Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за Единствена любов Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за Единствена любов Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за Единствена любов Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за Единствена любов

Go down 
+50
Katherine_Love
anitaxx
Temptress
silver_v898
BlackRose
poisonn
perla333
vamp_girl33
Choco.Cherry
krisi
violet314
gigabit
Lessa
kristal53531
starokina
pepita1973
Lady Infernaliia
gabimmm333
MetoCharmed
moonbeam_vk
mia_chan
grum4o
celest
zori_sz
Enigma
taralej4eto1986
hristina
van4ulinka_20@abv.bg
Nuriko
elizabetta_90
megan5
raikazaika
Maliciouz
afrodita586
radin4eto
e3xplosion
TraYkovA
rucanor
stasungera
silvara
люлю
black_raven
dil881
black_kitten
lydotokote
Alice_Raven
stmaya
dark_hunter
eleos
Sunshine_G
54 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 5:14 am

Победителят от играта за Единствена любов 39512345052804164990511

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите "Единствена любов", книга осма от поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ от Дж. Р. Уорд?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:


Трябва да сте навършили 16 години!!!

1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какво е мнението ви за корицата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителя ще бъде изтеглен на 09.12.2012. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Нед Дек 09, 2012 12:58 am; мнението е било променяно общо 26 пъти
Върнете се в началото Go down
eleos
Потребител
Потребител
eleos


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 28.09.1989
Join date : 07.09.2011
Age : 34
Местожителство Местожителство : Белене/ Велико Търново

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 5:29 am

Номер 1
Какво ви е мнението за корицата? ~ Корицата е невероятна и прекрасна ! Уникалното в нея е, че е изобразена светкавицата, която за мен е олицетворение на гласът на Джон. Тъй като той няма глас ,дъждът ,светкавицата и разкъсаните облаци показват неговото душевно състояние след загубата на Хекс.
Върнете се в началото Go down
dark_hunter
Потребител
Потребител
dark_hunter


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1996
Join date : 22.08.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 5:29 am

dark_hunter: Аз съм номер 2.
Корицата е по-различна от всички други. В нея има нещо опияняващо и неповторимо. Показва страданието но Джон и какъв път трябва да измине до себеопознаването си. Мило издателство Ибис аз се отказвам от конкурса за книгата, подариха ми я днес. КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ Vampire


Последната промяна е направена от dark_hunter на Чет Дек 06, 2012 5:23 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stmaya
Потребител
Потребител
stmaya


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 23.05.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 5:54 am

Аз съм номер 3.Корицата е уникална.Нямам други думи с които да я опиша.В повечето случаи винаги има и жена,този път...
Върнете се в началото Go down
Alice_Raven
Потребител
Потребител
Alice_Raven


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 9
Точки : 11
Рожден ден Рожден ден : 21.06.1991
Join date : 27.11.2012
Age : 32
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 6:10 am

аз съм номер 4 ... корицата наистина е по - различна от предните ... на мен лично много ми хареса .... в предните книги от поредицата винаги се виждаше лицето на жените ... но тук не е така .. даже и част от лицата на войните .. но сега е съвсем различно ... оставяте ни ние да си представим главния герой ... което според мен е много по добре .... благодаря ви за дадената възможност
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 6:33 am

Аз съм номер 5

Корицата е много красива и невероятна, опияняваща. Макар че се надявах Хекс също да бъде изобразена на корицата, никак не съм разочарована. Добро попадение е изобразяването на бурята, която сякаш е отражение на душевното състояние на Джон. Въпреки че ще се повторя... Корицата е наистина страхотна. Поздравления за ИБИС Smile
Върнете се в началото Go down
black_kitten
Потребител
Потребител
black_kitten


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Join date : 20.01.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 6:59 am

Аз съм номер 6
Значи аз да попитам: защо винаги този въпрос? Специално на ИБИС кориците са страхотни и аз лично много рядко бих направила забележка за тях. Едно от нещата който много ми допадат е че кориците има са страшно изпипани /аз много държа на това/.
И тази ми харесва. И за нея нямам забележки. И нека ИБИС в същия дух да продължават.

ПП: въпроса беше риторичен по замисъл xD. Но просто питам защото ми е кофти постоянно да пиша "Да много ми харесва" , "Страхотна е". Както казах за мен си се подразбира един вид и не мога да оплюя кориците /и да искам, зашщото няма какво/, а не искам да изглежда все едно пиша тези коментари просто да ги има и да участвам в играта...



Последната промяна е направена от black_kitten на Вто Ное 27, 2012 7:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 7:09 am

black_kitten написа:
Аз съм номер 6
Значи аз да попитам: защо винаги този въпрос? Специално на ИБИС кориците са страхотни и аз лично много рядко бих направила забележка за тях. Едно от нещата който много ми допадат е че кориците има са страшно изпипани /аз много държа на това/.
И тази ми харесва. И за нея нямам забележки. И нека ИБИС в същия дух да продължават.


Винаги този въпрос, защото така могат да участват и хора, които не са чели предишните книги. А и ми е интересно да прочета мненията на хората.
Върнете се в началото Go down
dil881
Потребител
Потребител
dil881


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 27.11.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 7:15 am

Аз съм номер 7
Влюбена съм в тази корица Smile Поредната страхотна корица от издателството. Даже мога да кажа, че тази най-много ми харесва от всички до сега. Просто е нещо различно и направо спира дъха като я видиш Smile
Върнете се в началото Go down
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 7:33 am

Номер 8

Корицата наистина спира дъха. Ибис нямат лоша корица, а тази наистина е страхотна. Една от най-добрите, които са правили. Ефекта с дъжда и гръмотевиците е невероятен и въздействащ. Излъчва се мистичност и тайнственост. А моделът... Очите ми останаха в тази корица! Smile


Последната промяна е направена от black_raven на Вто Ное 27, 2012 8:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
люлю
Потребител
Потребител
люлю


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Join date : 15.09.2011

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 7:40 am

Номер 9
Символиката на корицата много ми харесва. Олицетворява Джон, такъв, какъвто е в моите представи - стаена мощ. Безгласен вик, много мисъл има в това единствено изображение. Може би единствената ми забележка е, че си представям и усещам историята на Джон в други цветове - една идея по-цветно.
Но като цяло корицата е отлична. Няма какво да се лъжем - Ибис са ненадминати в това отношение.
Върнете се в началото Go down
silvara
Потребител
Потребител
silvara


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 20
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 24.07.1989
Join date : 07.04.2011
Age : 34

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:02 am

Номер 10
Корицата ме остави без думи, фонът е невероятно въздействащ и интригуващ. Този път Ибис са надминали себе си. Джон е точно такъв какъвто си го представях -невероятно силен, привлекателен и в същото време разкъсван от чувствата си към Хекс. Надявах се и тя да е на корицата, но пък разнообразието винаги е добре дошло.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:19 am

Аз съм номер 11.

Корицата е много хубава! Определено "Ибис" се справят страхотно и всеки път го доказват. Допада ми тоналността, в която е направена и някак си пасва на героя - Джон. Въздействаща е и ме кара да се заинтригувам над анотацията, макар и да знам за какво става въпрос в случая, но ако не знаех определено щях да се замисля над поредицата да я прочета.
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:21 am

номер 12
Много ми хареса корицата. Щом Джон е без глас стихиите изразяват всичко което е той - характер, същност, дори и животът му пълен винаги с разтърсващи събития. Дано към края на книгата в животът му изгрее слънце
Върнете се в началото Go down
TraYkovA
Модератор
Модератор
TraYkovA


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 773
Точки : 899
Join date : 22.08.2011
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:22 am

Номер 13

Корицата ли? Леле, много е яка, както обикновено. Има нещо много порочно в нея! Абе, не знам защо, ама мъж под дъждовни капки (или под душа) ми действа много.....умопомрачаващо.
Върнете се в началото Go down
e3xplosion
Потребител
Потребител
e3xplosion


Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Join date : 27.11.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:51 am

Номер 14
Корицата е перфектна за Джон. Много красива, опияняваща. По различна е от останалите (т.е. Хекс липсва) но това няма значение. Получило се е страхотно и като изработка и като изобразявяане на Джон!
Върнете се в началото Go down
radin4eto
Незаинтересован
Незаинтересован
radin4eto


Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 86
Join date : 22.08.2011

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 9:20 am

Номер 15
Е за първи път и аз да съм недоволна. Не що това не е моята корица. ПОвече ми прилича на корица за Тор. Може да е от факта, че съм влюбена в оригиналната корица, а от ибис съм свикнала да очаквам повече. Но в никакъв случай това няма да ми попречи да си я имам.
Върнете се в началото Go down
afrodita586
Потребител
Потребител
afrodita586


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 01.02.1996
Join date : 25.11.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София
Хумор Хумор : Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера: - Тук ли живее Иван Иванов? Портиерът отговоря: - Да, тук живее. Подпрете го до вратата, аз ще го внеса като изтрезнее!

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 12:06 pm

Аз съм номер 16

Та, така е. На предишните корици винаги я имаше жената на Брата, но никоя не ме е грабвала толкова, колкото тази. Това е любимата ми корица. Показва точната ми представа за мъж, а пък и описва много добре Джон. Излъчването на такава сила, ярост, болка и мъст... ме кара да не искам да отвърна поглед от нея, да изучавам и .. да се чувствам привлечена към мъжа на нея. Просто не мога да намеря точните думи да изкажа чувствата, които тази корица буди в мен. Винаги съм обичала бурите и светкавиците в тях... Джон показва такава смесица от чувства, че изглежда все едно и небето би се преклонило пред него в този момент.. Бих казала, че тази корица е една от най-добрите които Ибис някога са правели! kiss*
Върнете се в началото Go down
http://vampire-magic.bulgarianforum.net
Maliciouz
Потребител
Потребител
Maliciouz


Пол : Male Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 9
Точки : 11
Рожден ден Рожден ден : 28.02.1990
Join date : 16.05.2012
Age : 34
Местожителство Местожителство : The Valley Of Death...

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 12:55 pm

Номер 17

Какво е мнението ви за корицата? - Корицата е уникална.. от книгата за Рив
кориците на Ибис стават все по-добри... Харесва ми много татуса на гърба му... (който е чел книгата на английски знае за какво говоря) уникална идея и се радвам че Ибис са я осъществили.. просто с една дума корицата е UNIQUE...!!!
Върнете се в началото Go down
raikazaika
Потребител
Потребител
raikazaika


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Рожден ден Рожден ден : 03.02.1993
Join date : 16.05.2012
Age : 31
Местожителство Местожителство : Разград

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:21 pm

аз съм номер 18 Smile
това се казва корица, жестока е, вчера като я видях и ми оправи настроението...
Ибис както винаги са се справили страхотноSmile
Върнете се в началото Go down
megan5
Потребител
Потребител
megan5


Брой мнения Брой мнения : 24
Точки : 24
Join date : 27.11.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 8:50 pm

Аз съм номер 19
Не съм виждала оригиналната корица за да твърдя коя е подобра. На мен лично тя ми харесва. Има нещо загадъчно сякаш чакаш нещо да се случи в бурята и се питаш какво е то.
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Ибис Върколак
Ибис Върколак
elizabetta_90


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 345
Точки : 345
Join date : 20.09.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 9:44 pm

Аз съм номер 20

Лично на мен кориците не ми правят особено голямо впечатление, тъй като аз смятам да чета самата книга, но въпреки това мога да кажа, че ако някой направи "грешката" да реши да закупи произведението само защото е съзрял спиращата дъха корица, тогава е направил страхотен избор, тъй като "Братството на черния кинжал" е уникална поредица, която ще те грабне с примамващо великолепни и неземно красиви герои и няма да те пусне от оковите на безграничното ти въображение и любопитство, докато не стигнеш края на книгата. Ибис винаги ни поднасят корици, при които самата ти същност ще желае да се докоснеш до света на Дж.Р.Уорд...
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeВто Ное 27, 2012 11:19 pm

Аз съм 21

Корицата е просто единстевна по рода си. Точно както и самата книжка.
Харесва ми факта, че за разлика от предните корици, когато героите позираха, за да ни се представят, сега имаме действие. На този мъж не му пука дали сте тук или не. Той е едно със стихията около себе си. Не мога да не свържа корицата с частта от текста, която прочетох малко по-рано, когато показват как Джон вика и все едно за първи път има глас, толкова гръмогласен, че мога да се удари като вълна морските скали. Просто те оставя без дъх, тъй като ти се сливаш в едно с бурята, с тази енергия.
Върнете се в началото Go down
van4ulinka_20@abv.bg
Потребител
Потребител
van4ulinka_20@abv.bg


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 28.11.2012

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 12:36 am

Аз съм номер 22.
Корицата е страхотна както и всички досега!Много ми харесва!
Върнете се в началото Go down
hristina
Модератор
Модератор
hristina


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 325
Точки : 390
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1994
Join date : 10.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Мода, книги

Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 2:12 am

Номер 23
Корицата е страхотна, според мен. Определено привлича и задържа вниманието и много повече ми харесва от оригиналната. Харесва ми как са съчетани цветовете... нюансите се преливат много добре и се запълват. Общо взето корицата е доста елегантна и радва окото! Оформлението също е направено много професионално - от издателството са изпипали всички детайли - от образа до буквите! И шрифтът, с който е изписано заглавието е неповторим.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за Единствена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за Единствена любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Отмъстена любов"
» Победителят от играта за "Преродена любов"
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: