Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Неукротима любов"

Go down 
+68
baroness
silk
nadia9567
anitaxx
poisonn
Amber_
lily
Maliciouz
Izida
Temptress
dani553
Sexy Milady
elizabetta_90
djudjka
celest
Melanroh
Choco.Cherry
black_kitten
ronencety
Lady Infernaliia
uliqna88
Casi
Bella17
afrodita586
ryan
neviradeva
BlackRose
yana83
dil881
van4ulinka_20@abv.bg
raikazaika
stasi
silver_v898
stmaya
vampire_girl
Lady_Mi
polina_vt96
Katherine_Love
stasungera
rucanor
lydotokote
mirna82
moonbeam_vk
Helenna
radost858
desi_lemberova
Enigma
jeiny
TraYkovA
iveto131
black_raven
Topcho
dark_hunter
grum4o
MetoCharmed
krisi
Nuriko
starokina
belleamie
jinchen
desi_98
eleos
mia_chan
kristal53531
Lessa
megan5
nati9818
Sunshine_G
72 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 7:00 pm

Номер 25.
Синият нюанс и детайлите за фон, наподобяващи лед подсказват войнствената, силна и индивидуална натура на Пейн.В крайна сметка ако бяха решили да изобразят доктора, нямаше да се получи същият ефект както при братята, защото не си го представям като планина от мускули.
Върнете се в началото Go down
mirna82
Потребител
Потребител
mirna82


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Join date : 12.04.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 8:47 pm

Влизам с номерче 26!
Поредицата сама по себе си е страшно занимателна и развлекателна! Нямам думи, с които да опиша удоволствието, което изпитвам всеки път щом разгърна началната страница от коя да е книга от поредицата! Харесвам това, че любовта на главните персонажи не е блудкава, а непрекъснато е съпътствана с куп напрегнати моменти и доста екшън. Незнаеш откъде какво ще изскочи! crazy Дори в момента още не съм прочела книга 8(а я имам от миналата година), защото ме е страх, че само за няколко часа или дни, ще я отнеса и ще съм на нула. Но корицата на книга 9 е страхотна и ми харесва много. Може би жената не е точно тази, която си представям като Пейн, но всеки си има определена представа за героинята и не можем да имаме винаги едни и същи допирни точки, така че подкрепям с вдигнати ръце корицата. Страшно съм удовлетворена! Вече мога да се отпусна и отново да навляза в света на вампирите и да преживея наедно с героите техните преживявания! love music


Последната промяна е направена от mirna82 на Пон Апр 22, 2013 7:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 10:18 pm

Аз съм номер 27.

Честно казано очаквах повече от корицата може би защото много дигнаха летвата с корицата на 8мата книга . Идеята е добра, но модела въобще не ми харесва и не ми се връзва с представата ми за Пейн.
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 10:51 pm

№28
Корицата е много хубава, напълно олицетворява нрава и характера на Пейн - силна, борбена и непокорна.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 12:00 am

Аз съм номер 29.

Смятам, че корицата е много хубава. Допадат ми тези студени нюанси и моделът е подбран много добре. Като цяло издателството са се справили много добре.
Върнете се в началото Go down
Katherine_Love
Потребител
Потребител
Katherine_Love


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 04.12.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 2:17 am

Аз съм номер 30.
Корицата е...страхотна! Веднага грабва окото. Модела е много красив и погледа направо предизвиква тръпки по тялото. Тъмните нюанси на корицата мисля, че допълват идеално образа на модела.
Върнете се в началото Go down
polina_vt96
Потребител
Потребител
polina_vt96


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 8
Рожден ден Рожден ден : 12.06.1996
Join date : 31.03.2013
Age : 27

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 3:03 am

Аз съм номер 31

Корицата е много хубава, цветовата гама е избрана точно на място, както си я представях е. Да идва датата на излизане по-бързо, че нямам търпение да я прочета !!! bounce
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi
Потребител
Потребител
Lady_Mi


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 13
Join date : 25.05.2011

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 4:29 am

Номер 32

Корицата ме грабна в секундата, в която я видях. Цветовете са много добре подбрани. Харесва ми това черно-сиво. А моделът, който са избрали да краси корицата е много подходящ. В погледа й има нещо, което те кара да отгърнеш страницата и да започнеш да четеш.
Върнете се в началото Go down
vampire_girl
Потребител
Потребител
vampire_girl


Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 28.10.1983
Join date : 16.05.2012
Age : 40

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 7:32 am

Аз съм номер 33
Първата ми реакция на корицата беше: "Къде е мъжът?!" Но след като книгата е за Пейн, сестрата на Вишъс, ясно, че трябва жена да е в центъра на корицата... Макар че ми се искаше да видя как ще изглежда половинката на Пейн Wink


Последната промяна е направена от vampire_girl на Пон Апр 15, 2013 7:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stmaya
Потребител
Потребител
stmaya


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 23.05.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 7:42 am

Аз се включвам с номер 34.Харесвам корицата,но някак ми е толкова различна от останалити
Върнете се в началото Go down
silver_v898
Незаинтересован
Незаинтересован
silver_v898


Брой мнения Брой мнения : 53
Точки : 64
Join date : 29.06.2011

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 8:01 am

№35
Корицата ми допада, и то доста. Харесва ми начина, по който са пресъздали Пейн, съвпада с представите ми за нея. Студените нюанси й отиват, успяват да отразят същността й.
Върнете се в началото Go down
stasi
Потребител
Потребител
stasi


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 26.03.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 9:10 am

Аз се включвам с номер 36 . Корицата е уникална. Много ми харесва. Издатеството не ме разочароваха за пореден път, а напротив очароваха ме още повече. Точно така си предтавях Пейн. Харесва ми съчетанието на цветовете. Дори само като гледам корицата мога да предположа характера на Пейн дори да не бях прочела за нея. Тя е борбена и целеустремена. Влюбих се в корицата от пръв поглед и с нетърпение отброявам дните до излизането й. От издадените досега корици на Братството тази на Пейн най-много ми харесва.
Върнете се в началото Go down
raikazaika
Потребител
Потребител
raikazaika


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Рожден ден Рожден ден : 03.02.1993
Join date : 16.05.2012
Age : 31
Местожителство Местожителство : Разград

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 8:02 pm

37....
bounce Боже.. от кога чакам тази книга .. не си представях така Пейн, но въпреки това както винаги Ибис са се справили прекрасно.Направили са поредната незабравима корица Smile
Върнете се в началото Go down
van4ulinka_20@abv.bg
Потребител
Потребител
van4ulinka_20@abv.bg


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 28.11.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 11:17 pm

Аз съм номер 38.
Корицата е страхотна, както всички досега.Красива и предизвикателна Smile
Върнете се в началото Go down
dil881
Потребител
Потребител
dil881


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 27.11.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 14, 2013 6:39 am

Аз съм номер 39.

Корицата е супер. Не точно така си представях Пейн, но корицата наистина ми хареса. Smile
Върнете се в началото Go down
yana83
Потребител
Потребител
yana83


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 04.01.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 14, 2013 9:06 am

Аз съм номер 40.
Корицата е интересна. Според мен подхожда на останалите от поредицата, макар и да е малко по-различна от тях. Сигурна съм, че освен корицата, книгата също ще ми допадне.
Върнете се в началото Go down
BlackRose
Потребител
Потребител
BlackRose


Брой мнения Брой мнения : 7
Точки : 7
Join date : 11.11.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 14, 2013 9:29 am

Номер 41.

Харесва ми, но не ми стана от любимите. Най-обичам корицата на Рейдж - в това зеленото ми останаха очите Wink
Върнете се в началото Go down
neviradeva
Потребител
Потребител
neviradeva


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 12.02.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 4:36 am

Номер 42
Корицата е много хубава, Ибис винаги са оригинални!
Върнете се в началото Go down
ryan
Потребител
Потребител
ryan


Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 25
Join date : 07.09.2011

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 5:02 am

И аз се включвам под номер 43.

Обложката на деветата книга "Неукротима любов" застава на второ място в моята класация за любими корици. Всички корици от поредицата са хубави. Но засега най-любима ми е корицата на осмата книга - "Единствена любов".
Върнете се в началото Go down
afrodita586
Потребител
Потребител
afrodita586


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 01.02.1996
Join date : 25.11.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София
Хумор Хумор : Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера: - Тук ли живее Иван Иванов? Портиерът отговоря: - Да, тук живее. Подпрете го до вратата, аз ще го внеса като изтрезнее!

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 7:20 am

аз съм номер 44
корицата е супер яка и неочаквана. Просто не знам как да я опиша. Наистина надминава очакванията ми за жена на някой от братята... С нетърпения чакам да я прочета


успех на всички Smile
Върнете се в началото Go down
http://vampire-magic.bulgarianforum.net
Bella17
Потребител
Потребител
Bella17


Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Join date : 25.01.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 8:33 am

номер 45
точна корица. Макар, че мъжкият персонаж липсва, което я различава от другите. Това, че жената държи меч е и доста показно за породата и ролята на героинията.
Върнете се в началото Go down
Casi
Потребител
Потребител
Casi


Брой мнения Брой мнения : 44
Точки : 44
Join date : 15.04.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 8:46 pm

аз съм номер 46

Корицата е хубава. Макар че лично мен ме дразни меча, който ми прилича на самурайски и не му е мястото тук, а и устните на модела (като я погледна и все те ми излизат на преден план).
Върнете се в началото Go down
uliqna88
Потребител
Потребител
uliqna88


Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Join date : 15.04.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 10:23 pm

номер 47 . Корицата е уникална. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Модератор
Модератор
Lady Infernaliia


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 582
Точки : 701
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 10:33 pm

Аз съм номер 48.

Корицата е перфектна.Говори за сила, войнственост, мощ, и въпреки тях, женственост.А аз много обичам жени-войни. Very Happy
Върнете се в началото Go down
ronencety
Потребител
Потребител
ronencety


Брой мнения Брой мнения : 14
Точки : 14
Join date : 04.01.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 16, 2013 12:57 am

Номер 49
Корицата е жестока както винаги =]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Неукротима любов"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за Единствена любов
» Победителят от играта за "Отмъстена любов"
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: