 am

11

Да. Корицата е идеална за книгата. Много ми харесва и като направа, и като идея /особено идеята/. И все пак смятам, че ако ИБИС бяха направили корицата нямаше да сбъркат.
Върнете се в началото Go down
desi_98
Ибис Демон
Ибис Демон
desi_98


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 276
Точки : 276
Рожден ден Рожден ден : 07.04.1998
Join date : 24.01.2013
Age : 26
Работа/хоби Работа/хоби : четене на книги,слушане на музика

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 7:20 am

Номер 12
Корицата е много хубава!Добре,че издателство ИБИС са избрали оригиналната корица!Много ми допада! Wink
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 7:45 am

№13

Корицата е много добра.Има книги, чиито оригинални корици не са много, така да се каже, грабващи, поне за мен.Но както се казва "не съди книгата по корицата".В случая тази корица е много привлекателна, харесва ми изключително много.Въпреки това, ако ИБИС бяха решили да направят нова корица, не се съмнявам, че тя също би била страхотна като тази.
Върнете се в началото Go down
yana83
Потребител
Потребител
yana83


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 04.01.2013

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 7:47 am

Аз съм номер 14.

Да, напълно подкрепям решението на издателството да използват оригиналната корица. Изглежда чудесно, а и се допълва с другите две.
Върнете се в началото Go down
Eissturm666
Потребител
Потребител
Eissturm666


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Рожден ден Рожден ден : 24.04.1994
Join date : 24.01.2013
Age : 30
Местожителство Местожителство : Плевен
Работа/хоби Работа/хоби : свирене на китара, четене на книги, рисуване на разни драсканици

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 8:20 am

Аз съм номер 15.

Радвам се, че издателството е избрало да използва оригиналните корици на книгите. Също, като че ли тази, третата най ми допада, но както казаха вече съдържанието е по-важно. Очаквам с нетърпение "Третият гроб отсреща"....... добре върви в комплект с топло кафе в студеното време.
Върнете се в началото Go down
SweetAngel
Потребител
Потребител
SweetAngel


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 27
Точки : 27
Join date : 17.09.2012
Местожителство Местожителство : Sofia

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 9:15 am

аз съм номер 16

предпочитам издателството да показва и развива своите идеи ,но и тази корица не е лоша ,така че в този случай ми допада, че са я използвали Smile .
Върнете се в началото Go down
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 9:33 am

Номер 17

Оригиналните корици са страхотни. Ярки и наситени цветове, стилни, въздействащи, а и секси. В този случай определено се радвам, че са избрали да се придържат към оригиналните корици.
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 10:30 am

18
Корицата е хубава и е напълно в стила на Чарли. Мисля, че дори и да бяха ползвали Ибис своя корица пак щеше да е толкова сполучлива колкото оригиналната.
Върнете се в началото Go down
afrodita586
Потребител
Потребител
afrodita586


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 01.02.1996
Join date : 25.11.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София
Хумор Хумор : Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера: - Тук ли живее Иван Иванов? Портиерът отговоря: - Да, тук живее. Подпрете го до вратата, аз ще го внеса като изтрезнее!

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 2:48 pm

Аз съм номер 19 Smile

Хмм. Значи специално за тази корица съм много доволна, че са я оставили в оригиналния й вид. Хипер яката е, а с този сърб е нямам думи. Все едно, че е корица правена от ибис - перфектна, уникална и загадъчна Smile

Успех на всички :П
Върнете се в началото Go down
http://vampire-magic.bulgarianforum.net
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 7:18 pm

Номер 20 съм.
Да, харесва ми, че ИК"Ибис" са предпочели да оставят оригиналната корица, защото тя е повече от страхотна. Червения цвят, небрежната стойката, това че е с развързани кецове и въобще целия изглед е много добре обмислен и резултата е отличен. Нямам търпение да я видя реално, т.е. вече издадена, за да й се насладя максимално, както на красивата корица, така и на съдържанието.

ПП.Успех на всички.
Върнете се в началото Go down
Райс
Friends
Friends
avatar


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 262
Точки : 281
Join date : 06.02.2011

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 10:27 pm

21 съм аз (:

Аз също харесвам оригиналната корица и даже за тази поредица си държа много на нея. За мен кориците са избрани много добре и запазването им за БГ пазара е страхотна идея, защото са подбрани точно. Особено, ако си чел поредицата, наистина ти доставя удоволствие да си гледаш тази прекрасна Чарли ^^ Отделно червеното ми е любимият цвят, как да не ми харесва?! ;дд
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Модератор
Модератор
Lady Infernaliia


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 582
Точки : 701
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 11:36 pm

Аз съм номер 22.

Ами корицата е много хубава.Цялостната идея изобщо много ми допада, и кориците на цялата поредица.Тематични са - на мен лично това ми прави голямо впечатление.Обичав един елемент да присъства на кориците на цяла поредица.А тук особено много ми допада косата като такъв.Защото Чарли все пак играе ролята на жътвар - помага на неспокойните духове да разчистят сметките си на земята и да преминат отвъд.Пък и запазената марка на всеки жътвар си е косата.Дори още при първата корица се зарадвах най-много на косата като елемент, и останах доволна, когато видях, че се запазва и за следващите корици. Smile
Върнете се в началото Go down
stmaya
Потребител
Потребител
stmaya


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 23.05.2012

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 11:52 pm

Аз съм номер 23.
Корицата е уникална,а когато е оригинал е още по-добре.
Върнете се в началото Go down
radin4eto
Незаинтересован
Незаинтересован
radin4eto


Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 86
Join date : 22.08.2011

Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 12:20 am

Номер 24

Супер са си оригиналните корици и много се радвам, че Ибис използват тях. Не съм разглеждала в други държави какви използват. Не виждам да иама смисъл да се заменя нещо което е добро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"   Победителят от играта за "Третият гроб отсреща" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Третият гроб отсреща"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Вторият гроб отляво"
» Победителят от играта за "Дар от съдбата"
» Победителят от играта за "Рубиненочервено"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: