Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_lcapПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Voting_barПобедителят от играта за "Мафията н@ майките" Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Мафията н@ майките"

Go down 
+9
krisi
desi_98
black_raven
tesadia
Dante.
mi6ok123
elizabetta_90
SweetAngel
Sunshine_G
13 posters
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПет Окт 04, 2013 10:22 pm

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Ddddd_10


Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите  "Мафията на майките" от Керстин Гир?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:


1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Харесва ли ви корицата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Име:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителят ще бъде изтеглен на 10.10.2013. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:

Spoiler:


Последната промяна е направена от Sunshine_G на Чет Окт 10, 2013 3:08 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
SweetAngel
Потребител
Потребител
SweetAngel


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 27
Точки : 27
Join date : 17.09.2012
Местожителство Местожителство : Sofia

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПет Окт 04, 2013 11:10 pm

Аз съм номер 1

Харесва ли ви корицата? - Много симпатична и ведра корица ,определено ми харесва Wink
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Ибис Върколак
Ибис Върколак
elizabetta_90


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 345
Точки : 345
Join date : 20.09.2012

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПет Окт 04, 2013 11:28 pm

Номер 2

Бих казала , че е много красива и интересна ! Зеления фон ми прилича на старите тапети в някоя стая :дддд А ключалката с дамите, надничащи през нея, ми подсказва в каква по -точно ситуация се забърква главната героиня и с какво чувство и време ще се развива действието !
Върнете се в началото Go down
mi6ok123
Потребител
Потребител
mi6ok123


Брой мнения Брой мнения : 13
Точки : 15
Join date : 13.01.2013

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСъб Окт 05, 2013 12:38 am

Аз съм номер 3.

Корицата ми харесва,защото е нещо ново и различно.Цветовете са много светли и привличащи!
Върнете се в началото Go down
Dante.
Потребител
Потребител
Dante.


Брой мнения Брой мнения : 19
Точки : 19
Join date : 30.07.2013

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСъб Окт 05, 2013 6:52 am

Аз съм номер 4
Корицата е добре измислена. Зеленият цвят е един от любимите ми, напомня ми на лятото. Пък и подсказва, че ще има и интриги.
Върнете се в началото Go down
tesadia
Потребител
Потребител
tesadia


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Join date : 04.07.2013

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСъб Окт 05, 2013 10:20 am

Номер 5 Smile

Корицата е доста свежа, харесва ми цветовото решение, зеления цвят създава ведро настроение, надничащите през ключалката жени също са добро попадение, може би още няколко хумористични детайли в рисунката биха направили корицата още по-добра.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСъб Окт 05, 2013 10:47 pm

Номер 6

На мен пък не ми харесва особено, но не ми и пречи. Да, свежа е и някак забавна, обаче не би ми хванала окото в книжарницата например. Симпатична е, но са се справяли и много по-добре. Но то си е така, като вдигнеш много нивото става сложно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
desi_98
Ибис Демон
Ибис Демон
desi_98


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 276
Точки : 276
Рожден ден Рожден ден : 07.04.1998
Join date : 24.01.2013
Age : 26
Работа/хоби Работа/хоби : четене на книги,слушане на музика

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeНед Окт 06, 2013 8:22 am

Номер 7
Да,корицата не е лоша.Аз хич не обичам зеления цвят може би затова не ми допадна много.Но пък жените,които гледат през ключалката,този малък детайл,Ибис разкриват какво ще се случва занапред в книгата.
Успех на всички Like a Star @ heaven 
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeНед Окт 06, 2013 10:01 am

Номер 8.

Аз харесвам съвсем друг тип корици, но за жанра чиклит тази корица е напълно подходяща и на мен ми допада.
Върнете се в началото Go down
starokina
Потребител
Потребител
starokina


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 18.07.2011

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПон Окт 07, 2013 6:41 am

Номер 9
Корицата ми допада много.Нюансите са съчетани подходящо
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПон Окт 07, 2013 7:42 am

Номер 10
Да, корицата е готина. Обичам зеления цвят, а с това формление изглежда като много забавно и свежо четиво.
Върнете се в началото Go down
stefinka-0909
Потребител
Потребител
stefinka-0909


Пол : Female Зодиакален знак : Sagittarius Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Рожден ден Рожден ден : 03.12.1998
Join date : 08.10.2013
Age : 25
Работа/хоби Работа/хоби : рисуване, четене
Хумор Хумор : :)

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeВто Окт 08, 2013 4:12 am

Номер 11
Корицата е много интересна и щом я погледнеш ти хваща окото. Smile
Върнете се в началото Go down
Lady_Delish
Потребител
Потребител
Lady_Delish


Брой мнения Брой мнения : 13
Точки : 13
Join date : 05.07.2013

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСря Окт 09, 2013 5:09 am

Номер 12
Да, много е свежа, харесвам корици с такъв тип рисунки, а и ключалката подсказва за интрига Smile
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Ибис Върколак
Ибис Върколак
elizabetta_90


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 345
Точки : 345
Join date : 20.09.2012

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeСря Окт 09, 2013 6:23 pm

Здравейте ! Отказвам се от конкурса , тъй като вече спечелих книгата другаде ! Късмет на останалите участници в играта ! ^^
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeЧет Окт 10, 2013 3:08 am

Извинявам се за закъснението, но нямах ток. Невероятно усещане... Победителят е изтеглен, а клипа ще може да видите по-късно днес, ако не тогава утре. Късметлията е с номер 10. Честито! До 17:00 утре трябва да ми изпратиш адреса си!
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeЧет Окт 10, 2013 6:14 am

Ахххх, страхотна изненада! Много, много се радвам! Веднага ще изпратя данните си Smile.
Върнете се в началото Go down
desi_98
Ибис Демон
Ибис Демон
desi_98


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 276
Точки : 276
Рожден ден Рожден ден : 07.04.1998
Join date : 24.01.2013
Age : 26
Работа/хоби Работа/хоби : четене на книги,слушане на музика

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПет Окт 11, 2013 1:16 am

Честито
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeПет Окт 11, 2013 9:07 pm

celest написа:
Ахххх, страхотна изненада! Много, много се радвам! Веднага ще изпратя данните си Smile.
Още вчера изпратих адреса ти. Честито отново Smile!
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitimeЧет Окт 17, 2013 10:06 am

Днес следобяд ми пристигна известието и утре ще си я прибера от пощенския клон. Отново благодаря на форума и на изд. "Ибис" за подаръка Smile.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Мафията н@ майките"   Победителят от играта за "Мафията н@ майките" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Мафията н@ майките"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Дар от съдбата"
» Победителят от играта за "Рубиненочервено"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: