Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Ibisfr
За контакти
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
anitaxx (724)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
siuzi (374)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
Ellie. (371)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
penka1234 (358)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
Reebok (346)
"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_lcap"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Voting_bar"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 "Победителят от играта за "Бебето е мое"

Go down 
+50
sweet_vampire
starokina
anitaxx
darina112
dark_hunter
dil881
swetim
baroness
hristina
ani123
elizabetta_90
yana83
Choco.Cherry
marinaev
SweetAngel
red_panda
Casi
celest
desi_lemberova
BlackRose
Enigma
neviradeva
lily
vampire_girl
Helenna
stasungera
polina_vt96
lydotokote
Sexy Milady
люлю
black_raven
ronencety
Bella17
mia_chan
TraYkovA
stasi
moonbeam_vk
mi6ok123
krisi
LateralSunrise
grum4o
nati9818
jinchen
martetou
stmaya
poisonn
rucanor
megan5
desi_98
Sunshine_G
54 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeСря Май 08, 2013 10:42 pm

Аз съм номер 24.
Корицата е сладка и забавна, макар че не е една от любимите ми на "Ибис". Но пък май търся под вола теле. ;д
Върнете се в началото Go down
Helenna
Потребител
Потребител
Helenna


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 40
Точки : 42
Рожден ден Рожден ден : 14.05.1997
Join date : 11.02.2013
Age : 26
Местожителство Местожителство : Vice city

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 12:33 am

Номер 25
Много е добра! Романтичният фон не се връзва с човек облечен във футболен екип и това ми харесва <3
Върнете се в началото Go down
http://kapitolincha15.tumblr.com/
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 12:34 am

megan5 написа:
Хей номер 9 вземете се оправете, че недай се боже да изтеглят вашия номер ще стане голяма караница. Скоро не беше се случвало два еднакви номера.

Благодаря, че ми каза Smile! Изобщо не бях забелязала, че се повтарят, но така или иначе в списъка с всички участници повторения няма.
Върнете се в началото Go down
megan5
Потребител
Потребител
megan5


Брой мнения Брой мнения : 24
Точки : 24
Join date : 27.11.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 12:38 am

Нека навреме да се оправят нещата за да няма сърдити. Всеки участва и се надява да спечели . Пожелавам успех на всички.
Върнете се в началото Go down
vampire_girl
Потребител
Потребител
vampire_girl


Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 21
Рожден ден Рожден ден : 28.10.1983
Join date : 16.05.2012
Age : 40

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 1:24 am

Аз съм № 26 или поне се надявам Wink

Корицата определено грабва с невъзможното съчетание между дървото с форма на сърце (романтика от всякъде) и спортиста, от който лъха на мускули и нула романтика Wink
Върнете се в началото Go down
lily
Friends
Friends
lily


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 26
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 18.05.1993
Join date : 06.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 1:28 am

Номер 27

Много атрактивна корица. Веднага привлича вниманието. Много се радвам, че Ибис правят винаги такива стрхотни корици.
Върнете се в началото Go down
http://teenobsessions.forumotion.com
neviradeva
Потребител
Потребител
neviradeva


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 12.02.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 2:55 am

Аз съм номер 28.
Корицата както винаги е доста заинтригуваща и с нетърпение очаквам появяването на книгата.
Върнете се в началото Go down
Enigma
Потребител
Потребител
Enigma


Пол : Female Зодиакален знак : Capricorn Брой мнения Брой мнения : 49
Точки : 61
Рожден ден Рожден ден : 11.01.1995
Join date : 11.09.2011
Age : 29
Местожителство Местожителство : Sofia
Работа/хоби Работа/хоби : Writer

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 2:56 am

Номер 29

Какво е мнението ви за корицата? Много ми харесват дървото, листата и небето, цветовете...интересна е, оригинална.
Върнете се в началото Go down
http://enigma.ace.st
BlackRose
Потребител
Потребител
BlackRose


Брой мнения Брой мнения : 7
Точки : 7
Join date : 11.11.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 5:16 am

Номер 30.

Много ми харесва. Оригинално е как на фона на футболиста.. романтичната форма на короната на дървото и небето със своята кристална чистота.. Да, определено много ми харесва...
Върнете се в началото Go down
desi_lemberova
Потребител
Потребител
desi_lemberova


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 27.03.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 6:34 am

Аз също се включих и съм номер 31.
Корицата е загадъчна, развихря въображението Smile
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 3:07 am

№32

Корицата е забавна, свежа и приятна. След като прочетох анотацията на книгата във фб на издателството, се уверих, че корицата изобразява идеята на книгата- пълна е със символи. От дървото с корона, оформена като сърце, розовите листа по земята, та до спортиста отпред.
Върнете се в началото Go down
Casi
Потребител
Потребител
Casi


Брой мнения Брой мнения : 44
Точки : 44
Join date : 15.04.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 3:14 am

Номер 33
Корицата е страхотна. Доста е различна от първата, която по мое мнение беше отврат. Тази обаче надминава всички очаквания които имах. Нежна и привличаща окото. Нямам търпение да я видя на живо.
Върнете се в началото Go down
red_panda
Потребител
Потребител
red_panda


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 23.06.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeПет Май 10, 2013 9:27 pm

Аз съм номер 34.
Корицата изглежда прекрасно. Нямам търпение книгата да излезе и да я прочета. sun 2
Върнете се в началото Go down
SweetAngel
Потребител
Потребител
SweetAngel


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 27
Точки : 27
Join date : 17.09.2012
Местожителство Местожителство : Sofia

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 12:07 am

аз съм с номер 35

КОрица е много приятна и свежа ,много ми харесва . Smile
Върнете се в началото Go down
marinaev
Потребител
Потребител
marinaev


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 02.11.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 9:25 pm

Номер 36
Корицата много ми хареса. Дървото е много нежно, но в същото време, не и прекалено лигаво. А дори от половината тяло на футболиста, лъха сексапил и определено развихря въображението на читателките, какво да очакват в книгата.
Върнете се в началото Go down
Choco.Cherry
Потребител
Потребител
Choco.Cherry


Пол : Female Зодиакален знак : Cancer Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 28
Рожден ден Рожден ден : 07.07.1996
Join date : 01.11.2011
Age : 27

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 11:14 pm

номер 37
Корицата е много хубава. Особено много ми харесва как са съчетали цветовете и дървото. Спортистът също е на място и дава усещане, че в книгата ще се разкрият много тайни
Върнете се в началото Go down
yana83
Потребител
Потребител
yana83


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 04.01.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 12:41 am

Аз съм номер 38.

Корицата е много хубава. Определено ми харесва. Но дори да не ми харесваше, тази книга задължително ще присъства в библиотеката ми.
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Ибис Върколак
Ибис Върколак
elizabetta_90


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 345
Точки : 345
Join date : 20.09.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 3:40 am

Аз съм номер 39 !

Корицата е уникална и въпреки че е изчистена и изглежда доста спретната , хваща окото на читателите от пръв поглед !
Цветовете и символиката се преплитат , за да създадат една от многото прекрасни корици на нашето любимо издателство "Ибис" !
Върнете се в началото Go down
ani123
Потребител
Потребител
ani123


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 11.02.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 7:49 pm

Аз съм номер 40
Корицата е много хубава издателството ме изненада приятно .
Върнете се в началото Go down
hristina
Модератор
Модератор
hristina


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 325
Точки : 390
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1994
Join date : 10.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : Пловдив
Работа/хоби Работа/хоби : Мода, книги

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 9:19 pm

Номер 41
Корицата е прекрасна, както винаги. Цветовете са подбрани много добре, а като видях спортиста, направо ми потекоха лигите Very Happy
Върнете се в началото Go down
baroness
Потребител
Потребител
baroness


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 15.04.2013

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 9:52 pm

Аз съм номер 42

Корицата е великолепна. Спортистът е много на място заради темата на цялата поредица, а дървото с формата на сърце е просто уникално.
Върнете се в началото Go down
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 12, 2013 10:29 pm

Номер 43

Корицата ми харесва, розовото дръвче във формата на сърце е много красиво и нежно. Най-много ми допада обаче секси спортиста Smile
Върнете се в началото Go down
dil881
Потребител
Потребител
dil881


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 27.11.2012

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeСря Май 15, 2013 5:28 am

Аз съм номер 44

Корицата много ми хареса. Особено фона с това дърво е нещо по различно от повечето книги до сега. А за спортиста думи нямам, още повече че не се вижда целия и това е още по интригуващо.
Върнете се в началото Go down
dark_hunter
Потребител
Потребител
dark_hunter


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 18
Рожден ден Рожден ден : 25.02.1996
Join date : 22.08.2011
Age : 28
Местожителство Местожителство : София

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 4:10 am

Аз съм номер 45
Корицата е невероятна.Розовото дръвче е уникално.Нямам търпение да прочета книгата.
Върнете се в началото Go down
darina112
Потребител
Потребител
darina112


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 11.02.1995
Join date : 16.05.2013
Age : 29
Местожителство Местожителство : димитровград

"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 6:27 am

Аз съм номер 46.
Корицата е много хубава. Цялото това великолепие на природата, изразено в едно цъфтящо цвете, е невероятно. Фигурата на американския футболист нещо не ми се връзва, сигурно има някаква връзка със сюжета и ще ми бъде интересно да я разбера.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Победителят от играта за "Бебето е мое"    "Победителят от играта за "Бебето е мое"  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Победителят от играта за "Бебето е мое"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рубиненочервено"
» Победителят от играта за "Силата"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: