Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Неукротима любов"

Go down 
+68
baroness
silk
nadia9567
anitaxx
poisonn
Amber_
lily
Maliciouz
Izida
Temptress
dani553
Sexy Milady
elizabetta_90
djudjka
celest
Melanroh
Choco.Cherry
black_kitten
ronencety
Lady Infernaliia
uliqna88
Casi
Bella17
afrodita586
ryan
neviradeva
BlackRose
yana83
dil881
van4ulinka_20@abv.bg
raikazaika
stasi
silver_v898
stmaya
vampire_girl
Lady_Mi
polina_vt96
Katherine_Love
stasungera
rucanor
lydotokote
mirna82
moonbeam_vk
Helenna
radost858
desi_lemberova
Enigma
jeiny
TraYkovA
iveto131
black_raven
Topcho
dark_hunter
grum4o
MetoCharmed
krisi
Nuriko
starokina
belleamie
jinchen
desi_98
eleos
mia_chan
kristal53531
Lessa
megan5
nati9818
Sunshine_G
72 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
black_kitten
Потребител
Потребител
black_kitten


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Join date : 20.01.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 16, 2013 8:00 am

Номер 50

Много хубава корица! Моделът е избран чудесно - пасва много с образа на Пейн, който имам - красива и войнствена... Поредното точно попадение от страна на ик Ибис Wink
Върнете се в началото Go down
Choco.Cherry
Потребител
Потребител
Choco.Cherry


Пол : Female Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 28
Рожден ден Рожден ден : 07.07.1996
Join date : 01.11.2011
Age : 27

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 16, 2013 10:27 am

Аз съм номер 51.
А корицата е невероятна. Самата визия и настроението което създава жената на корицата, подканва читателя да обърне внимание на книгата и съдържащото се в нея.
Върнете се в началото Go down
Melanroh
Потребител
Потребител
Melanroh


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 19
Join date : 08.02.2011

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 17, 2013 6:50 am

Здравейте!
Номер 52, а относно корицата.. "Ибис" отново надминаха себе си. Пейн е много силна и борбена личност, а жената на корицата има точно такъв израз- на непоколебим и смел воин. Кинжалът, който държи, също засилва внушението. Българските корици на Братството просто нямат равни.
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 17, 2013 8:29 am

№ 53

Корицата ми допада, за направата й са използвани студени, агресивни цветове, все такива, каквито свързвам с Пейн от това, което съм прочела, свързано с нея, в предишните книги.
Върнете се в началото Go down
djudjka
Потребител
Потребител
djudjka


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Рожден ден Рожден ден : 15.06.1989
Join date : 15.05.2012
Age : 34
Местожителство Местожителство : Плевен

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 19, 2013 5:43 am

№ 54
Корицата е страхотна, много ми допадат цветовете и мисля, че отговаря на характеристиката на книгата и олицетворява самия главен персонаж-Пейн.
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Ибис Върколак
Ибис Върколак
elizabetta_90


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 345
Точки : 345
Join date : 20.09.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 19, 2013 8:49 pm

Номер 55

Честно казано това е една от най-хубавите корици на Ибис ! Цветовете създават идеална хармония и отразяват същността на главната героиня - сила, непреклонност,борбеност, смелост !
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 5:10 am

Номер 56

Една от най-страхотните корици на издателство ИБИС. Във всеки един детайл се усеща същността на Пейн - войнствена, опасна, борбена, студена но и нежна по един неин си начин. Много добре изпипана корица, изключително много ми харесва. heart
Върнете се в началото Go down
dani553
Потребител
Потребител
dani553


Пол : Male Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 28
Рожден ден Рожден ден : 05.02.1995
Join date : 02.07.2011
Age : 29

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 8:30 am

Номер 57!

Корица наистина е много красива! Фона е прекрасен, но... момичето ми идва малко в повече, или по-точно устните й, малко са големички. Студените цветове на корицата са великолепни и ако момичето беше малко по-различно, може би корицата щеше да е невероятна!
Върнете се в началото Go down
Temptress
Потребител
Потребител
Temptress


Брой мнения Брой мнения : 25
Точки : 25
Join date : 22.03.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 9:11 am

Номер 58

Корицата ми харесва. Фонът, които са използвали е хубав, цветовете ми идват малко семпли, но цялостната картина се е получила много добре.
Върнете се в началото Go down
Izida
Потребител
Потребител
Izida


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 25
Точки : 38
Рожден ден Рожден ден : 25.03.1919
Join date : 06.02.2011
Age : 105
Местожителство Местожителство : Among the stars

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 9:32 am

Номер 59

Корица... защо държи катана, а не кинжал? Иначе бива... И по-добри корици са правили ^^
Върнете се в началото Go down
Maliciouz
Потребител
Потребител
Maliciouz


Пол : Male Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 9
Точки : 11
Рожден ден Рожден ден : 28.02.1990
Join date : 16.05.2012
Age : 34
Местожителство Местожителство : The Valley Of Death...

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 9:55 pm

Номер 60

корицата е яка, с тоя цвят малко ми напомня за оригиналната. Много добре е станало
Върнете се в началото Go down
lily
Friends
Friends
lily


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 26
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 18.05.1993
Join date : 06.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 11:25 pm

Номер 61

Тази корица се различава доста от останалите. На мен лично много ми харесва и определено би привлякла вниманието ми в книжарницата Smile
Върнете се в началото Go down
http://teenobsessions.forumotion.com
Amber_
Потребител
Потребител
Amber_


Пол : Female Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 40
Точки : 51
Рожден ден Рожден ден : 08.09.1995
Join date : 08.05.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 21, 2013 9:53 am

Аз съм номер 62!
Корицата е чисто и просто страхотна. Определено е най-хубава досега от поредицата. Хареса ми още като я видях и ми стана от любимите корици. Цветовете и жената са супер. Очаквах пак да е мъж или мъж и жена, но Ибис ме изненадаха, при това приятно. Съвсем не ми липсва мъжката фигура на корицата, защото женската е повече от достатъчна да привлече нужното внимание.
Върнете се в началото Go down
poisonn
Потребител
Потребител
poisonn


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 8
Join date : 03.12.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 22, 2013 7:58 am

Аз съм № 63.
Страхотна е корицата, много ми харесва.
Върнете се в началото Go down
anitaxx
I Love Ibis
I Love Ibis
anitaxx


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 724
Точки : 741
Рожден ден Рожден ден : 09.02.1994
Join date : 20.08.2011
Age : 30
Работа/хоби Работа/хоби : Хубава книжка,интересен филм и хубава музичка..

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 23, 2013 6:45 am

Аз съм номер 64

Корицата е добра.Любимият ми цвят за една от любимите ми героини.Както последните две корици и тази се цепи от колектива,чрез липсата на партньор.Но като споменем Пейн,няма смисъл да говорим за стандарти.Бойната поза подхожда на непокорната й натура!
Върнете се в началото Go down
nadia9567
Потребител
Потребител
nadia9567


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 23.04.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 23, 2013 8:05 am

Аз съм номер 65

Корицата не ми харесва , дразни ме че е с жена .
Върнете се в началото Go down
silk
Потребител
Потребител
silk


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 26.03.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 25, 2013 6:57 am

Номер 66

Корицата различна от всяка друга правена до сега за тази поредица. Може би защото е с главна женска роля, но аз лично я харасвам и чакам с нетърпение книгата.
Върнете се в началото Go down
baroness
Потребител
Потребител
baroness


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 15.04.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 25, 2013 11:40 am

Аз съм номер 67

Корицата е много подходяща. Напълно съвпада с образа на Пейн - красива, борбена, воин.
Върнете се в началото Go down
MelanieDepp
Потребител
Потребител
MelanieDepp


Брой мнения Брой мнения : 1
Точки : 1
Join date : 07.04.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 26, 2013 10:07 am

Аз съм номер 68. Корицата е страхотна, както кориците на останалите книги от поредицата. Smile Въобще кориците на Ибис почти винаги са страхотни. В тази ми харесва самия начин на изображение на героинята. Тя е едновременно секси и опасна.
Върнете се в началото Go down
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 7:16 am

№69

Корицата е хубава, но не е от най-добрите корици. Специално за тази поредица имам други фаворити. Все пак ми допада, защото жената излъчва много силни емоции. Виждам гняв, ярост и сила изписани на лицето й, сякаш е готова на всичко, за да защити любимите си същества.
Върнете се в началото Go down
ani123
Потребител
Потребител
ani123


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 11.02.2013

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 7:56 am

АЗ съм номер 70

Не съм впечатлена от корицата , не ми харесва .
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 10:52 pm

Спечелих си книжката от другаде. Успех на останалите! Very Happy
Върнете се в началото Go down
black_kitten
Потребител
Потребител
black_kitten


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Join date : 20.01.2012

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 1:00 am

Мен също ме отпишете. И аз я спечелих от другаде.
Успех на останалите!
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Потребител
Потребител
vamp_girl33


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 04.04.1996
Join date : 07.02.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 2:05 am

Номер 71
Корицата е много красива. Харесва ми цветовата гама, избрана за направата й. Издателство Ибис и този път са се справили блестящо!
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 9:05 am

Благодаря, че ме предупредихте Sexy Milady и black_kitten. Честито Smile!

Утре след като се върна от лекции ще изтегля победителя. Надявам се това да стане до 18:00 Smile.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Неукротима любов"    Победителят от играта за "Неукротима любов"  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Неукротима любов"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за Единствена любов
» Победителят от играта за "Отмъстена любов"
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: