Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Рубиненочервено"

Go down 
+41
liusi
Lady Vampire
dani553
Temptress
Райс
JoInT{}MaNia4ka
starokina
Lady Infernaliia
stasungera
yana83
CuRSe
Nuriko
icy_freshness
mia_chan
elizabetta_90
silvara
jinchen
petq6663
Melanroh
black_kitten
ika_blg
megan5
elly97
lydotokote
grum4o
SweetAngel
swetim
sweet_vampire
eleos
krisi
celest
crazy_954
Bubole4eKle4e
Jess
Enigma
Sexy Milady
rucanor
stmaya
kristal53531
black_raven
Sunshine_G
45 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 11:54 am

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Fhmk3

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите "Рубиненочервено", книга първа от трилогията на Керстин Гир?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:



1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какви са очакванията ви от книгата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителя ще бъде изтеглен на 14.01.2013. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от SUN_VAMPIRE на Пон Яну 14, 2013 1:58 am; мнението е било променяно общо 28 пъти
Върнете се в началото Go down
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 1:12 pm

Аз съм номер 1


Чувала съм добри отзиви за творчеството на Керстин Гир. Конкретно за тази й книга очакванията ми са доста големи. Резюмето успя да ме грабне още от първите редове. Обожавам такива истории. Пътуването във времето, да надникнеш отблизо в миналото, да зърнеш различни места от далечни епохи... Винаги е било част от фантазиите ми и ме изпълва с трепет. И тотално се влюбих в корицата от пръв поглед!
Върнете се в началото Go down
kristal53531
Потребител
Потребител
kristal53531


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 16
Join date : 22.11.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 6:13 pm

Аз съм номер 2

Анотацията много ми хареса. Мисля, това ще бъде едно интересно четиво.
Върнете се в началото Go down
stmaya
Потребител
Потребител
stmaya


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 23.05.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 7:37 pm

Аз съм номер 3.Очаквам и аз да бъде интересна книгата.
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 9:00 pm

Аз съм номер 4.
Определено се заинтригувах - пътуване във времето! Мисля, че ще е доста интересна и различна от всички книги, които съм чела до сега. Чувала съм много добри отзиви за авторката, надявам се да не се разочаровам.
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 9:29 pm

Аз съм номер 5.

Определено имам високи очаквания за книгата. Пътуване във времето - не е кой знае колко често срещан сюжет и това на истина ме заинтригува. Надявам се книгата наистина да покрие очакванията ми тъй като пътуване във времето е една моя детска мечта... чрез книгата се надявам най-накрая да я сбъдна. Smile Иначе и за авторката съм чувала много добри отзиви, но не съм чела нищо нейно, тъй че няма да коментира. Корицата е невероятна; привлича погледа и е много красива, една от най-добрите корици на Ибис. Smile
Върнете се в началото Go down
Enigma
Потребител
Потребител
Enigma


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 49
Точки : 61
Рожден ден Рожден ден : 11.01.1995
Join date : 11.09.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Sofia
Работа/хоби Работа/хоби : Writer

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 9:39 pm

Номер 6.

Очаквам книгата да е много интересна и доста забавна, когато героинята прави гафове, поради незнанието си. =)
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st
Jess
Потребител
Потребител
Jess


Брой мнения Брой мнения : 4
Точки : 14
Join date : 23.08.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 10:06 pm

Номер 7.

Очаквам книгата да е страхотна както и останалите 2 от тази поредица. Харесвам книги за пътувания във времето и срещане на различни епохи, ако имах възможност да отида в миналото бих приела тази дарба с удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Ибис Маниак
Ибис Маниак
Bubole4eKle4e


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 230
Точки : 230
Рожден ден Рожден ден : 17.06.1997
Join date : 07.04.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Да пиша, да чета и да рисувам.

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 10:41 pm

Номер 8 съм. Успех на всички! oscar

Още щом видях резюмето на книгата в страницата на изд.Ибис във фейсбук, исках да имам тази книга. Мисля, че възможността, която Ибис ни предоставят е уникална. Очаквам много романтизъм и неочаквани обрати. Според мен ще има моменти в които героинята ще се колебае, но винаги ще взима правилните решения.
Прекрасно е, че Ибис решиха да ни зарадват с нещо ново! Пожелавам им успех и все така да ни радват!
Върнете се в началото Go down
crazy_954
Потребител
Потребител
crazy_954


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 16
Join date : 23.08.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 12:19 am

Аз съм номер 9.

Като момче, което обича фантастиката спокойно бих казал, че останах впечатлен от цялата работа с пътуване във времето. Преди време попаднах на една много интригуваща книга със същата тематика, написана от мъж (Деймиън Дибън). Буквално се вманиачих в историята, която е измислил и се запалих много по подобен тип книги. Ще ми е интересно да видя как ще изглежда нещо подобно през погледа на жена. Искам да видя как авторката ще ни пренесе в едни съвсем други времена. Ще успее ли да ме впечатли толкова, че да прочета и останалите 2 книги от трилогията.
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:53 am

Аз съм номер 10.

Потърсих анотацията в нета и я прочетох. Хареса ми, мисля, че книгата ще има много комични моменти, че ще е много забавна. За това съм сигурна поне. Предполагам, че и главната героиня ще е страшно симпатична, понеже ще е някаква сладка и непохватна.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 2:25 am

Номер 11 съм.
Прочетох резюмето и съм впечатлена. Добро е, провокиращо интерес и с очакване за забавни ситуации. Харесва ми цялата идея за пътуване във времето. Смятам, надявам се и очаквам "Рубиненочервено" да е доста загадъчна и завладяваща книга. С удоволствие ще се впусна във фантастичния свят на Керстин Гир и ще се насладя на творчеството й.
Смятам че Издателство "Ибис" отново са избрали интересна трилогия, с която да ни зарадват. Благодаря на тях и на вас за шанса да я получим като подарък.
Върнете се в началото Go down
eleos
Потребител
Потребител
eleos


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 28.09.1989
Join date : 07.09.2011
Age : 34
Местожителство Местожителство : Белене/ Велико Търново

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 5:20 am

Номер 12

Не съм запозната с творчеството на авторката нито съм чела до сега книги на подобна тематика. Въпреки това очаквам книгата да ми хареса точно толкова, колкото ми хареса резюмето. За мен четенето на такава книга ще бъде нещо ново и тепърва ще трупам мнение.
Върнете се в началото Go down
sweet_vampire
Потребител
Потребител
sweet_vampire


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 16
Рожден ден Рожден ден : 11.02.1997
Join date : 18.05.2012
Age : 27

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 5:54 am

№13

До сега не съм чела книга от тази авторка,но по това,което видях в резюмето определено се очертава доста интересна книга.Нещо оригинално,което до сега не бях срещала!Със сигурност историята ще е интересна и впечатляваща от където и да я погледнеш.Наистина се надявам да я спечеля,за да мога да продължавам да пълня колекцията си от прекрасните книги,които издава ИК "Ибис". <3
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 8:25 am

№ 14

Винаги съм искала да прочета книга, в която се разказва за пътуване във времето, но досега нямах шанса да срещна нещо подобно. Останах впечатлена от корицата на "Рубиненочервено" заради модела с уникалната червена рокля (влюбена съм в червения цвят и очите ми просто не могат да се наситят на тази красота), а и заради моя любим град Лондон изобразен като фон. Общо взето книгата изглежда доста обещаваща, надявам се дори да надмине очакванията ми.
Върнете се в началото Go down
SweetAngel
Потребител
Потребител
SweetAngel


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 27
Точки : 27
Join date : 17.09.2012
Местожителство Местожителство : Sofia

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 9:48 am

номер 15

Ще ми бъде много интересно да прочета тази книга ,резюмето звучи много впечатляващо и интересно.До този момент не съм чела нищо на тази авторка ,така че очаквам книгата да бъде толкова добра колкото е резюмето .
Върнете се в началото Go down
grum4o
Потребител
Потребител
grum4o


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 29.06.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 9:58 am

Номер 16
Очаквам да е интересна. Нещо ново и провокиращо. Резюмето ми напомня малко на Жената на пътешественика във времето. Нямам търпение да излезе.
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 11:03 am

Аз съм номер 17

Анотацията ми се стори много интересна. Имам желание да я прочета. За съжаление не съм чела нищо на тази авторка, но имайки предвид, че от ИБИС са решили да издадат трилогията, тогава съм сигурна, че ще си заслужава Smile
Върнете се в началото Go down
elly97
Потребител
Потребител
elly97


Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 10
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 12:01 pm

Номер 18

Какви са очакванията ви от книгата?
Очаквам една наистина зашеметяваща книга.С много приключения, любов и развитие в нея.Цялата идея за връщане в миналото си е наистина интригуваща, да имаме възможност да прочетем за описанието на градовете, обстановката и самите хора.Поредицата изглежда обещаваща и разбира се, след като Ибис я издават ще е още по-вълнуващо Smile
Върнете се в началото Go down
megan5
Потребител
Потребител
megan5


Брой мнения Брой мнения : 24
Точки : 24
Join date : 27.11.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 9:12 pm

Номер 19
Не съм чела нищо от тази авторка. Анотацията и корицата са много добри и на всеки би му се приискало да я прочете . Идеята за пътуване във времето не е нова ,но винаги е интересно да прочетеш различния поглед върху нещата.
Върнете се в началото Go down
ika_blg
Потребител
Потребител
ika_blg


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 04.01.2013

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 10:54 pm

Аз съм номер 20.

Какви са очакванията ви от книгата?
Мисля, че книгата ще бъде страхотна. Резюмето и корицата ме грабнаха веднага. Пък и ще бъде с различна тематика. Не съм чела нищо от тази авторка, но имам огромното желание да прочета книгата. Да пътуваш във времето? Това ще бъде ужасяващо, страхотно, рубинено интересно! Радвам се, че Ибис ще издадат поредицата! Едно голямо bravo
Успех на всички.
Върнете се в началото Go down
black_kitten
Потребител
Потребител
black_kitten


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Join date : 20.01.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 3:00 am

Номер 21

Очаква много от всяка книга, която ми е грабнала окото с резюмето и корицата си. Така че и тази не е изключение. Не съм чела книги засягащи въпроса за пътуването във времето, но съм гледала няколко много добри и интересни филма. Така, че очаквам нещо подобно на тях или още по-добро.
Върнете се в началото Go down
Melanroh
Потребител
Потребител
Melanroh


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 19
Join date : 08.02.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:17 am

Номер 22
Резюмето на книгата определено ме заинтригува. Мисля, че е в стилът на "Ибис" да издават вълнуващи и интересни поредици и не мисля, че тази ще е изключение! Корицата също приковава вниманието, както винаги Smile
Върнете се в началото Go down
petq6663
Потребител
Потребител
petq6663


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 14
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 04.08.1995
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : Симеоновград

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:36 am

Номер 23.
Очаквам книжката да бъде интересна и различна. До сега изд. "Ибис" не са издавали книга, която да ме разочарова.
Върнете се в началото Go down
jinchen
Потребител
Потребител
jinchen


Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 15
Join date : 05.02.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:47 am

Номер 24.

Резюметото е доста обещаващо, а и тази книга ще е нещо различно от книгите,които чета напоследък.Кой не би искал да пътува във времето? А и усещам,че ще има и някаква романтика... Корицата също е невероятна,за което поздравявам ИБИС.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Рубиненочервено"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"
» "Победителят от играта за "Бебето е мое"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: