Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"

Go down 
+67
Pyrocant
mi6ok123
jeiny
ronencety
bilqn4eto6
MetoCharmed
Casi
tesadia
mucka94
starokina
alisssa
stasungera
lily
Lady_Delish
vile70o0o0_13
Melanroh
Radit0_
Katherine_Love
Nuriko
mia_chan
Choco.Cherry
sweet_vampire
Topcho
jinchen
zori_sz
Viktoriq
elizabetta_90
rHathaway
Dimitri
annabel
SweetAngel
stasi
djudjka
nati9818
polina_vt96
vampire_girl
black_kitten
baroness
valia333
magi1998
darina112
Geriqn
rucanor
krisi
Adrian-my love
megan5
Helenna
vfc
neviradeva
swetim
grum4o
Sexy Milady
desi_98
ani_0603
black_raven
moonbeam_vk
silvara
celest
Iskra16
tvf
Eissturm666
vancheto85
JoInT{}MaNia4ka
lera93
valq
martetou
Sunshine_G
71 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 4:18 am

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" V74k7c11


Ibis Fan Forum и Издателство Ибис те предизвикват!
Искате да спечелите  "Сапфиреносиньо" от Керстин Гир?
Това е вашият шанс.

Всичко, което трябва да направите е да изпълните следните условия! И естествено трябва да сте потребител във форума!

Според новите изисквания на Ибис условието за спечелване на книга е томбола. Номерата си за участие ще получите в зависимост от това кой по ред е коментара ви. Правилата са следните:


1. Всеки участник трябва да се запише с коментар. Например:
SUN_VAMPIRE: Аз съм номер 1.
hot*blood: Аз също се включих и съм номер 2...
И така продължаваме нататък.

2. Отговорете кратко на въпроса в коментар:
Направете кратка съпоставка между двете корици.
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Dfghjk10

3. След като изтегля победителя, той ще има 24 часа да ми изпрати данните си на ibis.fan.forum2@abv.bg , а те трябва да са:
Име:
Ник:
Адрес:
Пощенски код:
Телефон:
Години:
Съответно, ако не го направи ще изтегля друг.


Победителят ще бъде изтеглен на 16.07.2013. Играта приключва в 12 часа на обяд. До вечерта победителя ще бъде обявен. Клипа с тегленето също ще бъде качен.
Успех!

Номера на участниците:

Spoiler:


Последната промяна е направена от Sunshine_G на Вто Юли 16, 2013 2:41 am; мнението е било променяно общо 18 пъти
Върнете се в началото Go down
martetou
Потребител
Потребител
martetou


Брой мнения Брой мнения : 11
Точки : 11
Join date : 24.01.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 4:50 am

Аз съм номер 1.
Харесва ми съчетанието на топлите цветове на залеза със студеното синьо на роклята Smile) Хубава е корицата, поздравявам ви, че по-често оставяте оригиналните корици Smile
Върнете се в началото Go down
valq
Потребител
Потребител
valq


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 21.06.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 4:55 am

номер 2
Корицата ми харесва и се радвам, че не е много променена от оригиналната.
Върнете се в началото Go down
lera93
Потребител
Потребител
lera93


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 12
Точки : 23
Рожден ден Рожден ден : 29.07.1993
Join date : 06.02.2011
Age : 30

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 4:58 am

Аз съм номер 3.
И аз се радвам, че е оставена същата корица. Но ми харесва и това, че все пак българската има своя отделен чар и се различава от оригиналната.
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Потребител
Потребител
JoInT{}MaNia4ka


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 45
Точки : 59
Рожден ден Рожден ден : 20.02.1993
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Местожителство Местожителство : Плевен
Работа/хоби Работа/хоби : Книги, писане, и т.н.

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 5:20 am

№ 4

И двете корици са хубави. Просто имат леко разминаване, но не е нещо фатално. Иначе казано елементите се разминават, но са си на място.
Върнете се в началото Go down
vancheto85
Потребител
Потребител
vancheto85


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 02.07.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 5:23 am

Аз съм номер 5:))
Аз също харесвам оригиналната корица на книгата. Много ще се радвам, ако имам късмет да я спечеля.
Върнете се в началото Go down
Eissturm666
Потребител
Потребител
Eissturm666


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Рожден ден Рожден ден : 24.04.1994
Join date : 24.01.2013
Age : 30
Местожителство Местожителство : Плевен
Работа/хоби Работа/хоби : свирене на китара, четене на книги, рисуване на разни драсканици

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 5:43 am

Аз съм №6
Относно корицата - радвам се, че са запазили оригиналната. Smile Естествено фонът е малко променен, на корицата на Ибис е някак по-мрачен, но пък ми харесва много. Нямам търпение книгата да излезе!
Върнете се в началото Go down
tvf
Потребител
Потребител
tvf


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 10
Точки : 20
Рожден ден Рожден ден : 04.08.1995
Join date : 28.09.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 5:57 am

Аз съм номер 7.

Корицата е прекрасна. Няма голяма разлика между българската и оригиналната, но сякаш българската ми допада повече.
Върнете се в началото Go down
Iskra16
Потребител
Потребител
Iskra16


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 21
Точки : 33
Рожден ден Рожден ден : 09.05.1995
Join date : 07.09.2011
Age : 28

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 6:01 am

Номер 8

Определено има разлики в кориците, макар и доста по-малки. Жената на оригиналната корица ми харесва повече, цветът на роклята е по наситен. Но според мен фона на корицата от Ибис пасва по-добре. А шрифта на оригиналната корица допада повече на цялата картина. SmileSmile
Върнете се в началото Go down
celest
Незаинтересован
Незаинтересован
celest


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 80
Точки : 91
Join date : 07.04.2011

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 6:13 am

#9

Нашата корица е по-красива някак. Дори шрифта я изменя и й придава повече очарование. Фонът зад гърба на Гуендолин на оригиналната корица е по-ясен като изображение и по-загадъчен, но въпреки това нашата си корица е по-добра.
Върнете се в началото Go down
silvara
Потребител
Потребител
silvara


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 20
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 24.07.1989
Join date : 07.04.2011
Age : 34

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 6:49 am

Номер 10. Има много малки разлики между двете корици. На оригиналната роклята е по-наситено синьо и по ми харесва, но и нашата си е достатъчно хубава.
Върнете се в началото Go down
moonbeam_vk
I Love Ibis
I Love Ibis
moonbeam_vk


Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 793
Точки : 823
Рожден ден Рожден ден : 12.02.1989
Join date : 20.08.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 6:50 am

Номер 11
И двете корици имат своето очарование. В чуждестранната ми допадат по-живите цветове, в българската са по-матови. Фонът в 2-те корици не се различава много, но ефектът със сиянието в чуждестранната ми допада повече. От друга страна шрифта на нашата корица е по-красив.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Незаинтересован
Незаинтересован
black_raven


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 82
Точки : 94
Join date : 09.07.2011

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 7:19 am

Номер 12

Въпреки голямото сходство с оригиналната, нашата си корица е много по-добра. Някак си е по-изпипана откъм детайли. Цветовете също ми харесват повече. Яркостта не е толкова голяма и се получава някакъв по-мек ефект. Има чувство за завършеност.
Върнете се в началото Go down
ani_0603
Потребител
Потребител
ani_0603


Пол : Female Зодиакален знак : Pisces Брой мнения Брой мнения : 4
Точки : 4
Рожден ден Рожден ден : 06.03.2000
Join date : 21.06.2013
Age : 24
Местожителство Местожителство : Varna

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 7:43 am

Номер 13
Моето лично мнение за корицата е, че при българския вариант цветовете имат по-естествен вид. Също така смятам, че и фонът е по-итнересен и оригинален от английския.
Върнете се в началото Go down
desi_98
Ибис Демон
Ибис Демон
desi_98


Пол : Female Зодиакален знак : Aries Брой мнения Брой мнения : 276
Точки : 276
Рожден ден Рожден ден : 07.04.1998
Join date : 24.01.2013
Age : 26
Работа/хоби Работа/хоби : четене на книги,слушане на музика

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 8:07 am

Номер 14
Българската корица ми по-харесва от английската.Цветовете са по-наситени,фонът,включващ Биг Бен, загатва,че ще се случат интересни неща на това място и като цяло е уникална корицата.
Късмет на всички участници.И нека шансовете да бъдат винаги на ваша страна Smile
Върнете се в началото Go down
Sexy Milady
Потребител
Потребител
Sexy Milady


Пол : Female Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 31
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 13.06.1997
Join date : 01.07.2012
Age : 26
Местожителство Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хоби Работа/хоби : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Хумор Хумор : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 8:16 am

Номер 15

Българската корица ми допада повече. Изглежда ми по-мрачна, заради фона. И двете корици са прекрасни, но фона на нашата е по-добре изпипан и цветово и изобщо като цяло. Биг Бен очевидно е там защото ще се случи нещо ключово именно при него, а прилепите и мрачната сграда навяват нещо мистично. Книгата ще е страхотна, знам го! Успех на всички участници! Smile
Върнете се в началото Go down
grum4o
Потребител
Потребител
grum4o


Брой мнения Брой мнения : 22
Точки : 22
Join date : 29.06.2012

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 8:29 am

Аз съм номер 16

Много ми харесва корицата. Като съпоставка фона на българската корица е много по-хубав и по-топъл. За сметка на това нюанса на синята рокля в чуждото издание ми допада повече, тъй като модела изглежда по-фин.
Върнете се в началото Go down
swetim
Луд по Ибис
Луд по Ибис
swetim


Брой мнения Брой мнения : 152
Точки : 163
Join date : 08.05.2011

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 9:04 am

Номeр 17

Разликите между двете корици са съвсем малки и не са от огромно значение за мен, даже нашата е по-хубава. Щастлива съм, че Ибис са решили и този път да запазят модела от чуждестранната корица, защото прекрасните рокли (синята и червената) са пленяващи. Смятам, че това са едни от най-добрите корици и по друга причина - фонът е на моя любим Лондон.
Върнете се в началото Go down
neviradeva
Потребител
Потребител
neviradeva


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 12.02.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 6:27 pm

1. Аз съм номер 18.
2.Според мен между двете корици има много малки разлики. Определено и двете ми харесват. Радвам се,че са използвали оригиналната корица.
Върнете се в началото Go down
vfc
Потребител
Потребител
vfc


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 13.02.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 6:46 pm

Номер 19

Двете корици са почти единтични, с много малки разлики. Винаги съм харесвала оригиналните корици на книгите и много се радвам, че ги използват.  И все пак БГ варианта е хубав!
Върнете се в началото Go down
Helenna
Потребител
Потребител
Helenna


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 40
Точки : 42
Рожден ден Рожден ден : 14.05.1997
Join date : 11.02.2013
Age : 26
Местожителство Местожителство : Vice city

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 7:39 pm

Номер 20
Моделът от чуждестранната корица е с по-малки размери и отстъпва малко повече място за фона. Роклята й е по-тъмна от тази на нашата корица и за това по ми харесва. Фоновете имат най-голямо разминаване, но и двата са добри.
Върнете се в началото Go down
http://kapitolincha15.tumblr.com/
megan5
Потребител
Потребител
megan5


Брой мнения Брой мнения : 24
Точки : 24
Join date : 27.11.2012

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 7:44 pm

Аз съм номер 21
На мен ми е трудно да кажа коя от двете ми допада повече. Харесвам наситеното синьо на роклята от оригиналната корица и фона на корицата на Ибис.
Върнете се в началото Go down
Adrian-my love
Потребител
Потребител
Adrian-my love


Пол : Female Зодиакален знак : Scorpio Брой мнения Брой мнения : 4
Точки : 4
Рожден ден Рожден ден : 18.11.1999
Join date : 20.06.2013
Age : 24
Местожителство Местожителство : Стара Загора

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 8:47 pm

Номер 22

Това е един от малкото пъти когато Българската корица ми харесва повече.Харесвам смекчаването на цвета на роклята и добре оформения Лондонски град.Надявам се и тази книга да е така хубава като корицата си.
Върнете се в началото Go down
krisi
Ибис Маниак
Ибис Маниак
krisi


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 225
Точки : 225
Join date : 21.07.2012

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 8:53 pm

Номер 23.

Разликата между двете корици е малка и понеже като идея са много красиви, то всяка притежава своето излъчване. Лично на мен повече ми допада българският вариант на корица на книгата. Харесвам по-мрачния фон, птиците в небето, старата масивна сграда и това че няма отблясъци върху красивата сапфиреносиня рокля на момичето.
Върнете се в началото Go down
rucanor
Потребител
Потребител
rucanor


Брой мнения Брой мнения : 32
Точки : 32
Join date : 15.05.2012

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 9:43 pm

номер 24
И двете корици са много хубави. Имат съвсем леки разлики - лъскавата рокля, огледално обърнатия часовник, липсващата сграда и птиците. Харесва ми сградата и птиците на нашата корица, но ми липсва блясъка на роклята. Обаче, на другата корица ми липсват птиците сградата, фонът зад модела ми е празен. Така, че нашата по ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рубиненочервено"
» "Победителят от играта за "Бебето е мое"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: