Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Сънят на сукубата"

Go down 
+49
Melanroh
iviyana
krisi
kalinko
Райс
magi1998
dani553
swetim
Gabiity
b3as7
liusi
Amber_
LoveBell
celest
lily
e.stoikova
radin4eto
hristina
starokina
Ellie.
th_fenka_1998
qnityyy_98
cold_lady_
elly97
vampire_girl
sweet_vampire
ryan
Lady Vampire
raikazaika
zori_sz
stasungera
grum4o
Lady Infernaliia
Veroncheto
Nuriko
moonbeam_vk
beshi
petq6663
black_raven
Enigma
Temptress
perlata
MetoCharmed
kristina___
snejincety
vamp_girl33
Iskra16
Laura-C
Sunshine_G
53 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
elly97
Потребител
Потребител
elly97


Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 10
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 01, 2012 6:29 am

Номер 25
Мисля, че корицата е страхотна.Връзва се с останалите, но не мога да изкажа особено компетентно мнение понеже не съм чела книгите ; ((
Върнете се в началото Go down
cold_lady_
Модератор
Модератор
cold_lady_


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 914
Точки : 1074
Рожден ден Рожден ден : 04.11.1993
Join date : 04.09.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Гледане на сериали и четене на книжки, както излизане с приятели и приготвянето и консумирането на хубава храна.
Хумор Хумор : Няма да ти кажа Казах ти. Упс, аз вече го направих.

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 01, 2012 8:41 pm

№26

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какво е мнението ви за корицата?

Третата корица ми е фаворит сред направените до сега относно тази поредица. За разлика от предишните е направена с онзи червен цвят, който за мен е в пълно съответствие с думата "сукуба". Червено като еротика и чувство. Кожата по тялото на модела, леко отворените `и устни, ръцете на кръста, голямото декулте, говорещи само и единствено за една прекрасна дива и чувствена вечер. Но тризъбеца, загатнат в сянка зад нея, подсказва, че именно тази вечер е ужасно опасна, отнемаща душата на човек. Буквално. Нашепващо за момент, който е ужасно опасен, но наелектризирващ до момент на предаване на всеки човек пред него.
Върнете се в началото Go down
qnityyy_98
Потребител
Потребител
qnityyy_98


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 9
Точки : 20
Рожден ден Рожден ден : 17.02.1998
Join date : 22.02.2011
Age : 26
Местожителство Местожителство : Свети Влас

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 01, 2012 9:36 pm

Аз съм 27 .

Според мен корицата е страхотна . Любима ми е на първа книга от поредицата , а тази е след нея . Кориците вървят супер и нямам търпение да видя и на следващите книги . heart
Върнете се в началото Go down
th_fenka_1998
Потребител
Потребител
th_fenka_1998


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 4
Точки : 6
Рожден ден Рожден ден : 10.05.1998
Join date : 23.06.2012
Age : 25

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 01, 2012 10:33 pm

Аз съм номер 28.
Корецата е великолепна. Според мен моделът от корицата е истинско олицетворение на една сукуба. Червеният цвят, кожените дрехи, нереалната красота- всичко това те кара да прочетеш книгата.
Обичам поредиците на Ришел Мийд. Тя е любимата ми авторка. Дано продължи да създава такива изключителни поредици..
Върнете се в началото Go down
Ellie.
Ибис Вещица
Ибис Вещица
Ellie.


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 371
Точки : 383
Join date : 07.01.2012
Местожителство Местожителство : България
Работа/хоби Работа/хоби : четена, разбира се : ) / рисуване
Хумор Хумор : : )

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 7:53 am

Аз явно съм 29 номер:

Кориците на поредицата до момента са страхотни - те са едни от малкото, към които общо взето забележки нямам, защото прекрасно си връзват със историята на Джорджина и като цяло представата ми за нея. Спокойно мога да кажа, че кориците на тази поредица са едни от любимите ми и най-вече последната. Запазили са вече познатите ни символи, с които свързваме Джорджина - луната и тризъбеца, а моделът за Джорджина - просто нямам думи - стойката, облеклото всичко е подбрано съвсем точно и нямам търпение да се сдобия със плакат I love you
Върнете се в началото Go down
starokina
Потребител
Потребител
starokina


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 18.07.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 9:38 am

аз съм номер 30 страшно много харесвам корицата.За мен тя е уникална. С интерес следя поредицата.
Върнете се в началото Go down
hristina
Модератор
Модератор
hristina


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 325
Точки : 390
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1994
Join date : 10.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Мода, книги

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 03, 2012 12:18 am

Номер 31

Корицата е много хубава, както и останалите от поредицата. Тя, заедно с първата са ми любимите досега. "Ибис" са се справили страхотно, както винаги.
Върнете се в началото Go down
radin4eto
Незаинтересован
Незаинтересован
radin4eto


Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 86
Join date : 22.08.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 03, 2012 1:45 am

Номер 32
Корицата ми харесва въпреки, че на нея моделът най-малко ми прилича на Джорджина. При положение, че оригиналните корици са меко казано отвратителни, Ибис се справят блестящо.
Върнете се в началото Go down
e.stoikova
Потребител
Потребител
e.stoikova


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Join date : 11.11.2011
Местожителство Местожителство : Варна
Работа/хоби Работа/хоби : четене, рисуване

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 03, 2012 9:43 pm

Номер 33

Кориците на тази поредица са много готини. Не мога да кажа, че тази най-много ми харесва, тъй като първата ми е фаворит. Много по добри са от оригиналните и се радвам, че Ибис са избрали да издават тази поредица с тяхни корици.
Върнете се в началото Go down
lily
Friends
Friends
lily


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 26
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 18.05.1993
Join date : 06.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 04, 2012 12:24 am

Номер 34

Какво е мнението ви за корицата?

Корицата на третата книга е невероятна. Както винаги Ибис са се справили страхотно. Кориците им са едни от най-добрите на българският пазар. Корицата на Джорджина както винаги е съблазнителна, приканяща те да си купиш и да разбереш какво се случва с любимата ти геройня.
Върнете се в началото Go down
http://teenobsessions.forumotion.com
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 06, 2012 1:07 am

Aз съм №35

В корицата ми допада най-много фона, защото е много топъл и привлекателен. Тази корица със сигурност ми харесва повече от корицата на втората книга, но малко по-малко от тази на "Тъгата на сукубата". Мнението ми е заради използвания модел. В този случай смятам, че е използвано много привлекателно момиче (отново), но позата в която е застанала ми е някак неестествена.
Общо-взето мисля, че корицата е приятна.
Успех на всички участници!
Върнете се в началото Go down
LoveBell
Луд по Ибис
Луд по Ибис
LoveBell


Брой мнения Брой мнения : 193
Точки : 211
Join date : 17.04.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 06, 2012 7:25 am

Номер 36

Казвала ли съм ви някога колко съм предвирчива към червеното? Искам да кажа, има готини нюанси на червеното, за които направо убивам, а има и едни такива кафеникави или пък като цвета на бялото бельо, след като си го пуснал заедно с червените си чорапи.
За съжаление, цветовете подбрани за корицата са от втория тип, за съжаление. А оформлението е толкова хубаво! С луната и тризъбеца, които се превърнаха в запазена марка за поредицата, с хубавото момиче (за нещастие, твърде фотошопирано, но както и да е) и въобще - чудесна!
Не знам, аз имах подобен проблем и с предходните корици - или цветовете не ми харесваха, или модела (нямам угодия!).
Върнете се в началото Go down
Amber_
Потребител
Потребител
Amber_


Пол : Female Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 40
Точки : 51
Рожден ден Рожден ден : 08.09.1995
Join date : 08.05.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 06, 2012 10:52 am

Аз съм №37.

Корицата не ми харесва. Нюансът съвсем не ми допада. Примирих се с втората, защото момичето беше хубаво и всичко останало си беше наред, но сега тези цветове не си отиват с момичето и изобщо не ми доставя удоволствие да разглеждам корицата, а това ми е от любимите занимания. Това обаче, за щастие, не променя съдържанието на книгата и това колко интересно очаквам да бъде то Smile .

Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
liusi
Ибис Фен
Ибис Фен
liusi


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 100
Точки : 100
Рожден ден Рожден ден : 02.11.1988
Join date : 16.05.2012
Age : 35
Местожителство Местожителство : Видин
Хумор Хумор : Щеше да трябва да доведе цяла шибана армия от птици.

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 7:50 am

Номер 38

Корицата няма равна, невероятно красива е. Харесва ми че е запазен тризъбеца.
Върнете се в началото Go down
b3as7
Потребител
Потребител
b3as7


Пол : Male Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 44
Рожден ден Рожден ден : 19.09.1994
Join date : 05.09.2011
Age : 29

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 09, 2012 6:37 pm

Номер 39

Корицата е просто изключителна. Най-много от всичко ми харесва цвета, който е избран за нея - напълно подходящ и един от любимите ми. Също не пренебрегвам и шрифта, с който е написано заглавието на книгата. И него го одобрявам и ми прави особено впечатление. Видя ли тази книга на някоя витрина, бих я купил само заради корицата.
Върнете се в началото Go down
Gabiity
Потребител
Потребител
Gabiity


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 13
Рожден ден Рожден ден : 04.11.1997
Join date : 12.10.2011
Age : 26

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 10, 2012 2:30 am

Номер 40.

Както и всички корици и тази е уникална.Кориците на тази книга винаги са ми харесвали.Тук като гледам преобладава червеното и доста ми харесва как е излезнал тризъбеца.Шрифта също ми харесва,а и изпъква на този цвят.Момичето на корицата също е доста добро.Специално за тази поредица кориците са страхотни.
Върнете се в началото Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 11, 2012 7:28 am

Аз съм 41.

Корицата е много хубава, продължава в духа на предишните две. Допада ми как е изобразен модела и нюансите на червеното се връзват, напомнят ми на страст, любов, а сукубата знае много добре какви е значението на думата страст. Разбира се тризъбеца и луната не липсват - те са като запазена марка и се надявам да си останат такива.
Върнете се в началото Go down
dani553
Потребител
Потребител
dani553


Пол : Male Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 28
Рожден ден Рожден ден : 05.02.1995
Join date : 02.07.2011
Age : 29

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 1:13 am

Аз съм номер 42.

Корицата е хубава, но не е на нивото на първите две. Продължава стила им, но изглежда някак нереалистична: косата изглежда ужасно, също като устните. Иначе корицата е красива, червените нюанси са страхотни! Луната с тризъбеца са много добра идея още от първите книги и се радвам, че и тук присъстват, а червеното ги прави много страстни и пламенни.
Върнете се в началото Go down
magi1998
Потребител
Потребител
magi1998


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 7
Точки : 18
Рожден ден Рожден ден : 09.10.1998
Join date : 10.08.2011
Age : 25
Местожителство Местожителство : Nova Zagora

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 15, 2012 10:15 pm

Аз съм номер 43 : ))

Корицата веднага ме грабна. От съчетанието на червения цвят, пълната луна и тризъбеца идва мисълта(поне на мен) за нещо свръхестествено дори зло. А градът, който се вижда в далечината е идеално допълнение към иначе страхотно замислената корица. : ))
Върнете се в началото Go down
Райс
Friends
Friends
avatar


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 262
Точки : 281
Join date : 06.02.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 18, 2012 12:22 am

Аз съм номер 44 (;

За мен корицата е интересна, атрактивна и хваща окото. Причините са няколко: запазена е индивидуалността на поредицата. Корицата е идентична, но различна и това кара читателя да се сети за поредицата, да не подмине книгата, без да се сети за какво става дума. Корицата говори много. А в огромен плюс за издателството е, че запазиха стила на сукубата. Книгите са страхотни, а според мен корицата потвърждава съдържанието, заради оригиналността и различието си от останалите поредици.

Успех на всички (:
Върнете се в началото Go down
kalinko
Потребител
Потребител
kalinko


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 13
Точки : 23
Рожден ден Рожден ден : 04.11.1995
Join date : 19.01.2012
Age : 28
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 6:22 am

Номер 45
Какво е мнението ви за корицата?
Корицата много ми харесва. Оригинална е и привлича внимание. Бих си я купила само заради корицата. Въпреки, че първите две повече ми харесват. Според мен червеният цвят е доста подходящ.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 3:18 am

Номер 46

Корицата на книгата е много добре художествено оформена. Жената е красива и магнетична. Усеща се стил, елегантност и чувственост. Харесва ми нощния фон със светлинките на града в далечината и голямата луна с тризъбеца. Докато гледам корицата, се усилва желанието ми да почувствам и се насладя на съдържанието на книгата.
Върнете се в началото Go down
iviyana
Потребител
Потребител
iviyana


Пол : Female Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Рожден ден Рожден ден : 08.07.1995
Join date : 24.03.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 10:54 am

Аз съм номер 47

На мен корицата ми харесва много, както и кориците на миналите две книги. Харесва ми най - вече това, че тризъбеца присъства на всяка книга ( все пак това е една от основните черти на кориците). Харесва ми също така, това че не се показва целия образ на жената на корицата, а и се оставя малка част на въображението. Харесва ми и това, че цвета на корицата е червен, а всеки знае че червеният цвят показва сила и увереност, което дава още някаква идея за самото съдържание на книгата. В контраст с цвета на корицата и дрехите на жената, в лицето тя е показана като нежна, но въпреки това криеща някаква опасност. Също така нощния фон подхожда много на същността на сукубата. Въпреки, разликите от миналите две корици на книгите, остават основните символи на поредицата, които са достатъчни за почитателите и да я закупят веднага!

SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
Melanroh
Потребител
Потребител
Melanroh


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 19
Join date : 08.02.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 22, 2012 10:14 am

Номер 48 Smile

Ибис отново ме изненадоха приятно с корицата. За една толкова добра поредица, оригиналните корици намирам за изключително непривлекателни, така че се радвам, че издателството ги сменя с десет пъти по-добри! Жената наистина напомня на красивата Джорджина- изглежда нежна, но и секси, а за опасният `и чар намекват леката усмивка и дяволският тризъбец. Цветовете са стилово издържани и привличат погледа на читателя! Определено поредната добре свършена работа!
Върнете се в началото Go down
silver_v898
Незаинтересован
Незаинтересован
silver_v898


Брой мнения Брой мнения : 53
Точки : 64
Join date : 29.06.2011

Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 11:43 pm

Аз съм номер 49

Виждам, че корицата следва модела, наложен от предишните две, за което много се радвам. Също и за факта, че не са оставили оригиналната корица, защото изобщо не ми харесва.
Моделът, който са използвали за корицата наистина напомня за Джорджина. Притежава стил и грация, както и малко опасност и магнетизъм. Също като самата нея. Използването на тризъбеца винаги ми е харесвало в нейните корици. Оттам идва тайнствеността и подсказва за истинската същност на главната героиня.
Като цяло, корицата е атрактивна и много добре оформена - както стилистично, така и художествено. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сънят на сукубата"   Победителят от играта за "Сънят на сукубата" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Сънят на сукубата"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: