Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"

Go down 
+48
grum4o
vamp_girl33
RoXxIeE
Amber_
starokina
cold_lady_
celest
krisi
люлю
stmaya
Lady Infernaliia
Sexy Milady
radin4eto
gigabit
mia_chan
lydotokote
elly97
Nuriko
afrodita586
Reni23
Temptress
elito_4471
rucanor
hristina
taralej4eto1986
silvara
stasungera
Morana
TraYkovA
Maliciouz
SweetAngel
elizabetta_90
zori_sz
icy_freshness
Enigma
moonbeam_vk
marinaev
raikazaika
vampire_girl
black_raven
eleos
Choco.Cherry
MetoCharmed
Geriqn
black_kitten
kristal53531
dark_hunter
Sunshine_G
52 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 2:54 am

Аз съм №25
Корицата е много запленяваща. Подсказва съдържанието - красива любов, нежни чувства, нищо и никой не е в състояние да попречи на тази любов и тези чувства да съществуват.
Върнете се в началото Go down
elito_4471
Потребител
Потребител
elito_4471


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 18.09.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 7:14 am

Аз съм №26
-Корицата е страхотна и е точно като другите корици на в стила на поредица.Корицата отнова е толкова добре направена , че на човек му е нужен само един поглед за да се влюби в нея и да иска да си купи книгата.За мен лично Ибис е едно от издателствата , които правят уникални корици.
Върнете се в началото Go down
Temptress
Потребител
Потребител
Temptress


Брой мнения Брой мнения : 25
Точки : 25
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 11:48 am

Номер 27

Корицата доста се различава от останалите от поредицата, но това в никакъв случай не я прави по-малко хубава. Дори напротив. Прекрасна е. Вдъхновяваща. Невероятна. Както винаги е направена с толкова изящно и детайлно, че няма как да не ти привлече вниманието от пръв поглед.
Върнете се в началото Go down
Reni23
Потребител
Потребител
Reni23


Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04, 2012 6:44 pm

Аз съм номер 28.

Тази корица е най-добрата от цялата поредица!!!!!Много разли4на,но и много добра!!
Върнете се в началото Go down
afrodita586
Потребител
Потребител
afrodita586


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 01.02.1996
Join date : 25.11.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София
Хумор Хумор : Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера: - Тук ли живее Иван Иванов? Портиерът отговоря: - Да, тук живее. Подпрете го до вратата, аз ще го внеса като изтрезнее!

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 2:49 am

Аз съм номер 29.
Корицата на тази книга е много по-различна от предишните. Доста по-ясна е. показва копнеж, страст, вярност, но и не издава, какво точно се случва в нея.Изразява нежността на братята и силата на техните шелани. Аз мисля, че двойката са Мери и Рейдж. Ибис и този път са надминали себе си.


Последната промяна е направена от afrodita586 на Нед Ное 11, 2012 1:08 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://vampire-magic.bulgarianforum.net
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 4:38 am

Аз съм номер 30.

Корицата е много добра. Цветовото съчетание е добре измислено. Комбинацията от жълто, черно и червено е божествена. Мъжът е прекрасен като истински Брат. Жената също е красива, макар че малко не ми харесват очите й. Изглеждам ми малко странно. Може би ако имаше повече светлосенки щеше да е по-добре. Ако не се лъжа мечът е от част от оригиналните корици. Идеино е сега да бъде добавен отстрани. А и самата червена лента е почти като нещо допълнително, което е закачено на книгата, обложка, а не част от самата корица.
Нямам търпение да вчера книгата в ръце.
Върнете се в началото Go down
elly97
Потребител
Потребител
elly97


Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 10
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 5:08 am

Аз съм номер 31

Корицата е наистина запленяваща.Отличаваща се от другите, но в същото време позната и напомняща на предишните.Изразява нежността на братята и силата на жените им.Показва колко силно се борят за любовта си.Цветовата гама е невероятно съчетана.Като цяла корицата е доста сполучлива и нямам търпение да прочета книгата : ))
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 6:59 am

Аз съм номер 32

Корицата наистина е по-различна от останалите, но се е получила много добре. Изключително нежна и красива. Двойката изглежда много влюбена и двата модела са много сладки заедно. Още една невероятна корица от ИБИС.
Върнете се в началото Go down
mia_chan
Потребител
Потребител
mia_chan


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 07.05.1995
Join date : 21.11.2011
Age : 28
Работа/хоби Работа/хоби : Четене,слушане на музика

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 7:31 am

Аз съм номер 33

Корицата е хубава. Не най - хубавата, но определено е хубава.
Върнете се в началото Go down
gigabit
Потребител
Потребител
gigabit


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 13
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:19 am

Аз съм номер 34

Корицата... какво мога да кажа, освен че е невероятна! Наистина ми харесва цветовото съчетание, както и моделите но корицата. Като цяло е много нежна и между двамата се излъчва сякаш любов. Не е най-хубавата им корица, но определено е напред в списъка.
Върнете се в началото Go down
radin4eto
Незаинтересован
Незаинтересован
radin4eto


Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 86
Join date : 22.08.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 2:45 am

Аз съм номер 35

А на короцата така се зарадвах първия път като я видях. Много ми е хубавичка и може би защото вече нямах търпение да я видя нямам никакви забележки. Точно нещо такова исках да видя. Да прилича на Братството, но да се знае, че е по-различно.
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 7:47 am

Аз съм номер 36

Какво е мнението ви за корицата?

Корицата на книгата е невероятна. Още щом разбрах за излизането на пътеводителя и отворих сайта на издателството така се зарадвах като я видях, че започнах да се хиля и да викам. :Д Най-вече защото чаках книгата толкова много време, че като я видях полудях тотално :Д Корицата не е от най-хубавите на издателството, но моделката има много нежно излъчване и придава едно много хубаво усещане като погледнеш към нея. Хубавото е, че е подобна на останалите от поредицата. Както винаги ИБИС не ни разочаровах, а ни изненадаха приятно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Модератор
Модератор
Lady Infernaliia


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 582
Точки : 701
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:35 am

Аз съм номер 37.


Какво е мнението ви за корицата? - Още щом видях тази корица в ума ми изникна една-единствена дума: уникална!Изключително добре оформена, подбирането и допълването на елементите е прекрасно.Много нежно и същевременно много силно излъчване.Много различна от останалите, които междудругото са сред най-любимите ми корици, но също толкова добра.Думата може би е изящна.Браво, Ибис! bravo
Върнете се в началото Go down
stmaya
Потребител
Потребител
stmaya


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 23.05.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 11:59 pm

Аз съм номер 38
Корицата е хубава.Признавам ,че точно с тази поредица не съм запозната.Сега ще поровя да я видя.
Върнете се в началото Go down
люлю
Потребител
Потребител
люлю


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Join date : 15.09.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 09, 2012 10:03 pm

Аз съм номер 39.
Много харесах тази корица - загадъчна и романтична. Жената е много красива. Харесват ми цветовете, надписите и използвания за тях шрифт. Ибис отново се справиха добре.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 10, 2012 12:32 am

Аз съм номер 40.

Какво е мнението ви за корицата?
- Корицата на "Пътеводител за посветени" е нежна, чувствена и много красива. Харесва ми начина по който са изобразени мъжът и жената, усеща се силно желание. Тази лека ласка от мъжът, навел глава към своята любима, показва всъщност голяма обич и ме изпълва с топли чувства. Харесват ми и съчетанието на цветовете, добре са подбрани. Дизайнерите на кориците на книги на Издателство "Ибис" имат страхотен усет и идеи. И отново, този който е сътворил тази се е справил отлично и впечатляващо.
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 10, 2012 11:50 pm

Аз съм №41 .

Корицата ми допада много. Много ми харесват флоралните плетеници по нея, допада ми и цветът, който е използван за фон. Тъмночервеното контрастира много красиво с него и оставя впечатление за нещо специално. Двойката също изглежда страхотно. Харесва ми, че са показани само лицата им и се чудя коя ли двойка е това Smile.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_
Модератор
Модератор
cold_lady_


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 914
Точки : 1074
Рожден ден Рожден ден : 04.11.1993
Join date : 04.09.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Гледане на сериали и четене на книжки, както излизане с приятели и приготвянето и консумирането на хубава храна.
Хумор Хумор : Няма да ти кажа Казах ти. Упс, аз вече го направих.

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 9:41 pm

Аз съм номер 42.

Какво е мнението ви за корицата?

Смятам, че корицата на "Пътеводител за посветени" е продължител на духа на самата поредица. Силно възхитена съм от нея, защото, първо, запазва и обобщава до сега атмосферата на самата поредица. Но и, второ, съдържа свое излъчване, което нарича, че това ще е нещо ново, изпълнено със страст, inside истории. Харесват ми тези орнаменти отстрани - много забулено и мистично се получава с тях. Притежава оригиналност също. Цветовете са подбрани в съответствие на излъчването на корицата. Много се радвам, че толкова хубава корица си имаме.
Върнете се в началото Go down
starokina
Потребител
Потребител
starokina


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 18.07.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 9:58 pm

Аз съм номер 43.
Какво е мнението ви за корицата?
Корицата е уникална.Харесва ми начина по който е направена.Използваните мотиви и цветове са подходящи
Върнете се в началото Go down
Amber_
Потребител
Потребител
Amber_


Пол : Female Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 40
Точки : 51
Рожден ден Рожден ден : 08.09.1995
Join date : 08.05.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 3:01 am

Аз съм номер 44.
Корицата определено няма да ми е сред любимите. Изглежда все едно аз съм я правила на фотошоп. Очаквах по-добри цветове, но това няма значение, важното е, че е част от Братството и да нямаше корица пак щях да си я взема и да я прочета.
Върнете се в началото Go down
RoXxIeE
Потребител
Потребител
RoXxIeE


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 16
Join date : 09.05.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 3:16 am

Аз съм 45
Да естествено че ми хареса, корицата е много красива, но ще допълня и че е много оригинална в сравнение с кориците на другите книги от поредицата. Харесах я още като я видях за първи път и много се зарадвах, че Ибис са решили да я преведат и да направят малко по-различна корица.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 5:57 am

Ще обява победителя след 16часа утре!
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 7:27 am

Номер 46
Корицата е супер, божествена!!! Направо я ОБОЖАВАМ!! Лично на мен българската корица ми допада повече от оригиналната. Браво на дизайнерите, които са направили тази корица, защото тя е прелестна.
Върнете се в началото Go down
grum4o
Потребител
Потребител
grum4o


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 29.06.2012

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:02 am

Аз съм номер 47
Корицата не е лоша, но като цяло не ми харесва.
Върнете се в началото Go down
silver_v898
Незаинтересован
Незаинтересован
silver_v898


Брой мнения Брой мнения : 53
Точки : 64
Join date : 29.06.2011

Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 9:35 am

Аз съм №48
Корицата много ми харесва. Толкова е нежна и чувствена. За пореден път се радвам, че не са запазили оригиналната американска корица, защото българската е много по-красива. Успели са да уцелят точния дизайн и интересни орнаменти, които да допълнят цялостния невероятен вид на корицата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"   Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Пътеводител за посветени" от Дж. Р. Уорд"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"
» Победителят от играта за "Прелъстителят"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: