Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Сънят на сукубата"

Go down 
+49
Melanroh
iviyana
krisi
kalinko
Райс
magi1998
dani553
swetim
Gabiity
b3as7
liusi
Amber_
LoveBell
celest
lily
e.stoikova
radin4eto
hristina
starokina
Ellie.
th_fenka_1998
qnityyy_98
cold_lady_
elly97
vampire_girl
sweet_vampire
ryan
Lady Vampire
raikazaika
zori_sz
stasungera
grum4o
Lady Infernaliia
Veroncheto
Nuriko
moonbeam_vk
beshi
petq6663
black_raven
Enigma
Temptress
perlata
MetoCharmed
kristina___
snejincety
vamp_girl33
Iskra16
Laura-C
Sunshine_G
53 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 5:03 am

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" 41922133862019284069110

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите "Сънят на сукубата"?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:


1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какво е мнението ви за корицата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителя ще бъде изтеглен на 29.07.2012. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Нед Юли 29, 2012 12:29 am; мнението е било променяно общо 35 пъти
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Незаинтересован
Незаинтересован
Laura-C


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 87
Рожден ден Рожден ден : 26.09.1988
Join date : 19.06.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 5:09 am

Номер 1.

Корицата е страхотна! Напълно в тон с останалите от поредицата и на мен лично ми харесва точно толкова, колкото и предишните две. Допада ми и че са запазили мотива с тризъбеца.
Върнете се в началото Go down
Iskra16
Потребител
Потребител
Iskra16


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 33
Рожден ден Рожден ден : 09.05.1995
Join date : 07.09.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 5:15 am

Номер 2

На мен супер много ми харесва. Съгласна съм с предния коментар, че е в тон с другите. Интересното при тази поредица е, че ако няма заглавия на книгите, пак можеш да разбереш, че са от една поредица. Ето такива поредици харесвам - с еднакви и в същото време различни корици. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 5:38 am

Номер 3

Не ми допада. В нея не харесвам почти нищо. Не знам, защо не ми допада толкова, но е факт. По принцип не харесвам червени корици, а и този син надпис...(червено и синьо не винаги си подхождат), но тук не ми харесва и моделът (въобще не ми прилича на Джорджина), както и дрехите й...ох не знам просто не ми харесва.
Върнете се в началото Go down
snejincety
Потребител
Потребител
snejincety


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Join date : 25.08.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 6:03 am

Номер 4.
На мен лично тази корица не ми харесва особено. Първата беше най-хубава. Втората също не беше зле. Но тази някак си не ми допада. Може би е заради модела, не знам.
Върнете се в началото Go down
kristina___
Потребител
Потребител
kristina___


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Join date : 25.09.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 6:26 am

Аз съм номер 5. Smile

Корицата според мен е уникална. На мен също ми харесва, че на всяка корица изобразяват тризъбеца, това е едно от нещата, които най-много харесвам в кориците на тази поредица. Моделът е застанал в секси и предизвикателна поза, което придава някакво настроение на самата корица. Ибис са свършили страхотна работа.

П.С. : Имам чувството, че написах "корица" 20 пъти, но нали все пак нея описваме. Very Happy
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 6:30 am

Номер 6

Една дума може да опише корицата - невероятна.Обожавам пълната луна и тризъбеца като запазена марка на кориците от тази поредица.Както при предишните две книги, издателството се е справило блестящо и с тази.Изключително много ми харесва!
Върнете се в началото Go down
perlata
Потребител
Потребител
perlata


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 16
Join date : 06.02.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 6:59 am

Номер 7

Кориците на тази поредица много ми допадат. Винаги са ми харесвали и тази не е изключение. Радвам се, че са запазили елементите от първата книга (тризъбеца, самата сукуба, градът през нощта, пълнолунието). Бих се радвала ако, следващата корица бъде в зелената гама.
Върнете се в началото Go down
Temptress
Потребител
Потребител
Temptress


Брой мнения Брой мнения : 25
Точки : 25
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 7:57 am

Номер 8

Толкова дълго очаквам третата книжка от поредицата, че не можете да се представите колко е голям възторга ми докато наблюдавам корицата. И корицата на третата част, както и останалите две е впечатляваща. Вързва се отлично с останалите и луната много ме кефи как изпъква на фона на моделът. Супер е^^

Върнете се в началото Go down
Enigma
Потребител
Потребител
Enigma


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 49
Точки : 61
Рожден ден Рожден ден : 11.01.1995
Join date : 11.09.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Sofia
Работа/хоби Работа/хоби : Writer

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:18 am

Номер 9 съм.
Корицата е страхотна, както и предишните. Веднага се познава от коя поредица е. =) Харесва ми тризъбецът.
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:37 am

Номер 10.

Корицата е страхотна. Според мен е най-добрата от трите досега. Композиция, поза, модел, дрехи, цвят... Изпипали са я. Предишната въобще не ми хареса главно заради жълтия отенък, но и не само. Тук обаче са компенсирали отвсякъде. Определено привлича и задържа вниманието... или поне моето. Дано и следващите да са на същото ниво.
bravo
Върнете се в началото Go down
petq6663
Потребител
Потребител
petq6663


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 14
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 04.08.1995
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : Симеоновград

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:44 am

Номер 11

Според мен корицата е красива, но не може да се сравнява с другите 2 от поредицата. Моделът на корицата ми изглежда прекалено нереален, сякаш е нарисувам, а другите 2 приличаха на хора. Все пак ми харесва, че запазват някои елементи и от миналите книги.
Върнете се в началото Go down
beshi
Потребител
Потребител
beshi


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 15
Join date : 12.09.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 10:12 am

Номер 12

Корицата е хубава както всяка друга на Ибис и допълва другите две от поредицата. По принцип червения цвят не ми допада, но тази корица определено грабва вниманието. Не ми харесват сините надписи, които някак не се връзват с основния цвят и сградите долу в ляво, които някак ми изглеждат много грозно.
Върнете се в началото Go down
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 6:20 pm

Номер 13

Корицата е хубава,но бледнее пред първата.Проблема не е в червения цвят или надписите,просто ми изглежда твърде обработена и не ми харесва модела,който са използвали или по-скоро позата,в която е застанала жената.Обаче няма как да не отбележа ,че в сравнение с оригиналните корици,тази е направо красива.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:53 pm

14 е за мен

Какво е мнението ви за корицата?
Не обичам да критикувам, много. Винаги съм харесвала кориците на Ибис, с няколко малки изключения, но никой не може да бъде съвършен. Кориците на цялата поредица са по-съвременни. Не като някакъв стар криминален роман, на каквото ми приличат истинските. Тук имаме отново образа на загадъчна жена, но това е момиче, което ще срещнеш в клуба, докато танцуваш. Тя ще те примами с всяко свое движение и накрая няма да може да мислиш за нищо друго освен за нея. Тя е като пламък, а ти си безпомощен молец. Но дори когато посрещнеш сетния си миг няма да се боиш, защото не можеш да видиш в нея демон, а най-красивия ангел на света.
Българските корици да просто жизнени, игриви, примамливи и запомнящи се.

Обобщено мога само да добавя, че няма нищо лошо да се използва фотошоп и 3D анимация, но винаги да е умерена или несъвършена, защото точно в тези малки детайли се крие истинската красота.
Върнете се в началото Go down
Veroncheto
Помагачите
Помагачите
Veroncheto


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 39
Точки : 50
Рожден ден Рожден ден : 20.06.1990
Join date : 13.03.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : Bulgaria
Хумор Хумор : ха-ха

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 9:45 pm

№ 15 sunny
Корицата ми допада доста, най вече като се започне от предизвикателния червен цвят, който се използва за основен! Пълнолунието с тризъбеца е страхотна идея, а също привлича и окото. Моделът е застанал в предизвикателна поза, обърнат към града и това допълва същността на корицата. А също така да не забравя и светлините на града... сякаш не спи, дори и през нощта, въпреки, че в заглавието на книгата има думата "сън". От корицата лъха живот, демоничност, а в същото време и нещо ангелско. невероятно съчетание!
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Модератор
Модератор
Lady Infernaliia


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 582
Точки : 701
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 10:02 pm

Аз съм 16

По принцип много харесвам тематични корици.Когато видях за първи път корицата на първата книга останах с отворена уста.Това за мен беше най-прекрасната, най-добрата, най-секси, най -интересната от всички корици, които съм виждала.Може да звучи малко преувеличено, но не е.Такъв зор беше да си я купя от книжарница с плакат, че да мога да си го залепя на стената, че не е истина.Тризъбецът и луната страшно ми харесват като елементи, а ето че се запазиха и нататък.
Относно третата корица мога да кажа, че много ми харесва!Обичам това червено!Естествено има и недостатъци - малко изкуствена изглежда косата на модела - но те не се набиват толкова на очи.:]
Върнете се в началото Go down
grum4o
Потребител
Потребител
grum4o


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 29.06.2012

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 10:12 pm

Аз съм номер 17

Корицата ми харесва много. Отново е секси и провокативна.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 10:25 pm

Аз съм номер 18.

Корицата ми харесва доста, макар че първите две от поредицата са доста по-красиви според мен. Недостатъкът да не ми харесва чак толкова е, че червената тоналност ми идва в повече. Малко искряща е и ми напомня на списание манга, а не корица на книга. Защо ли? Ами моделът изглежда сякаш е кукла и всичко е някак си прекалено наситено за моя вкус. Иначе корицата не е лоша. Smile
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Модератор
Модератор
zori_sz


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 54
Точки : 68
Рожден ден Рожден ден : 26.02.1995
Join date : 30.10.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 10:33 pm

Аз съм номер 19! sunny

1. Какво е мнението ви за корицата?
- Корицата е страхотна според мен. Впрочем всички корици на тази поредица са прелестни. Зад фината фигура на жената се крие тризъбецът на дявола, който предполага, че книгата ще е наситена с безброй опасности и приключения, тайни и загадки.
Върнете се в началото Go down
raikazaika
Потребител
Потребител
raikazaika


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Рожден ден Рожден ден : 03.02.1993
Join date : 16.05.2012
Age : 31
Местожителство Местожителство : Разград

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 10:59 pm

явно съм номер 20 Smile

Та корицата най-много ми допада от всичките (за тази поредица) досега Smile страхотна е
Върнете се в началото Go down
Lady Vampire
Потребител
Потребител
Lady Vampire


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 20
Join date : 14.10.2011
Местожителство Местожителство : Планетата ИБИС

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 11:27 pm

Аз съм номер 21.

Мнението ми за корицата: Нневероятна е. Тематична и привлекателна. Определено "ИБИС" и този път се справиха отлично! Smile
Върнете се в началото Go down
ryan
Потребител
Потребител
ryan


Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 25
Join date : 07.09.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeНед Юли 01, 2012 1:16 am

ryan: И аз съм номер 22 Smile

Кориците на цялата поредица са невероятни. Прекрасно е, че издателството се стреми да запази оригиналния изглед. Както казаха другите потребители, дори и заглавието да липсва, пак ще се разбере, че книгите са от една и съща поредица.
Фонът с луната и града през нощта действа много магнетично. И жената прелъстява. Общо взето корицата въздейства и примамва читателите. heart kiss
Върнете се в началото Go down
sweet_vampire
Потребител
Потребител
sweet_vampire


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 16
Рожден ден Рожден ден : 11.02.1997
Join date : 18.05.2012
Age : 27

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeНед Юли 01, 2012 5:43 am

sweet_vampire - аз съм №23
Корицата ми харесва.Стилна е точно както и на предишните книги.Много добре показва какво точно представлява сукубата.Луната с изобразения на нея тризъбец също допринася за красотата на корицата.Наистина сините надписи са малко дразнещи окото,но щом човек свикне не е чак толкова зле.С няколко думи - корицата е неповторима и не се и със сигурност книгата ще е на същото ниво като предишните.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
vampire_girl
Потребител
Потребител
vampire_girl


Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 28.10.1983
Join date : 16.05.2012
Age : 40

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitimeНед Юли 01, 2012 5:49 am

Аз явно съм № 24

Не мога да кажа дали ми харесва поредицата, защото не съм чела нито една от предните две книги... Все пак явно някъде съм ги виждала, щом в първия момент реших, че тази книга отдавна е излязла на пазара Wink
Според мен идеята книгите от една поредица да си приличат е добра, но само нейните почитатели ще различават отделните книги в дадения случай...
Бих предпочела книгите да имат някакъв общ елемент в оформлението, но не и в този вариант...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Сънят на сукубата"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: