Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Ibisfr
За контакти
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
TraYkovA (773)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
anitaxx (724)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
siuzi (374)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
Ellie. (371)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
penka1234 (358)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
Reebok (346)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 "Победителят от играта за "Бебето е мое"

Go down 
+50
sweet_vampire
starokina
anitaxx
darina112
dark_hunter
dil881
swetim
baroness
hristina
ani123
elizabetta_90
yana83
Choco.Cherry
marinaev
SweetAngel
red_panda
Casi
celest
desi_lemberova
BlackRose
Enigma
neviradeva
lily
vampire_girl
Helenna
stasungera
polina_vt96
lydotokote
Sexy Milady
люлю
black_raven
ronencety
Bella17
mia_chan
TraYkovA
stasi
moonbeam_vk
mi6ok123
krisi
LateralSunrise
grum4o
nati9818
jinchen
martetou
stmaya
poisonn
rucanor
megan5
desi_98
Sunshine_G
54 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 2:37 am

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  93613710

Анотацията
Spoiler:

Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите "Бебето е мое" от Сюзън Елизабет Филипс?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:



1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Какво е мнението ви за корицата?

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителят ще бъде изтеглен на 27.05.2013. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:
Spoiler:


Последната промяна е направена от Sunshine_G на Пон Май 27, 2013 12:40 am; мнението е било променяно общо 30 пъти
Върнете се в началото Go down
desi_98
Ибис Демон
Ибис Демон
desi_98


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 276
Точки : 276
Рожден ден Рожден ден : 07.04.1998
Join date : 24.01.2013
Age : 26
Работа/хоби Работа/хоби : четене на книги,слушане на музика

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 2:42 am

Номер 1
Мисля,че корицата е страхотна.Много ми харесва дървото,човекът като че ли не е много на място там,но всичко е добре.Успех на всички Smile
Върнете се в началото Go down
megan5
Потребител
Потребител
megan5


Брой мнения Брой мнения : 24
Точки : 24
Join date : 27.11.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 2:46 am

Аз съм номер 2. Време е тая двойка да ми донесе късмет. Корицата е най-добрата от всички книги издадени от тази поредица.
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 2:55 am

Аз съм №3. Корицата е много готина, секси и загадъчна. Дървото много ми хареса като идея- оригинално е. Лъха сексапил от футболния играч, въпреки че се вижда само част от него.
Успех на всички.
Върнете се в началото Go down
poisonn
Потребител
Потребител
poisonn


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 8
Join date : 03.12.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 3:11 am

Аз съм № 4.
Харесва ми корицата, доколкото знам, книгата е част от поредица за футболисти, и се връзва както със заглавието, така и с поредицата.
Върнете се в началото Go down
stmaya
Потребител
Потребител
stmaya


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 23.05.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 3:23 am

Аз съм номер 5.Понеже не съм запозната с тематиката на книгата,наистина се набива на очи дървото и от нищото футболист.Но предполагам че ако я прочета ще направя връзката.
Върнете се в началото Go down
martetou
Потребител
Потребител
martetou


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 24.01.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 3:43 am

Аз съм номер 6.
Корицата е мнооого хубава, а и с нетърпение чакам да видя за какво става въпрос в книгата Smile
Върнете се в началото Go down
jinchen
Потребител
Потребител
jinchen


Брой мнения Брой мнения : 15
Точки : 15
Join date : 05.02.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 4:47 am

Аз съм номер 7.

Корицата е доста интересно направена и ми харесваа.Нямам търпениее. Smile
Върнете се в началото Go down
nati9818
Потребител
Потребител
nati9818


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 16
Рожден ден Рожден ден : 18.02.1996
Join date : 11.02.2013
Age : 28
Местожителство Местожителство : Vidin

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:05 am

Аз съм номер 8.
В корицата ми харесват цвета и дървото във формата на сърце, защото е много оригинално измислено.
Върнете се в началото Go down
grum4o
Потребител
Потребител
grum4o


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 29.06.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:27 am

Аз съм номер 9
Привлича вниманието. Харесва ми много Smile
Върнете се в началото Go down
LateralSunrise
Потребител
Потребител
LateralSunrise


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 19
Join date : 11.07.2011

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:31 am

Аз съм №10.
Корицата би ми хванала окото в книжарницата. Стилистиката ѝ определено е на ниво. Харесва ми идеята за дръвчето с корона във форма на сърце и това, че листата са изпопадали навсякъде все едно символизира едно позавяхнало и поизгубило от себе си сърце.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:34 am

Аз съм номер 11.

Корицата е с интересен дизайн. Не разбирам точния замисъл, но пък ми харесва как са оформени листата на дървото под формата на сърце. И цвета също е много приятен. Харесва ми и небето, и по принцип цялото оформление е много свежо.
Върнете се в началото Go down
mi6ok123
Потребител
Потребител
mi6ok123


Брой мнения Брой мнения : 13
Точки : 15
Join date : 13.01.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:38 am

Аз съм номер 12

Корицата ми допада доста.Харесва ми целият и дизайн,а заглавието с името на авторката са представени много оригинално!
Върнете се в началото Go down
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 5:58 am

Номер 13.
Странно, но това,което ми хареса в корицата не беше мъжът, а фонът с дръвчето с листата във форма на сърце и небето. Оформлението на корицата наистина е добре замислено.
Върнете се в началото Go down
stasi
Потребител
Потребител
stasi


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 26.03.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 6:13 am

Аз съм номер 14
Корицата много ми харесва. Дървото, което като чели ни показва самотното сърце на героинята е толкова хубаво и цветовете и фона са съчетани идеално. С нетърпение очаквам самата книга дори само от прочитането на анотацията ме грабна и нямам търпение да я прочета.
Върнете се в началото Go down
TraYkovA
Модератор
Модератор
TraYkovA


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 773
Точки : 899
Join date : 22.08.2011
Местожителство Местожителство : София

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 6:21 am

Номер 15

И на мен първо дървото ми направи впечатление. Интересно ми е да разбера каква е връзката му със сюжета на книгата. Много загадъчна корица.
Върнете се в началото Go down
mia_chan
Потребител
Потребител
mia_chan


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 16
Точки : 26
Рожден ден Рожден ден : 07.05.1995
Join date : 21.11.2011
Age : 28
Работа/хоби Работа/хоби : Четене,слушане на музика

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 6:26 am

Номер 16
Не особено.
Върнете се в началото Go down
Bella17
Потребител
Потребител
Bella17


Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 12
Join date : 25.01.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 6:38 am

Аз съм номер 17

Приятно изненадана съм от корицата. Надявах се да не е като оригинала, който честно казано хич не ми харесва. Усмихнах се при вида на здравия спортист, а зад него дърво във формата на сърце.

Wink
Върнете се в началото Go down
ronencety
Потребител
Потребител
ronencety


Брой мнения Брой мнения : 14
Точки : 14
Join date : 04.01.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 7:10 am

Аз съм номер 18
Корицата много ми харесва, защото е много подходяща за историята =]
Върнете се в началото Go down
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 7:19 am

Номер 19. Корицата както винаги е страхотна. Особено много ми харесва идеята с дървото.
Върнете се в началото Go down
люлю
Потребител
Потребител
люлю


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Join date : 15.09.2011

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 8:15 am

Номер 20
Харесах корицата, дръвчето ми допада, но мъжът и цветовете грабнаха погледа ми в първият момент.
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 8:58 am

Номер 21

Страхотна е корицата. Определено е различна и според мен перфектно пасва на анотацията. Smile
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 10:15 am

Номер 22

Много ми харесва корицата Smile
Върнете се в началото Go down
polina_vt96
Потребител
Потребител
polina_vt96


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 8
Рожден ден Рожден ден : 12.06.1996
Join date : 31.03.2013
Age : 27

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 10:19 am

аз съм номер 23
корицата ми харесва, а най-много ми харесват дървото и цветовата гама. За пореден път сте се надминели с корицата . Smile
Върнете се в началото Go down
megan5
Потребител
Потребител
megan5


Брой мнения Брой мнения : 24
Точки : 24
Join date : 27.11.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitimeСря Май 08, 2013 8:11 pm

Хей номер 9 вземете се оправете, че недай се боже да изтеглят вашия номер ще стане голяма караница. Скоро не беше се случвало два еднакви номера.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Победителят от играта за "Бебето е мое"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Победителят от играта за "Бебето е мое"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рубиненочервено"
» Победителят от играта за "Силата"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: