Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за Единствена любов - Page 2 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за Единствена любов

Go down 
+50
Katherine_Love
anitaxx
Temptress
silver_v898
BlackRose
poisonn
perla333
vamp_girl33
Choco.Cherry
krisi
violet314
gigabit
Lessa
kristal53531
starokina
pepita1973
Lady Infernaliia
gabimmm333
MetoCharmed
moonbeam_vk
mia_chan
grum4o
celest
zori_sz
Enigma
taralej4eto1986
hristina
van4ulinka_20@abv.bg
Nuriko
elizabetta_90
megan5
raikazaika
Maliciouz
afrodita586
radin4eto
e3xplosion
TraYkovA
rucanor
stasungera
silvara
люлю
black_raven
dil881
black_kitten
lydotokote
Alice_Raven
stmaya
dark_hunter
eleos
Sunshine_G
54 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
taralej4eto1986
Потребител
Потребител
taralej4eto1986


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 16.05.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 2:26 am

Номер 24
Корицата е страшно впечатляваща. Този гръб, с тия мускули и татуировки ммм... излъчва могъщество, сила. Природната стихия дадена за фон също прави впечатление. Издателството става все по-добро с всяка следваща книга. Сърбят ме ръчичките да си я взема Smile
Върнете се в началото Go down
Enigma
Потребител
Потребител
Enigma


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 49
Точки : 61
Рожден ден Рожден ден : 11.01.1995
Join date : 11.09.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Sofia
Работа/хоби Работа/хоби : Writer

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 2:38 am

Номер 25

Корицата е страхотна, сред най-добрите от поредицата е! =) Много ми харесва, че героят е с гръб, а също ми допада и бурята и как мъжът е част от нея.
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st
zori_sz
Модератор
Модератор
zori_sz


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 54
Точки : 68
Рожден ден Рожден ден : 26.02.1995
Join date : 30.10.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 3:30 am

Аз съм номер 26 (рожденната ми дата, супер! sun 2 )

1. Какво е мнението ви за корицата?
- Издателство "Ибис" пак са се престарали и са създали една изключителна корица. Смело мога да твърдя, че тази корица ми допада повече от тези на предишните книги от поредицата. Нюансите, детайлите и символиката будят различни размишления и асоциации у мен.


Последната промяна е направена от zori_sz на Сря Ное 28, 2012 4:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 4:05 am

Аз съм № 27

Много ми е едноцветна корицата, но модела наистина изглежда страхотно. Бих искала да вметна, че за мен корицата няма значение, понеже съм сигурна в страхотното качество на съдържанието Wink.
Върнете се в началото Go down
grum4o
Потребител
Потребител
grum4o


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 29.06.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 10:44 am

Аз съм 28
Харесва ми. Може и да е едноцветна, но толкова хубав едноцветен гръб. Потекоха ми лигите от тази корица. Много е секси.
Върнете се в началото Go down
mia_chan
Потребител
Потребител
mia_chan


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 07.05.1995
Join date : 21.11.2011
Age : 28
Работа/хоби Работа/хоби : Четене,слушане на музика

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 11:17 am

Номер 29.

Корицата е уникална. Някак различна от предишните.
Върнете се в началото Go down
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 7:54 pm

№ 30
Какво ви е мнението за корицата?
Корицата ми допада като оформление.Моделът е убийствено секси, макар да не си представям така Джон Матю.Единственото ,което не ми харесва е цветът и факта , че отново е изобразен само главният герой.Не мога да не се запитам къде е Хекс? Исках да е изобразена главната двайка.Някак си последните 3-4 корици на книгите от поредицата все ми кафенеят и зеленеят, просто нещата се повтарят.
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 9:11 pm

№31

Мнението ми за корицата е *__* Направо невероятна!! Много ми харесва бурята (обожавам светкавици), която в случая олицетворява страдание и болка.За това подпомагат и мрачните нюанси, разбира се.Супер корица...нямам какво да добавя.
Върнете се в началото Go down
gabimmm333
Потребител
Потребител
gabimmm333


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 07.02.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 28, 2012 11:26 pm

Аз съм номер 32!
Какво ви е мнението за корицата?
Корицата е уникална , когато я видях ми спря дъха.Всяка следваща корица е в пъти по хубава.
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Модератор
Модератор
Lady Infernaliia


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 582
Точки : 701
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2012 12:06 am

Аз съм номер 33.

Какво е мнението ви за корицата?
Корицата като цяло много ми харесва.По принцип не си представях така Джон, но моделът е страшно секси.Шрифтовете и оформлението както винаги са на ниво.Имам само малка забележка - цветът.Последните книги от поредицата някак си са все в една гама...Иначе корицата е красива, наистинаSmile))
Върнете се в началото Go down
pepita1973
Потребител
Потребител
pepita1973


Брой мнения Брой мнения : 4
Точки : 4
Join date : 29.11.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2012 4:25 am

Номер 34
Винаги съм била фен на кориците на Издателство "Ибис". И този път не ме разочароваха, справили са се блестящо.
Върнете се в началото Go down
starokina
Потребител
Потребител
starokina


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 18.07.2011

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2012 5:32 am

Номер 35
Корицата е невероятна.Цветовете са подходящи.Дизайна е супер.
Върнете се в началото Go down
kristal53531
Потребител
Потребител
kristal53531


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 16
Join date : 22.11.2011

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 30, 2012 9:08 pm

Номер 36
Корицата изобразява душевното състояние на Джон Матю. Отправил безмълвен въпрос към Скарайб Върджин, преживял много през живота си – проблеми преди преобразяването, изоставилия го Тор, несподелената му любов /според него/ и изчезването на любимата. Бурята на заден фон показва, че под кротката и карасива външност се крие ураган от чувства и емоции.
Върнете се в началото Go down
Lessa
Потребител
Потребител
Lessa


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 30.11.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 30, 2012 10:02 pm

Номер 37

Мнението ми за корицата? Символизира типичното мъжко начало на гръмоносеца Зевс, може би можеше да се разнообрази малко цветово и да се добави символиката и за женското, иначе е добра Smile
Върнете се в началото Go down
gigabit
Потребител
Потребител
gigabit


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 13
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2012 7:59 am

Аз съм номер 38.

Какво ви е мнението за корицата?
Аз мисля, че е просто невероятна. Колкото повече я гледам, толкова повече си мисля, че тя ми е любимата корица до сега. В нея се усеща едно такова напрежение,с което свързвам поредицата като цяло.
Върнете се в началото Go down
violet314
Потребител
Потребител
violet314


Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Join date : 01.12.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2012 8:54 am

Номер 39
Мисля, че корицата е продсто уникална. Нямам думи да изразя колко я харесвам. Веднага щом я видях разбрах, че тя ще е моя фаворит.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2012 10:12 am

Номер 40

Корицата на "Единствена любов" е впечатляваща и въздействаща. Харесва ми модела, а също и позата му, усеща се силна мъжественост. Харесвам и фона, бурята показва страданието и болката на Джон Матю и усилва въздействието от корицата. Смятам че ако цветовете бяха по-подсилени, корицата щеше да е още по-красива и ефекта от нея щеше да е по-голям.
Върнете се в началото Go down
Choco.Cherry
Потребител
Потребител
Choco.Cherry


Пол : Female Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 28
Рожден ден Рожден ден : 07.07.1996
Join date : 01.11.2011
Age : 27

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2012 11:23 am

номер 41
Какво е мнението ми за корицата ли? Ами ... както винаги Ибис успяха да ни изненадат с перфектна корица. Смятам че много подходящо са избрали цветовете и самото изображение пасва перфектно на самата книга. С една дума ИДЕАЛНА Е! <33
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 02, 2012 2:43 am

№42

Според мен това е една от най-добрите корици правени от издателство Ибис. Абсолютно всичко в нея е перфектно изпипано, като започнем от модела, който се доближава адски много до представата ми за Джон Матю и стигнем до задния фон, който си пасва идеално с останалата корица. Оформена е също много добре, с тези сиви тонове, които са много добре съчетани. Много ми харесва и шрифта, който допълва корицата. Общо взето корицата е зашеметяваща и радва окото!!! ПРОСТО Е НЕВЕРОЯТНА!!!
Върнете се в началото Go down
perla333
Потребител
Потребител
perla333


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 22
Join date : 06.02.2011

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 02, 2012 10:10 am

Номер 43

Корицата е направо страхотна - определено е най-добрата до сега. Моделът отговаря на описанието на Джон, фона и цветовете са прекрасни - направо нямам думи. Определено любимата ми корица. heart kiss
Върнете се в началото Go down
poisonn
Потребител
Потребител
poisonn


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 8
Join date : 03.12.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 03, 2012 1:22 am

Номер 44.
Корицата е загадъчна, тайнствена, интригуваща и Wink много секси.
Върнете се в началото Go down
BlackRose
Потребител
Потребител
BlackRose


Брой мнения Брой мнения : 7
Точки : 7
Join date : 11.11.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 04, 2012 7:35 am

Номер 45.
Корицата е меко казано уникална. Уловен е точно момента, които е описан като откъс и описание на корица. Възхитена съм
Върнете се в началото Go down
silver_v898
Незаинтересован
Незаинтересован
silver_v898


Брой мнения Брой мнения : 53
Точки : 64
Join date : 29.06.2011

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 06, 2012 3:05 am

Номер 46

Корицата успя да ме изненада. И то приятно. Много е подходяща за самия сюжет на книгата. Гръмотевиците много добре пресъздават усещането за проблеми, и главния герой смело се изправя насреща им. Сякаш е готов да се бори за своята "Единствена любов". Също така, и модела прилича на Джон, поне според моите представи.
Като цяло, наистина страхотна корица. И този път Ибис са се справили повече от добре. Smile
Върнете се в началото Go down
Temptress
Потребител
Потребител
Temptress


Брой мнения Брой мнения : 25
Точки : 25
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 07, 2012 3:32 am

Номер 47

Корицата е наистина страхотна! Много добре е направена и цветовете, детайлите и всичко е така съчетано, че създава една доза тайнственост, мистичност и напрежение. Прекрасна е.
Върнете се в началото Go down
anitaxx
I Love Ibis
I Love Ibis
anitaxx


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 724
Точки : 741
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 20.08.2011
Age : 30
Работа/хоби Работа/хоби : Хубава книжка,интересен филм и хубава музичка..

Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 07, 2012 5:48 am

Аз съм номер 48.

Корицата ми напомня малко на тази на "Вечна любов",може би заради цветовата гама и силуета на мъжа.Когато я видях първото нещо което ми направо впечатление силата -мъжът е като някаква стихия.Доста се приближава до образа на Джон Матю,който сега е доста неубоздан.Много сила и респект.Страхотна е!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за Единствена любов   Победителят от играта за Единствена любов - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за Единствена любов
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Отмъстена любов"
» Победителят от играта за "Преродена любов"
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: