Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"

Go down 
+48
grum4o
vamp_girl33
RoXxIeE
Amber_
starokina
cold_lady_
celest
krisi
люлю
stmaya
Lady Infernaliia
Sexy Milady
radin4eto
gigabit
mia_chan
lydotokote
elly97
Nuriko
afrodita586
Reni23
Temptress
elito_4471
rucanor
hristina
taralej4eto1986
silvara
stasungera
Morana
TraYkovA
Maliciouz
SweetAngel
elizabetta_90
zori_sz
icy_freshness
Enigma
moonbeam_vk
marinaev
raikazaika
vampire_girl
black_raven
eleos
Choco.Cherry
MetoCharmed
Geriqn
black_kitten
kristal53531
dark_hunter
Sunshine_G
52 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 4:20 am

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" 15662344175196586084663

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите " Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:


1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какво е мнението ви за корицата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителя ще бъде изтеглен на 14.11.2012. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Сря Ное 14, 2012 4:59 am; мнението е било променяно общо 43 пъти
Върнете се в началото Go down
dark_hunter
Потребител
Потребител
dark_hunter


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1996
Join date : 22.08.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 5:38 am

dark_huter: Аз съм номер 1. Според мен корицата е красива и уникална. На нея сигурно е показана някоя двойка от Братството. Очите на жената сякаш казват " Ще се потопиш в света на неизказаните тайни."
Върнете се в началото Go down
kristal53531
Потребител
Потребител
kristal53531


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 16
Join date : 22.11.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 6:10 am

Аз съм номер 2.
Такава корица подхожда много за книга 6.
Жената сякаш казва „Ела и се потопи в нашия свят, а ние ще ти разкрием своите тайни”. А пък мъжът мърка „Мда, така е”
Върнете се в началото Go down
black_kitten
Потребител
Потребител
black_kitten


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Join date : 20.01.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 6:21 am

Номер 3
Не е като останалите от поредицата, но това не означава, че не ми харесва. Напротив - страхотна е! Получила се е много добре корицата и този път!
Върнете се в началото Go down
Geriqn
Потребител
Потребител
Geriqn


Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 15
Join date : 09.04.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 6:32 am

Geriqn: Аз съм номер 4
Както винаги от издателството са надминали себе си. Мислех, че след корица на книгата на Ривенжд няма да се насладая отново на така добре направена корица. Но съм сгрешила и се радвам се което.
Корицата е чувствена и те привлича да се загубиш между страниците, наслъждавайки се на написаното вътре. Цветовете са прекрасни, двойката, която е на преден план те увлича и те кара да тръпнеш от нетърпение да разбереш какво крие самата книга. Гледайки корицата знаеш, че ще потопиш в прекрасния свят на Дж. Р. Уорд. Отново адмирации към издателството, нека всяка следваща корица бъде по-добра от предишната.
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 7:32 am

№5

Корицата е добре изпипана.Много ми харесва и вдъхновява.Загадъчна е и пасва много добре на заглавието.
Върнете се в началото Go down
Choco.Cherry
Потребител
Потребител
Choco.Cherry


Пол : Female Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 28
Рожден ден Рожден ден : 07.07.1996
Join date : 01.11.2011
Age : 27

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 7:36 am

Аз съм номер 6.
А мнението ми за корицата ... нямам думи. Издателството има добри и не чак толкова добри корици, но точно тази е уникална. Цветовете са съчетани идеално, а пък мъжа и жената просто те омагьосват за се потопиш в техния свят.
Върнете се в началото Go down
eleos
Потребител
Потребител
eleos


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 28.09.1989
Join date : 07.09.2011
Age : 34
Местожителство Местожителство : Белене/ Велико Търново

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 8:00 am

Аз съм номер 7 !
Корицата е страхотна и определено ми харесва ! Доста по-разчупена е от типичните за поредицата корици и това я прави уникална по себе си. Винаги съм била на мнение, че не корицата е важна, а самото съдържание. Да, но определено тази книга ще краси колекцията ми от книги. Определено не се съмнявам, че книгата ще е уникална, но и корицата е невероятна.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 8:18 am

Аз съм номер 8.

Кориците на всички книги от поредицата са страхотни. Всяка следваща е още по-добра от предишните. Тази обаче надмина всички очаквания. За мен това е вероятно най-красивата корица, която Ибис са пускали на пазара. Вдъхновяваща, предаваща чувства и емоции... Дано и всички следващи да следват този модел.
Върнете се в началото Go down
vampire_girl
Потребител
Потребител
vampire_girl


Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 28.10.1983
Join date : 16.05.2012
Age : 40

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 10:09 am

Аз съм номер 9. Корицата ме изненада приятно. Наистина си заслужаваше дългото чакане! И двете лица, вплетени в нея са интересни и готини. Чакам с нетърпение да видя корицата и на следващата книга...
Върнете се в началото Go down
raikazaika
Потребител
Потребител
raikazaika


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Рожден ден Рожден ден : 03.02.1993
Join date : 16.05.2012
Age : 31
Местожителство Местожителство : Разград

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 11:10 am

аз съм номер 10. Хммм.. корицата е просто страхотна както всяка друга на "Братството".В момента, в който я видиш нямаш търпение да разбереш всичко, което включва Пътеводителя Smile с нетърпение чакам да излезе, а и нямам търпение за останалите книги Smile
Върнете се в началото Go down
marinaev
Потребител
Потребител
marinaev


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 02.11.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 12:36 pm

Аз съм номер 11.
Искам да отбележа, че според мен корицата е изключително важна! Хората винаги гледат първо външния вид(в случая корицата) и това е съвсем нормално. Все пак, никой не може да разбере какво е съдържанието от един поглед.
А тази корица, определено е много добра! Цветовото съотношение ми харесва, моделите- също. Художникът е успял да изобрази двойката от корицата така, както си представяме повечето от героите. А именно- секси, нежни, чувствени, красиви. В същото време, обаче, не изглеждат ни най- малко захаросани. Напротив- излъчват сила(както мъжкият, така и женският образ).
Мога да кажа, че останах очарована.
Върнете се в началото Go down
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 8:33 pm

Записвам се под номер 12.

Какво е мнението ви за корицата?

Очарована съм ! Страхотно оформление и избор на снимка, ефекти, съчетание на цветове и т.н..В последно време мисля,че от Ибис малко се поизложиха с кориците на книгите от поредицата, като изключим тази на "Отмъстена любов", но тази ми замаза очите.Изобразената двойка олицетворява връзката, отношенията, страстта на всяка една двойка от поредицата.
Върнете се в началото Go down
Enigma
Потребител
Потребител
Enigma


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 49
Точки : 61
Рожден ден Рожден ден : 11.01.1995
Join date : 11.09.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Sofia
Работа/хоби Работа/хоби : Writer

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 10:22 pm

Аз съм номер 13.

Корицата много ми харесва, особено рамката, цветовете, меча...само двойката ми изглежда малко странно, но като цяло давам отличен на корицата, свежа е. =)
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st
icy_freshness
Потребител
Потребител
icy_freshness


Пол : Male Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 30
Точки : 41
Рожден ден Рожден ден : 10.07.1995
Join date : 19.04.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 11:05 pm

Аз съм номер 14.
Корицата изключително много ми харесва. Със сигурност е способна да хване окото. Много добре е оформена, стилът е уникален и съм запленен. Макар двойката да изглежда близка и чувствена, има някаква студенина в погледа на жената и тя още повече се засилва от цветовата гама. В последно време издателството представя доста различни корици от положените стандарти и според мен тази е една от най-добрите им.
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Модератор
Модератор
zori_sz


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 54
Точки : 68
Рожден ден Рожден ден : 26.02.1995
Join date : 30.10.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 11:16 pm

Какво е мнението ви за корицата?
- Издателство "Ибис" пак са се престарали и са създали една изключителна корица. Смело мога да твърдя, че тази корица ми допада повече от тези на предишните книги от поредицата. Нюансите, детайлите и символиката будят различни размишления и асоциации у мен.

Аз съм номер 15.
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Ибис Върколак
Ибис Върколак
elizabetta_90


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 345
Точки : 345
Join date : 20.09.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeПет Ное 02, 2012 11:36 pm

Аз съм номер 16.

Според мен корицата е една от най-хубавите на Ибис.Изразява духа на поредицата по начин,който може да бъде забелязан от всеки.Нямам търпение да разбера какво представлява и какво е включено в книжката...Дали "Баща мой" е преведено.Аз го четох,но ще се радвам,ако има и копие прибавено в Пътеводителя.
Върнете се в началото Go down
SweetAngel
Потребител
Потребител
SweetAngel


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 27
Точки : 27
Join date : 17.09.2012
Местожителство Местожителство : Sofia

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 1:24 am

Аз съм номер 17

Корицата е много страстна и сексапилна,избора на тази снимка придава толкова красота и любов,мисля че са избрали много добра и силна снимка ,за да покажат съдържанието на книгата .
Върнете се в началото Go down
Maliciouz
Потребител
Потребител
Maliciouz


Пол : Male Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 9
Точки : 11
Рожден ден Рожден ден : 28.02.1990
Join date : 16.05.2012
Age : 34
Местожителство Местожителство : The Valley Of Death...

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 1:47 am

Номер 18.

Какво е мнението ви за корицата? - Корицата е уникална... но аз си я представях по друг начин. Нищо де.. след като излезе около ден се чудих кои може да са героите изобразени на нея.. и чак в последствие ми просветна, че сигурно са Тор и Уелси. Наистина от книгата за Рив и някои други поредици - кориците на Ибис стават все по-откачени (в добрия смис на думата). Страхотна е.
Върнете се в началото Go down
TraYkovA
Модератор
Модератор
TraYkovA


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 773
Точки : 899
Join date : 22.08.2011
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 2:31 am

Аз съм № 19

Корицата е страхотна, както обикновено. Често казано, специално на тази поредица всички корици ми харесват. Ибис просто продължават традицията.
Върнете се в началото Go down
Morana
Потребител
Потребител
Morana


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Рожден ден Рожден ден : 10.06.1991
Join date : 16.08.2012
Age : 32

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 5:02 am

Аз съм номер 20 Smile

Корицата много се различава от останалите, но пък за сметка на това е много хубава, разкрива лицата на героите. Много ми допада.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 6:18 am

Аз съм номер 21.
Корицата ми харесва страшно много! Макар и да няма нищо общо с оригиналната, нашето издателство се е справило прекрасно. Има чувство и рязката промяна в модела като цяло ми допадна страшно много. Външната рамка на корицата е много нежна и пасва на двойката. Този пясъчен нюанс/сепия е много подходящ. Браво!
Върнете се в началото Go down
silvara
Потребител
Потребител
silvara


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 20
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 24.07.1989
Join date : 07.04.2011
Age : 34

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 11:34 am

Аз съм номер 22.
Корицата е много, ама страшно хубава. Отново е много страстна и веднага грабва окото с хубавия си дизайн и невероятния фон. Направо се влюбих в нея от първия път!
Върнете се в началото Go down
taralej4eto1986
Потребител
Потребител
taralej4eto1986


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 16.05.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeСъб Ное 03, 2012 9:12 pm

Аз съм номер 23

Според мен корицата излъчва много нежност и любов, която всяка една двойка от Братството изпитва.
Върнете се в началото Go down
hristina
Модератор
Модератор
hristina


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 325
Точки : 390
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1994
Join date : 10.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Мода, книги

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 1:58 am

Аз съм номер 24.
Корицата е невероятна, както винаги! Момичето е много нежно, излъчва уязвимост, а мъжа, застанал зад нея, изглежда запленен .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"
» Победителят от играта за "Прелъстителят"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: