Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Рубиненочервено"

Go down 
+41
liusi
Lady Vampire
dani553
Temptress
Райс
JoInT{}MaNia4ka
starokina
Lady Infernaliia
stasungera
yana83
CuRSe
Nuriko
icy_freshness
mia_chan
elizabetta_90
silvara
jinchen
petq6663
Melanroh
black_kitten
ika_blg
megan5
elly97
lydotokote
grum4o
SweetAngel
swetim
sweet_vampire
eleos
krisi
celest
crazy_954
Bubole4eKle4e
Jess
Enigma
Sexy Milady
rucanor
stmaya
kristal53531
black_raven
Sunshine_G
45 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
silvara
Потребител
Потребител
silvara


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 20
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 24.07.1989
Join date : 07.04.2011
Age : 34

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2013 3:17 am

Номер 25
Резюмето звузи доста интересно и обещаващо. Не съм чела нищо още от тази авторка, но харесвам книгите свързани с пътуване във времето, така че имам големи очаквания. Очаквам, че това ще бъде една интересна книга, пълна романтика, хумор и приключения. Корицата също е невероятна.
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Ибис Върколак
Ибис Върколак
elizabetta_90


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 345
Точки : 345
Join date : 20.09.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2013 4:06 am

Номер 26

Какви са очакванията ви от книгата?
Честно казано съм чела няколко книги на писателката и мога напълно свободно да споделя,че обожавам всяка една от книгите и,така че съм и вечен фен ! Много се зарадвах и развълнувах като разбрах,че се превежда на български нейна поредица и следователно очакванията ми за произведението са изключително високи ! Предусещам триумфа, който навярно ще почувствам, след като завърша първата част и задължителното нетърпение за втората и третата ! Пожелавам късмет на всички участници !!! sun 2
Върнете се в началото Go down
mia_chan
Потребител
Потребител
mia_chan


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 07.05.1995
Join date : 21.11.2011
Age : 28
Работа/хоби Работа/хоби : Четене,слушане на музика

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2013 6:18 am

Номер 27
Изглежда интересна книжка. Не съм чела нищо от авторката, така че не знам какво да очаквам.
Върнете се в началото Go down
icy_freshness
Потребител
Потребител
icy_freshness


Пол : Male Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 30
Точки : 41
Рожден ден Рожден ден : 10.07.1995
Join date : 19.04.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2013 7:26 am

Аз съм номер 28.

Признавам, че доскоро не знаех за съществуването на книгата. Въпреки това тя бързо успя да грабне вниманието ми не само с интересната корица, но и с обещаващото резюме. Историята за пътуване във времето звучи много убедително и не е нещо, което срещам често в литературата, може би затова и ме привлича толкова много. Надявам се същинския текст да оправдае очакванията ми, особено след приятните отзиви, които прочетох преди дни.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2013 7:36 am

Играта ще приключи на 14 януари, защото тогава е вторият рожден ден на форума Smile.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Незаинтересован
Незаинтересован
Nuriko


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 61
Точки : 72
Join date : 10.04.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 07, 2013 10:36 pm

Аз съм 29

Какви са очакванията ви от книгата?

Представям си младо и объркано момиче, което да се опитва да се справи с това, което съдбата е предрешила за нея. Ще е изплашена, объркана, често ще прави грешки, най-малкото защото няма да знае как точно да постъпи в дадена ситуация. Ще загази сериозно, но един загадъчен сладур ще я спаси. Ще открие тайна, която не бива да бъде разкривана никога и само те двата ще могат да спасят света или най-малкото собственото си бъдеще.
Не давам често големи предположения. Това, което написах до момента е просто нещо общо, нищо конкретно. Но най-вече очаквам просто да се забавлявам докато чета книгата и ако случайно е поредица, да чакам с нетърпение и останалите книги.

Върнете се в началото Go down
CuRSe
Незаинтересован
Незаинтересован
CuRSe


Пол : Female Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 62
Точки : 74
Рожден ден Рожден ден : 09.09.1993
Join date : 21.11.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Безработно дете, чието хоби зависи от настроението...
Хумор Хумор : Умна блондинка :D

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 08, 2013 4:27 am

Номер 30 Cool Успех в конкурса на останалите...

Ами очакванията ми, че ще ми хареса, определено, обичам скоковете във времето. Само мога да си представя как някой френски граф и говори, а тя седи и го гледа тъпо защото не разбира нищо... От сега започвам да се смея... Smile
Върнете се в началото Go down
yana83
Потребител
Потребител
yana83


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 04.01.2013

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 09, 2013 1:56 am

Аз съм номер 31.

Определено не знам какво да очаквам, защото не съм чела нищо от тази авторка, но резюмето звучи обещаващо. Надявам се книгата да е забавна и приятна.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 09, 2013 5:36 am

Аз съм номер 32.

Резюмето ми изглежда интересно и определено е грабващо. Надявам се в края на краищата книгата да не бъде разочароваща и да си заслужи отделеното време. Пък и ако определено оправдае очакванията ми, ще прочета цялата поредица.
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Модератор
Модератор
Lady Infernaliia


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 582
Точки : 701
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 10, 2013 12:16 am

Аз съм номер 33

Досега не съм чела нищо от творчеството на Керстин Гир, но като цяло съм отворена за нови неща.Резюмето ми изглежда доста обещаващо.Пък и излиза под името на любимото ми издателство, което определено печели точки и съм сигурна, че си заслужава да се прочете.Със сигурност ме заинтригува и ще се радвам да пречета нещо подобно, ново и интересно.
Върнете се в началото Go down
starokina
Потребител
Потребител
starokina


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 18.07.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 10, 2013 6:35 am

Аз съм номер 34.Очаквам много от книгата.Според мен тя ще бъде нещо различно,забавно и интересно.Обожавам книги предоставящи възможност да се надникне назад във времето.
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Потребител
Потребител
JoInT{}MaNia4ka


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 45
Точки : 59
Рожден ден Рожден ден : 20.02.1993
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Местожителство Местожителство : Плевен
Работа/хоби Работа/хоби : Книги, писане, и т.н.

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 2:56 am

Номер 35


На такава книга не съм попадала до сега. Тоест не съм чела.
Малко ми е странно това пътуване във времето. Искам да кажа, че като не съм чела до сега подобно нещо, то определено ще ми е интересно да надникна в този тайнствен свят.
Представяте ли си това нещо да е в гените Ви?! Да не знаете, че може да пътувате във времето и изведнъж ХОП* и сте там…
Върнете се в началото Go down
Райс
Friends
Friends
avatar


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 262
Точки : 281
Join date : 06.02.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 3:27 am

Аз съм 36 ^^

Всъщност съм доста объркана с тази нова поредица. Ибис са едно страхотно издателство и до сега не им се е случвало да имат слаба поредица, затова се надявам ,е книгата ще си заслужава. Отделно аз лично не съм чувала нито за авторката, нито за поредицата и това ме прави мааалко негативна. Резюмето се очертава интересно, с лека интрига, която искам да разбера ;рр Както казах, не познавам стила на авторката, но искрено се надявам да е увлекателен, лек и изпълнен с напрежение, определено имам нужда от такава книга. Надявам се поредицата да ми хареса, но може би като цяло съм леко скептична. Дано мнението ми да бъде обърнато на 360 С. Тогава ще бъда доволна Smile
Върнете се в началото Go down
Temptress
Потребител
Потребител
Temptress


Брой мнения Брой мнения : 25
Точки : 25
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 11:51 pm

Номер 37

Резюмето изглежда интересно, може се усети, че ще има напрежение и някаква интрига, а и като се добави, че рядко се срещат книги за пътуване във времето и т.н очаквам книгата да е интересна. Не съм чела нищо на авторката, но мисля, че стилът й ще бъде добър и книгата ще е на доста прилично ниво.
Върнете се в началото Go down
dani553
Потребител
Потребител
dani553


Пол : Male Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 28
Рожден ден Рожден ден : 05.02.1995
Join date : 02.07.2011
Age : 29

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 12:05 am

№ 38 съм!
Очаквам от книгата най-вече разнообразие, заради пътуването във времето. Скоро не съм чел подобно нещо. Мисля, че е доста забавно (ако мога да съдя по "Всяко решение си има проблем")! Влюбих се в корицата още при първия поглед. С нетърпение чакам книгата да е в ръчичките ми *потърква ръце* :Д
Върнете се в началото Go down
Lady Vampire
Потребител
Потребител
Lady Vampire


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 20
Join date : 14.10.2011
Местожителство Местожителство : Планетата ИБИС

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 1:03 am

Аз съм номер: 39!

До сега не съм имала възможността да прочета нищо от творчеството на Кристин, но определно съм заинтригувана от новата поредица. Ибис имат усет за книгите и нямат слаба поредица. До този момент не съм чела книга с подобен сюжет и съм изключително заинтригувана от това, което ще се разкрие между страниците. Като цяло корицата на книгата е повече от Божествена (нищо ново, когато говорим за Ибис), така че със сигурност и книгата ще е зашеметяваща! sun 2
Върнете се в началото Go down
liusi
Ибис Фен
Ибис Фен
liusi


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 100
Точки : 100
Рожден ден Рожден ден : 02.11.1988
Join date : 16.05.2012
Age : 35
Местожителство Местожителство : Видин
Хумор Хумор : Щеше да трябва да доведе цяла шибана армия от птици.

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 6:11 am

Номер 40

За мен Керстин Гир е нова авторка, не съм чела нито една нейна книга и затова не мога да кажа все още нищо нейното творчество. Приятелка ми препоръча да погледна някоя нейна книга и да се убедя, че пише страхотно. Според резюмето на Рубиненочервено книгата ще е повече от страхотна, голяма фенка съм на фантастиката и фентъзито, затова нямам съмнение, че книгата ще ми хареса.
Върнете се в началото Go down
dark_hunter
Потребител
Потребител
dark_hunter


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1996
Join date : 22.08.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 13, 2013 3:27 am

Аз съм номер 41.
Резюмето е доста интригуващо, а усещам нотка на романтика.
Върнете се в началото Go down
vampire_girl
Потребител
Потребител
vampire_girl


Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 28.10.1983
Join date : 16.05.2012
Age : 40

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 13, 2013 4:39 am

Аз съм номер 42.

Рубиненочервено?! Щом става дума за скокове във времето, заслужава да му се хвърли поне един поглед...
Върнете се в началото Go down
beshi
Потребител
Потребител
beshi


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 15
Join date : 12.09.2011

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 13, 2013 5:56 am

Номер 43

Очаквам да науча нещо ново, резюмето определено грабва вниманието.
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 13, 2013 11:30 am

№44

Какви са очакванията ви от книгата?

Резюмето буквално събуди интереса ми, грабна ме.(прочетох го сигурно 10 пъти Smile ) Очакванията ми са... невероятно приключение, в което би се впуснал всеки читател и интересната история палеща желанието да прочетеш книгата на един дъх.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 1:07 am

Играта приключи! Очаквайте обявяването на победителя до 1 час!
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 1:57 am

Тегленето приключи и вече имаме победител. Ето и клипа със самото теглене Smile



Номера на участниците:
Spoiler:

Честито Smile! Имаш време до 15:00 утре да изпратиш адреса си!
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Ибис Маниак
Ибис Маниак
Bubole4eKle4e


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 230
Точки : 230
Рожден ден Рожден ден : 17.06.1997
Join date : 07.04.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : София
Работа/хоби Работа/хоби : Да пиша, да чета и да рисувам.

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 2:05 am

Честито! Very Happy
Върнете се в началото Go down
SweetAngel
Потребител
Потребител
SweetAngel


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 27
Точки : 27
Join date : 17.09.2012
Местожителство Местожителство : Sofia

Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 3:53 am

честито Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Рубиненочервено"    Победителят от играта за "Рубиненочервено"  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Рубиненочервено"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рай в Тексас"
» "Победителят от играта за "Бебето е мое"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: