Издателство Ибис фен-форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издателство Ибис фен-форум

Всичко свързано с издателството
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Със съдействието на:
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Ibisfr
За контакти
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Facebookbuton
Конкурси за книги
Latest topics
» Да броим от 9999 надолу!
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2015 3:48 am by siuzi

» Дума започваща с последната буква от думата на предишния
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:53 am by penka1234

» Познайте любимият цвят на следващият.
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 10, 2015 5:52 am by penka1234

» Познай зодията на следващия
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 05, 2015 6:00 am by penka1234

» Как мина денят ви?
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 04, 2015 3:49 am by penka1234

» 1 буква, 5 думи
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 22, 2014 7:55 am by penka1234

» Продавам си аз...
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 18, 2014 1:25 pm by Izida

» Да броим от 1 до 9999
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2014 7:35 am by siuzi

Очаквайте скоро
Top posters
Sunshine_G (1345)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
cold_lady_ (914)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
moonbeam_vk (793)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
TraYkovA (773)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
anitaxx (724)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
Lady Infernaliia (582)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
siuzi (374)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
Ellie. (371)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
penka1234 (358)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
Reebok (346)
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_lcapПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Voting_barПобедителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Vote_rcap 
Приятели
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 29, 2012 7:29 pm

 

 Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"

Go down 
+67
Pyrocant
mi6ok123
jeiny
ronencety
bilqn4eto6
MetoCharmed
Casi
tesadia
mucka94
starokina
alisssa
stasungera
lily
Lady_Delish
vile70o0o0_13
Melanroh
Radit0_
Katherine_Love
Nuriko
mia_chan
Choco.Cherry
sweet_vampire
Topcho
jinchen
zori_sz
Viktoriq
elizabetta_90
rHathaway
Dimitri
annabel
SweetAngel
stasi
djudjka
nati9818
polina_vt96
vampire_girl
black_kitten
baroness
valia333
magi1998
darina112
Geriqn
rucanor
krisi
Adrian-my love
megan5
Helenna
vfc
neviradeva
swetim
grum4o
Sexy Milady
desi_98
ani_0603
black_raven
moonbeam_vk
silvara
celest
Iskra16
tvf
Eissturm666
vancheto85
JoInT{}MaNia4ka
lera93
valq
martetou
Sunshine_G
71 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Radit0_
Потребител
Потребител
Radit0_


Брой мнения Брой мнения : 6
Точки : 6
Join date : 21.06.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 04, 2013 10:24 pm

Номер 50
И двете корици много ми харесват. Оценявам това, че са се придържали към оригинала, но са добавили и нещо различно, за да я направят нашата корица уникална. С нетърпение чакам да прочета книгата!
Върнете се в началото Go down
Melanroh
Потребител
Потребител
Melanroh


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 19
Join date : 08.02.2011

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 05, 2013 6:56 am

51
Оригиналната корица ми харесва и се радвам, че "Ибис" са я запазили. Цветовете на българската повече ми харесват- по-нежни и меки са. Много добре свършена работа, както винаги Smile
Върнете се в началото Go down
vile70o0o0_13
Потребител
Потребител
vile70o0o0_13


Пол : Female Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 28
Точки : 30
Рожден ден Рожден ден : 03.09.1994
Join date : 05.07.2013
Age : 29

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 05, 2013 7:58 am

52
Според мене и двете корици са уникално завладяващи но ако трябва да съпоставям английската ми харесва повече в детайли, в сетлосенки фона как все едно я издърпва. Определено повече ми харесва от българската. Но все пак не съди книгата по корицата
Върнете се в началото Go down
Lady_Delish
Потребител
Потребител
Lady_Delish


Брой мнения Брой мнения : 13
Точки : 13
Join date : 05.07.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 05, 2013 10:00 am

Номер 53
И двете корици са хубави и даже съм много учудена, че има толкова малко промени. В повечето случаи оригиналните корици са много по-хубави от нашите, но този път нашата печели! На оригинална (учудващо) не ми харесва колко е лъскава роклята, а фонът по-скоро ми напомня на "Батман" Very Happy, пак е хубав, но не ми се пасва.
Върнете се в началото Go down
lily
Friends
Friends
lily


Пол : Female Зодиакален знак : Taurus Брой мнения Брой мнения : 26
Точки : 31
Рожден ден Рожден ден : 18.05.1993
Join date : 06.02.2011
Age : 30
Местожителство Местожителство : София

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 05, 2013 8:23 pm

54

И двете корици са страхотни, но нашата сякаш има повече цвят. По-наситено е. Точно това ми харесва. Хубаво е, че нашите дизайнери са се придържали към оригинала, но все пак е внесена и нотка индивидуализъм.
Върнете се в началото Go down
http://teenobsessions.forumotion.com
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 06, 2013 1:09 am

Аз съм номер 55.

Фонът на българската корица ми харесва повече от този на английската. Пак е един вид хаотичен, но доста по изобретателно направен. А относно роклята на модела, харесва ми повече на чуждоезичната корица. Синьото е много по-наситено и контрастира много яко.
Върнете се в началото Go down
alisssa
Потребител
Потребител
alisssa


Брой мнения Брой мнения : 3
Точки : 3
Join date : 06.07.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 06, 2013 9:22 am

Аз съм номер 56.

Цветът на роклята ми харесва повече в българската корица, но повече ми допада идеята за часовниковата кула да е от дясно, но останалата част от фона ми харесва почвече в българската корица. Много се зарадвах, защото не сте променили много корицата от оригинала.
Върнете се в началото Go down
starokina
Потребител
Потребител
starokina


Брой мнения Брой мнения : 33
Точки : 44
Join date : 18.07.2011

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 06, 2013 7:41 pm

Номер 57. И двете корици са хубави.Повече ми харесва българската корица.Радвам се, че не различава много от оригинала.Ибис са се справили чудесно.Нашата корица изглежда по-красиво.
Върнете се в началото Go down
mucka94
Потребител
Потребител
mucka94


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 06.07.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 06, 2013 10:46 pm

Аз съм номер 58.
На мен определено повече ми харесва българската корица. Въпреки че разликите са малки, двете корици създават съвдем различно усещане. Не ми допадат ефектите със светлосенките в чуждата корица. Матовите цветове на нашата са доста по-хубави.
Върнете се в началото Go down
tesadia
Потребител
Потребител
tesadia


Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Join date : 04.07.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 07, 2013 12:57 am

Номер 59. Харесва ми това, че с малки разминавания, е запазена оригиналната корица. Всъщност, единственото, което ми допада повече в оригинала е цветът на роклята. Но това си е мое лично предпочитание Smile
Върнете се в началото Go down
Casi
Потребител
Потребител
Casi


Брой мнения Брой мнения : 44
Точки : 44
Join date : 15.04.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 07, 2013 6:06 am

Номер 60.
Ами в бг корицата моделът е малко по-нагоре изтеглен, като цяло е малко по... тъмен/мътен и кожата и корицата. Има разлика и във фона отзад. Хем е огледален, хем в нашият има допълнителна сграда и по-малко завихряне (ако мога така да се изразя). Харесва ми че от издателството са се спрели на тези корици, защото оригиналните (немски) са отврат.
Върнете се в началото Go down
MetoCharmed
Луд по Ибис
Луд по Ибис
MetoCharmed


Пол : Male Зодиакален знак : Gemini Брой мнения Брой мнения : 178
Точки : 182
Рожден ден Рожден ден : 14.06.1995
Join date : 22.06.2012
Age : 28

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 07, 2013 10:50 pm

№61
В оригиналната корица контрастът е по-добър, но пък фонът, който Ибис са избрали някак повече ми допада, така моделът изпъква още повече.Харесва ми, че е запазен акцентът върху Биг Бен.
Върнете се в началото Go down
bilqn4eto6
Потребител
Потребител
bilqn4eto6


Брой мнения Брой мнения : 2
Точки : 2
Join date : 21.06.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 08, 2013 7:33 am

Аз съм номер 62.
Кориците са еднакви, изключение правят цветовете, които на българската корица са по-добре съчетани, според мен, по-топли са. Нямам търпение да прочета книгата!
Върнете се в началото Go down
ronencety
Потребител
Потребител
ronencety


Брой мнения Брой мнения : 14
Точки : 14
Join date : 04.01.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 08, 2013 10:06 pm

Аз съм номер 63
И двете корици са много красиви. За чуждата корица са използвани по-тъмни цветови, но пък на българската са добавили птици и са променили часовниковата кула и са добавили птици =]
Върнете се в началото Go down
jeiny
Потребител
Потребител
jeiny


Брой мнения Брой мнения : 8
Точки : 8
Join date : 25.01.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 10, 2013 5:05 am

Аз съм номер 64.
Корицата е просто зашеметяваща и е много по-добра от другата.Цветовете са по-добре подбрани и часовниковата кула,символ на времето,също е прекрасна.Успех на всички. Smile
Върнете се в началото Go down
mi6ok123
Потребител
Потребител
mi6ok123


Брой мнения Брой мнения : 13
Точки : 15
Join date : 13.01.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 10, 2013 5:59 am

Аз съм номер 65

И двете корици са много красиви и добре направени.Имат много общо с книгата и целият сюжет.На чуждото издание на книгата са използвани по-тъмни нюанси и цветове,докато в нашата са използвани по-светли и топли цветове и определено тя ми допада повече! Smile)
Върнете се в началото Go down
Pyrocant
Помагачите
Помагачите
Pyrocant


Пол : Female Зодиакален знак : Leo Брой мнения Брой мнения : 57
Точки : 67
Рожден ден Рожден ден : 14.08.1990
Join date : 03.12.2011
Age : 33

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 10, 2013 7:47 pm

Аз съм номер 66

Какво да ви кажа, и двете корици са страхотни, все пак чак толкова голяма разлика нямат. Обаче, повече ми харесва оригиналната, просто защото цветовете са по изчистени и тъмни.

Успех на всички.
Върнете се в началото Go down
lydotokote
Потребител
Потребител
lydotokote


Брой мнения Брой мнения : 18
Точки : 18
Join date : 06.05.2012

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 10:31 am

Номер 67

Кориците са страхотни. Харесва ми това, че е почти запазена оригиналната корица и че все пак не е напълно същата и има нещо оригинално.
Върнете се в началото Go down
manage6
Потребител
Потребител
manage6


Брой мнения Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 14.07.2013

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 12:01 am

Номер 68.

Определено ме грабна повече нашата корица.Надписът,фонът е по-мек,по-топъл и приятен за окото.Поздравления.
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Незаинтересован
Незаинтересован
Laura-C


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 76
Точки : 87
Рожден ден Рожден ден : 26.09.1988
Join date : 19.06.2011
Age : 35

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 5:40 am

Номер 69.

Страхотна корица! Чудесно е, че са запазили оригиналната и са променили само вихрушката.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Незаинтересован
Незаинтересован
stasungera


Брой мнения Брой мнения : 50
Точки : 61
Join date : 15.08.2011

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 9:58 am

Аз се отказвам от участието си, защото вече се сдобих с книгата. Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 10:07 pm

Край на играта! След малко ще обявя победителяяя Smile.
Върнете се в началото Go down
Sunshine_G
Sunshine
Sunshine
Sunshine_G


Пол : Female Зодиакален знак : Libra Брой мнения Брой мнения : 1345
Точки : 2081
Рожден ден Рожден ден : 15.10.1990
Join date : 14.01.2011
Age : 33
Местожителство Местожителство : В сърцето му
Работа/хоби Работа/хоби : Четене, гледане на филми, слушане на музика
Хумор Хумор : Сарказмът е моя първа, втора и трета природа

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 10:30 pm

Днес съм в мнооого добро настроение и с още по-голяма радост ще зарадвам някой от вас с книга Smile. Ето го и клипа с тегленето на късметлията:



Честито! До 13:00 утре трябва да изпратиш данните си!
Върнете се в началото Go down
darina112
Потребител
Потребител
darina112


Пол : Female Зодиакален знак : Aquarius Брой мнения Брой мнения : 29
Точки : 29
Рожден ден Рожден ден : 11.02.1995
Join date : 16.05.2013
Age : 29
Местожителство Местожителство : димитровград

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 10:35 pm

Честито на победителя Smile
Върнете се в началото Go down
vile70o0o0_13
Потребител
Потребител
vile70o0o0_13


Пол : Female Зодиакален знак : Virgo Брой мнения Брой мнения : 28
Точки : 30
Рожден ден Рожден ден : 03.09.1994
Join date : 05.07.2013
Age : 29

Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 10:38 pm

Честито с радост да си я четеш Like a Star @ heaven 
П.С. само да попитам след като е на лотариен принцип защо е нужно да се отговаря на някви въпроси те реално нямат нямат никаква намеса в томболата
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"   Победителят от играта за "Сапфиреносиньо" - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Победителят от играта за "Сапфиреносиньо"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Победителят от играта за "Смарагдовозелено"
» Победителят от играта за "Рубиненочервено"
» "Победителят от играта за "Бебето е мое"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Издателство Ибис фен-форум :: Други :: Излишни теми-
Идете на: